• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Автоадвокат, юрист по ДТП

 1. Cвоєчасна допомога юриста по ДТП в Києві
 2. Сталося непередбачене, і Вас визнали винним у ДТП?
 3. Робота юриста по ДТП полягає в наступних діях:

У сучасному світі обходитися без особистого автомобіля досить складно, особливо зайнятій людині. Тому, коли виникають проблеми правового характеру, які обмежують Вашу свободу і швидкість пересування, наша компанія зможе допомогти Вам у найменший термін і за розумну ціну!

Більшість недалекоглядних автовласників намагаються самостійно (вивчивши правила дорожнього-руху, нормативні акти та інші матеріали, прочитавши в інтернеті статті) виграти справу і ..., як правило, програють в суді, що й не дивно. Адже, навіть, багатьом правозахисникам іноді просто не вистачає знань, досвіду для ведення особливо складної справи. А діагнозувати всі ситуації під одну гребінку, надаючи в інтернеті рішення від всіх панацей, помилково. В інтернеті Ви можете ознайомитися тільки зі схожими випадками, почерпнути для себе приблизні відповіді на свої запитання. Однакових правових ситуацій не буває. Кожен випадок індивідуальний, його потрібно розглядати і вирішувати, ретельно ознайомившись з усіма матеріалами, знаючи українське законодавство досконало і маючи величезний досвід ведення подібних справ. На що здатний тільки юрист зі стажем. Тому, звернувшись за порадою на наш сайт, Ви зробили правильний вибір. Кращі юристи та адвокати раді вітати Вас на сторінці сайту української юридичної компанії, присвяченому такому аспекту, як, юрист по ДТП. Юридична допомога при ДТП - основна ланка в ланцюжку Вашої захищеності, що дозволяє уникнути небажаних помилок як при оформленні самого протоколу ДТП, так і, при потребі, в судовому залі, при розгляді кримінальної справи про визнання особи винною у ДТП і інших дорожньо-транспортних ситуаціях, що відбулися в Києві або Київській області. Працюючи щодня по 24 години на добу більше десяти років зі справами подібного роду, наші юристи добре ознайомлені з усіма можливими ситуаціями, які виникають на дорогах України. Ми вміємо працювати на совість, захищаючи права і свободи своїх клієнтів. І, вже повірте, що нерозв'язних ситуацій для нас не буває, а кількість вдячних клієнтів з кожним днем тільки росте!

Як правило, правовий захист при ДТП в більшості випадків необхідна вже на місці самого ДТП, а також на стадії розгляду справи в органах ДАІ, оскільки часто правоохоронними органами не завжди вірно складається протокол, не особливо уважно записуються обставини або ж фіксуються не всі пошкодження при ДТП. Часті випадки, коли страхова компанія, шукаючи в ситуації, що склалася, власну вигоду, виявляється на місці події раніше Вашого довірителя.

Cвоєчасна допомога юриста по ДТП в Києві

Тільки своєчасна допомога юриста по ДТП в Києві дозволяє заощадити не тільки нерви і час водія, але і гроші, а найголовніше, захистить від кількості непоправних помилок, які надалі доводиться виправляти, а на це йде дорогоцінний час правозахисника. Адже саме через правову безграмотність, не завжди повну, не особливо вірну інформацію, учасники ДТП, в більшості випадків, отримують відмову в отриманні страхової компенсації або відшкодуванні заподіяної їм шкоди. Щоб не стати маріонеткою, сліпо довіряючи страховикам, і не допустити недооцінки завданої матеріальної та моральної шкоди при ДТП, довіртеся юристу по ДТП, який зможе в будь-якій ситуації відстояти безпосередньо Ваші інтереси.


Наші юристи по ДТП практикують на питаннях щодо відшкодування моральної та матеріальної шкоди при ДТП щодня. Багаторічна цілодобова практика по дорожньо-транспортним пригодам дозволяє нашим юристам по ДТП безперешкодно і швидко вирішити будь-яке питання, яке для не знаючої людини здається просто катастрофічним. Повірте, що Вашу ситуацію ми вже бачили вчора і твердо знаємо, як з нею боротися! Адже тільки недосвідченій людині представляється власна біда єдиною і жахливою. А для досвідченого професіонала - це нова робота, з якою юрист впорається на "відмінно", максимально при цьому захистивши інтереси свого клієнта. Ми дорожимо власною репутацією, тому виконуємо свою справу, твердо гарантувавши успіх!

Наші юристи по ДТП не просто люблять свою роботу, але і виконують її якісно, максимально оберігаючи Ваш спокій і безпеку.


Допомога юриста при ДТП потрібна вже на стадії протоколювання пригоди (або правопорушення), оскільки дуже часто обставини пригоди або пошкодження транспортних засобів невірно записуються при оформленні ДТП, що спричинить за собою подання невірної доказової бази (для використання в суді або страховою компанією). А якщо ДТП оформлено неналежним чином, або просто дилетантами з ДАІ, Вас можуть визнати винним у ДТП, або страхова відмовиться виплачувати страховку. Саме тому юридична допомога при ДТП повинна бути оперативною і кваліфікованою, оскільки це вбереже Вас від багатьох подальших проблем.

Автомобільний адвокат необхідний також при оскарженні постанови про визнання провини водія, що потрапив у ДТП, в суді. Також юрист по ДТП зможе Вам допомогти при позбавленні водійського посвідчення, або при судовому розгляді про заподіяння шкоди здоров'ю потерпілому, а також у випадках порушення правил дорожнього руху і т.д.

Сталося непередбачене, і Вас визнали винним у ДТП?

Не варто відразу ж впадати в паніку. Юрист по ДТП в Києві в нагоді при оскарженні постанови про визнання водія винним у ДТП. Крім того, юрист по ДТП може допомогти при розгляді справи про позбавлення водійських прав, про заподіяння шкоди здоров'ю потерпілого і в багатьох інших випадках, які для людини, що не знає юриспруденції здаються просто нерозв'язними.

Наші послуги по ДТП і в суперечках з ДАІ:

 • Оскарження протоколів з місця ДТП, рекомендації щодо подальших дій
 • Допомога в поверненні водійського посвідчення
 • Представництво Ваших інтересів в ДАІ в т.ч. і по справах про адміністративні правопорушення
 • Стягнення страхових виплат, ведення переговорів зі страховими компаніями, зміна і розірвання договорів страхування
 • Стягнення матеріальних збитків та моральної шкоди у результаті ДТП
 • Надання професійної консультації з питань процедури відшкодування збитку в результаті ДТП
 • Представництво інтересів потерпілого в ДТП
 • Оскарження незаконних рішень про визнання вини в ДТП

Ми зможемо зробити для Вас неможливе - вирішимо будь-яке питання по ДТП якісно, швидко, не дорого.


Робота юриста по ДТП полягає в наступних діях:

      
 • оскарження дій або бездіяльності працівників ДАІ;
 • оскарження адміністративних протоколів з місця ДТП, рекомендацій щодо подальших дій свого клієнта, що потрапив у халепу;
 •     
 • представництві інтересів клієнта в ДАІ, в т.ч. по справах про адміністративні правопорушення;
 •     
 • юридичній консультації з питань процедури відшкодування моральної і компенсації матеріального збитку у випадку ДТП;
 •     
 • стягнення матеріальної та моральної шкоди в результаті ДТП, при потребі, через судове втручання;
 • стягнення матеріального збитку і переговори зі страховою компанією, крім того, зміна і розірвання договору страхування;
 •     
 • оскарженні незаконних рішень суду про визнання особи винною у ДТП;
 •     
 • допомогу у швидкому поверненні водійських прав в адміністративному (досудовому) порядку;
 •     
 • представництві інтересів потерпілого в ДТП в суді, в страховій компанії, в органах ДАІ та правоохоронних органах;
 •     
 • представництві адвокатом інтересів потерпілого і винного в ДТП в кримінальному процесі;
 •     
 • правової допомоги в організації проведення експертизи для визначення суми моральної та матеріальної шкоди при ДТП;
 •     
 • весь комплекс інших юридичних послуг при ДТП.

Ми пишаємося тим, що на сьогоднішній день найкращі юристи України працюють в нашій компанії. І при вирішенні будь-якого правового питання з Вами буде працювати не один юрист, а цілий колектив досвідчених і знаючих свою справу юристів, щодня практикуючих в тій галузі права, яка цікавить саме Вас.

На даний момент більше десятка досвідчених юристів, кваліфікуються саме в сфері роботи із справами по дорожньо-транспортних пригодах. Саме їх щоденна 24-годинна практика дозволяє вирішувати справи по ДТП не тільки на самому високому рівні, але і досить-таки швидко, за прийнятною ціною, яка підкріплена якістю нашої роботи, так як більше 90% всіх справ, проведених нашими юристами по ДТП позитивно розв'язалися саме для наших клієнтів.

Ми пишаємось і тим, що на сьогодні змогли відкрити нову вакансію для наших юристів - сімейний юрист, який, згідно з укладеним договором про цілодобову юридичної допомоги нашим постійним клієнтам, знаходиться на щохвилинному контролі, надаючи юридичну допомогу і захист в будь-яких непередбачених ситуаціях, пов'язаних з правопорушеннями, в тому числі, і дорожньо-транпортних ситуаціях.

Згідно з такими договорами наші постійні клієнти мають хороші знижки на надання юридичних послуг та не турбуються про своє благополуччя, повністю довірившись досвідченим юристам як в питаннях бізнесу, так і в питаннях цивільного, кримінального, міжнародного, земельного, трудового та ін права. Так що не роздумуйте марно, якщо Вам необхідний кваліфікований адвокат ДТП, телефонуйте, наш фахівець готовий виїхати на місце події в будь-який час по Вашому сигналу.

Ми дорожимо власною репутацією, і нам абсолютно не байдужа думка клієнтів про виконану роботу, яку ми завжди виконуємо тільки професійно. Звертайтесь, і переконаєтеся в цьому самі!

Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Автоадвокат Київ

Якщо Вам необхідна допомога Автоадвоката в Києві для максимальної ефективної захисту цивільних прав та законних інтересів, ми настійно рекомендуємо уважно ознайомитися зі змістом нашого сайту. Саме тут Ви зможете дізнатися багато цікавих, що стосується сучасного права, знайти ситуацію, схожу з Вашою, приблизно зорієнтуватися, як діяти в тому чи іншому випадку, знайдете поради досвідчених юристів та адвокатів про те, як слід вести себе в ситуації, що склалася.

Суперечка із страховою компанією

У нашій практиці велику кількість судових справ на сьогоднішній день за страховками, як по обов'язковому, так і по добровільному страхуванню автолюбителів

Адвокат по ДТП: відшкодування шкоди

Послуги адвоката по ДТП з відшкодування матеріальної та моральної шкоди в разі ДТП.

Автоексперт в Києві

Послуги незалежного експерта з проведення автоекспертиз, оцінка збитку по ДТП, оцінка вартості автомобіля

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa