• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Послуги Автоадвоката

 1. Закон передбачає дії водіїв після ДТП за наступними правилами:
 2. Оперативний і якісний захист автолюбителів юристом по ДТП
 3. Візитка автоадвоката повинна бути завжди під рукою!

Багато дорожньо-транспортних пригод розглядається за статтями, що передбачають альтернативне покарання. Тобто, тільки кваліфікований юрист по ДТП посприяє заміні позбавлення прав на адміністративне покарання у вигляді штрафу. Саме послуги автоадвоката допоможуть знайти відповіді на найболючіші питання автолюбителя, наприклад: як повернути відібрані співробітниками ДАІ водійські права? як змусити суд засумніватися в правочинності складеного співробітниками ДАІ протоколу? Як довести невинність водія при ДТП? як звести до мінімуму покарання при ДТП? як швидко повернути гроші зі страхової компанії при ДТП?


Юридична допомога при ДТП

Закон передбачає дії водіїв після ДТП за наступними правилами:

      
 • -негайно зупинитися і залишатися на місці пригоди до приїзду співробітників ДАІ, позначити аварійну обстановку всіма можливими засобами (наприклад, увімкнути аварійну сигналізацію і виставити знак аварійної зупинки;
 •     
 • -вжити всіляких заходів до екстренного надання долікарської допомоги потерпілим, ні за яких обставин не залишати постраждалого без допомоги, ігнорування вищесказаного - кримінальний злочин;
 •     
 • - негайно повідомити про все на найближчий пост ДАІ;
 •     
 • -вжити необхідних заходів до збереження явних слідів ДТП (накрити картоном, поліетиленом, тканиною, окреслити крейдою і т.д.);
 •     
 • -за можливості записати прізвища, адреси і телефони очевидців ДТП, постаратися скласти з їх участю схему дорожньо-транспортної пригоди, вказавши місця знаходження свідків (з датою, часом, підписами очевидців).

Але ні для кого не є секретом, що існують і інші, так би мовити, негласні правила, які Вам готовий роз'яснити юрист по ДТП, наприклад:

      
 • -на місці події не поспішайте відразу ж підписувати що-небудь, не порадившись з юристом;
 •     
 • -не поспішайте повідомляти про подію на пост ДАІ і давати будь-які пояснення того, що трапилося;
 •     
 • -перший дзвінок повинен бути до Вашого юриста;
 •     
 • -остерігайтеся порожніх обіцянок другого винуватця ДТП;
 •     
 • -неприпустимо підписувати порожній лист, на якому інспектор ДАІ під приводом поспіху нібито потім намалює схему вашого ДТП.

У будь-якому випадку, якщо трапилася біда, і Ви стали учасником ДТП, або просто постраждалим, зверніться за своєчасною невідкладною допомогою юриста по ДТП. Тільки досвідчений фахівець зможе врегулювати проблему максимально швидко і без ускладнень, зробивши необхідні заходи по Вашому захисту відразу ж приїхавши на місце події, оскарживши незаконні дії (бездіяльність) співробітників ДАІ, надавши термінову допомогу в організації незалежної технічної експертизи й оформленні необхідної документації, зібравши на місці необхідну інформацію про матеріальне становище винуватця ДТП, надавши допомогу у визначенні залишкової вартості і втрати товарної вартості автомобіля, представивши Ваші інтереси в ДАІ, страховій компанії, у судах.

При необхідності тільки юрист по ДТП виконає всю претензійну роботу по підготовці і подачі позовної заяви до суду, візьме безпосередню участь у судових засіданнях, або займеться підготовкою проекту мирової угоди та її затвердженням у суді. Тільки юрист по ДТП зможе оскаржити рішення суду, яке не набрало законної сили; порушити виконавче провадження, взаємодіяти з виконавчою службою.

Що ж тут поробиш, далеко нам, українцям, до Західної культури. Крім того, ні для кого не є новиною так звані «підстави» на проїжджій частині у вигляді водіїв - наркоманів, людей в стані алкогольного сп'яніння і просто новачків - "чайників", які не тільки провокують самі ДТП, але і, найчастіше, стають їх ініціаторами.

Такі горе-водії просто не думають про майбутні судові позови, суми відшкодування заподіяної шкоди здоров'ю потерпілого і його автомобілю, не знають як поводитися після того, як трапилася аварія. Початківці, які тільки що отримали права водіїв, вважають за краще відразу ж сісти за кермо свого новенького авто і зі швидкістю вітру мчати по місту, абсолютно не замислюючись про наслідки подібної недбалості.


Для багатьох водіїв зі стажем позбавлення прав на сьогоднішній день можна порівняти хіба що з всесвітньою катастрофою, тому повернення водійських прав є для них питанням життя або смерті.

Не переживайте так, якщо Вас позбавили прав, не поспішайте зневірятися. На жаль, щодня судді виносять рішення про позбавлення водійських прав без повноцінної доказової бази, користуючись звичайним страхом і недосвідченістю водіїв. Кваліфікований юрист по ДТП в жодному разі не дозволить здійснити судову сваволю і не дасть забрати у Вас права без наявних на те підстав.


У будь-якому випадку, чим раніше Ви звернетеся за допомогою до юриста по ДТП в Києві, тим дешевше і безболісніше вирішаться будь-які неприємності, пов'язані з ДТП. Саме юрист і стане тією сполучною ланкою між Вами і законом, зведе негативні наслідки до мінімуму, вирішивши проблему швидко і безболісно.

Оперативний і якісний захист автолюбителів юристом по ДТП

Саме з перерахованих вище питань і складається оперативний і якісний захист автолюбителів юристом по ДТП, який побудований на основі індивідуального підходу до кожного клієнта. Ретельний аналіз присутніх документів дозволить визначити ступінь ймовірності успішного результату справи і базу, на якій буде розроблятися подальша стратегія щодо захисту інтересів і прав клієнта. Ми не просто любимо свою роботу, а вміємо її робити якісно, швидко і не дорого.

Візитка автоадвоката повинна бути завжди під рукою!

Оптимальний вихід з непередбаченої ситуації - це, коли кожен водій має візитку юриста по ДТП в бардачку власного автомобіля разом з правами на водіння. Тільки таким чином, Ви зможете бути впевнені у власній захищеності і спокійному подорожуванню українськими дорогами. Ми працюємо - Ви відпочиваєте за кермом власного автомобіля!

Послуги адвоката по ДТП Оперативність в юридичній консультації допоможе не тільки при ДТП, але і в простій зупинці Вашого автомобіля співробітниками ДАІ з невідомої для Вас причини. Працівники державних органів не завжди поводяться на дорогах правильно і деколи порушують права автомобілістів не менше, ніж винуватець ДТП. У більшості випадків, за сприяння саме автоюриста, і доводиться абсолютна невинність водія, а співробітниками ДАІ за непотрібністю, навіть, не складається протокол про адміністративне правопорушення.

Звертаючись до автоадвоката в Києві, Ви заручається підтримкою не одного юриста, а цілої команди досвідчених фахівців, які протягом багатьох років займаються правовим захистом українських громадян , що потрапили в ДТП, надають тільки якісні юридичні послуги в галузі автомобільного права України.

Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Страхові спори - виплата страховки при ДТП - страховка після ДТП

Допомога та послуги Автоадвоката у справах, пов'язаних із страховими виплатами після ДТП

Юридичний захист автомобілістів

Висока кваліфікація і багаторічний досвід роботи із справами по ДТП дозволяють Автоадвокату надавати високоякісні юридичні послуги по юридичному захисту прав та інтересів автомобілістів

Суд із страховою компанією

Страхова подала до суду і вимагає відшкодувати регрес по ДТП - ідіть швидко, не гаючи ні секунди, до автоюриста на консультацію!

Автоексперт в Києві

Послуги незалежного експерта з проведення автоекспертиз, оцінка збитку по ДТП, оцінка вартості автомобіля

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa