• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Юридичний захист автомобілістів

 1. Оперативний виїзд юриста на місце ДТП в Києві і області
 2. Оскарження протиправних дій та бездіяльності ДАІ в Києві
 3. Оскарження рішень ДАІ про винність водія в ДТП
 4. Представництво інтересів потерпілих (винних) в суді у справах про притягнення до адміністративної відповідальності відомими юристами та адвокатами України в Києві
 5. Проведення експертизи обставин ДТП фахівцями нашої компанії в Києві
 6. Захист від позбавлення водійських прав і повернення водійських прав в Києві
 7. Захист в суді по регресах страхових компаній
 8. Судові спори по страхуванню (ГО і КАСКО)
 9. Відшкодування втрати товарного вигляду автомобіля після ДТП

Рано чи пізно кожен поважаючий себе автомобіліст звертається за послугами адвоката. Будь-то проста юридична консультація, або послуги юриста по ДТП, автомібіліст отримає якісну юридичну допомогу і буде впевнений у своїй захищеності. Висока кваліфікація і багаторічний досвід роботи із справами подібної категорії дозволяють кращим фахівцям України по Автоправу надавати високоякісні юридичні послуги із захисту прав та інтересів автомобілістів в місті Києві та Київській області. Автоадвокат радий надати цілий комплекс правових послуг з юрзахисту прав автомобілістів. Крім первинної безкоштовної консультації, наші автоюристи і адвокати по ДТП надають наступні юридичні послуги в Києві та області:

Оперативний виїзд юриста на місце ДТП в Києві і області

Юридичний захист автомобілістів Дана послуга дозволить уникнути різного роду неочікуваних ситуацій. Сюди входять не тільки консультації та комплексний юридичний супровід необхідних матеріалів при оформленні ДТП, але і допомогу по процесуальному законодавству, наприклад:

      
 • юрист розповість про порядок складання протоколу ДТП і простежить за правильністю його заповнення,
 •     
 • складання схеми ДТП,
 • пошук свідків, необхідних в майбутньому в суді,
 •     
 • прилучення показань свідків до матеріалів справи,
 •     
 • вилучення співробітниками ДАІ водійських прав та видача тимчасового посвідчення, процедура винесення рішення про винність в ДТП,
 •     
 • відео і аудіофіксація всіх параметрів дорожньої обстановки, уламків транспортних засобів, слідів витікання рідин і ін.

Оскарження протиправних дій та бездіяльності ДАІ в Києві

Саме автоадвокат розповість, на якій правовій підставі, і як можна зробити дії служителів дорожнього патруля предметом судового оскарження. Досвідчені юристи та адвокати нашої контори надають якісну допомогу в захисті інтересів автомобілістів при оскарженні постанов, протоколів, схем ДТП, складених працівниками ДАІ з порушенням чинного законодавства. Крім того, надаємо необхідну юридичну допомогу при оскарженні незаконної бездіяльності ДАІ, наприклад, в суді ми зможемо:

      
 • оскаржити безпідставну відмову від прилучення показань свідків до матеріалів справи,
 •     
 • оскаржити нескладання протоколів, постанов інспекторами ДАІ,
 • оскаржити невидачу автомобілістам протоколів, постанов, схем ДТП чи тимчасових водійських прав.

Оскарження рішень ДАІ про винність водія в ДТП

Ми зможемо оскаржити будь-яке рішення співробітника ДАІ до його керівництва або в суді. Адвокати та юристи по ДТП нашої компанії надають гарантовану допомогу по веденню справ по встановленню дійсних обставин ДТП. Ми реально допоможемо із залученням винних у ДТП до адміністративної відповідальності і оскарженню невмотивованих рішень ДАІ про винність в ДТП, надамо комплексну експертизу матеріалів ДТП.


Представництво інтересів потерпілих (винних) в суді у справах про притягнення до адміністративної відповідальності відомими юристами та адвокатами України в Києві

Якщо справа була передана до суду, захист інтересів водіїв у судах всіх інстанцій у справах про притягнення до адміністративної відповідальності - наша щоденна робота, яку ми не тільки виконуємо сумлінно, але і гарантуємо якісний результат. Юристи нашої компанії надають дієву допомогу в підготовці і подачі всіх необхідних процесуальних документів, оберігаючи Ваш час, здоров'я і від зайвої витрати грошей.


Проведення експертизи обставин ДТП фахівцями нашої компанії в Києві

Комплексний супровід водіїв при встановленні дійсних обставин ДТП - один з видів надання реальної допомоги компетентними фахівцями нашої юридичної компанії. У наші послуги входять, як організація та проведення автотехнічних та транспортно-трасологічних досліджень ДТП за матеріалами адміністративних або кримінальних справ, так і дослідження показань учасників і свідків ДТП на технічну спроможність. Не покладайтеся на долю, нехай доля працює на Вас. Довіряйте свій правовий захист компетентним юристам, які знайдуть вихід з будь-якої ситуації, надавши клієнтові можливість завжди бути на висоті! Тільки з юристами нашої компанії Ви ніколи не станете замислюватися над складною ситуацією, шукати шляхи виходу з неприємностей, турбуватися про власне майбутнє. Ми це все зробимо за Вас! Ми зможемо виконати будь-яку правову роботу, мінімізувавши при цьому матеріальні витрати та моральні втрати своїх клієнтів! Довіртеся фахівцям!

Скориставшись послугами наших фахівців, Ви зможете розраховувати на дієвий захист і впевненість у завтрашньому дні.


Захист від позбавлення водійських прав і повернення водійських прав в Києві

Кваліфікована юридична допомога юристів і адвокатів нашої компанії з повернення водійських прав на всій території України - один з напрямків нашої роботи. Ми надаємо швидку та своєчасну підготовку і подачу всіх необхідних процесуальних документів, що, безсумнівно, дозволяє запобігти позбавленню водійських прав у суді. Наші фахівці вміло оперують останніми нововведеннями українського законодавства, ніколи не зупиняються на досягнутому, наполегливо і уміло досягають виключно правового і справедливого вирішення будь-якого юридичного питання. Якщо Ви впевнені у власній правоті, постарайтеся довести незаперечне разом з юристами та адвокатами нашої компанії. Ми зможемо підключити до роботи досвідченого юриста на будь-якій стадії ведення Вашої справи. Сміливо і бескомпромисно автоюрист зможе довести Вашу правоту, оспорити упереджено складений працівниками ДАІ протокол дорожньо-транспортної пригоди, повернути, відібрані працівниками дорожньої служби, водійські права, грамотно відстояти Ваші інтереси в суді будь-якої інстанції.


Захист в суді по регресах страхових компаній

Крім того, протягом вже більше десяти років юристи нашої компанії працюють з питаннями ефективного захисту автомобілістів від невиправдано завищених регресних вимог страхових компаній, надаючи правову протидію незаконним вимогам страхових компаній по компенсації суми виплаченого відшкодування та надають дієву та якісну допомогу із захисту інтересів і прав громадян України.


Судові спори по страхуванню (ГО і КАСКО)

 Юридичний захист автомобілістів У випадку, якщо не вдалося вирішити питання зі страховою компанією мирним шляхом, юристи компанії нададуть повноцінне комплексне юридичне супроводження судових спорів зі страховими компаніями про виплату страхового відшкодування. Досвідчені фахівці компанії надають ефективну допомогу при оскарженні незаконних відмов у виплаті страховки, затягуванні виплати та навмисному заниженні суми страхового відшкодування при оцінці завданих при дорожньо-транспортній пригоді збитків.

Крім того, кращі юристи та адвокати України займуться Вашим захистом від умисного завищення вартості ремонту автомобіля з метою отримати "total", а також стягнути пеню зі страхової компанії за прострочення виплати компенсації грошових коштів при ДТП.

Настійно радимо не намагатися вирішувати подібні правові питання власними силами, тому що це обов'язково призведе до небажаних наслідків, для виправлення яких знадобиться додатковий час. Довіряйте юристам вирішення Ваших проблем.


Відшкодування втрати товарного вигляду автомобіля після ДТП

Досвідчені юристи та адвокати ведуть справи про стягнення втрати товарного вигляду автомобілів з винуватця ДТП не перший день. Займаючись розрахунком втрати товарного вигляду автомобілів після ДТП,

фахівці компанії зможуть повернути Ваші втрачені гроші і внести спокій і впевненість у Ваше життя. Звертайтеся за допомогою юриста по ДТП вчасно і позитивний результат справи порадує Вас.

Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Суд із страховою компанією

Страхова подала до суду і вимагає відшкодувати регрес по ДТП - ідіть швидко, не гаючи ні секунди, до автоюриста на консультацію!

Автоексперт в Києві

Послуги незалежного експерта з проведення автоекспертиз, оцінка збитку по ДТП, оцінка вартості автомобіля

Суперечка із страховою компанією

У нашій практиці велику кількість судових справ на сьогоднішній день за страховками, як по обов'язковому, так і по добровільному страхуванню автолюбителів

Автоадвокат Київ

Якщо Вам необхідна допомога Автоадвоката в Києві для максимальної ефективної захисту цивільних прав та законних інтересів, ми настійно рекомендуємо уважно ознайомитися зі змістом нашого сайту. Саме тут Ви зможете дізнатися багато цікавих, що стосується сучасного права, знайти ситуацію, схожу з Вашою, приблизно зорієнтуватися, як діяти в тому чи іншому випадку, знайдете поради досвідчених юристів та адвокатів про те, як слід вести себе в ситуації, що склалася.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa