• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Адвокат у кримінальній справі

 1. Порушення кримінальної справи
 2. Як діяти ?
 3. Адвокат у кримінальних справах. Цілодобово
 4. Участь адвоката під час виклику в якості свідка

 

Конституцією України передбачено право кожного на правову допомогу (Стаття 59 Основного Закону України). Саме для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні кримінальної справи у суді та інших державних органах в Україні і діє інститут адвокатури.

Наша компанія надає повний комплекс послуг з представлення інтересів обвинуваченого, підозрюваного або іншої особи, причетної до скоєння злочину.

Адвокат для защиты

 

У разі порушення кримінальної справи, зверніться за допомогою до досвідченого адвоката у кримінальних справах. Чим раніше Ви звернетеся до адвоката у кримінальному процесі, тим менше помилок буде допущено при вирішенні кримінальної справи і тим кращим для Вас буде результат справи.

Не секрет, що саме у кримінальних справах найбільш часто зустрічаються всілякі порушення прав людини, на сторожі яких, відповідно до професійних обов'язків, стоїть адвокат.

Захист у кримінальних справах завжди був справою професійних адвокатів. По-перше, кримінально-процецессуальний кодекс передбачає, що в основному захист у кримінальних справах може здійснюватися адвокатом. А, по-друге, в кримінальних справах на кону стоять дуже серйозні питання, тому захист в кримінальній справі не може бути довірений неспеціалісту, адже лише наявність судимості — це завжди дуже сумний факт у будь-якій біографії, що вже казати, якщо кримінальна справа закінчилася позбавленням волі. Ось чому не варто нехтувати своїм конституційним правом на захист у кримінальних справах.

Варто відзначити, що наші адвокати у кримінальних справах — це найчастіше колишні слідчі і прокурори, тобто ті люди, які тісно пов'язані з системою звинувачення і правосуддя, мають дуже добрі зв'язки серед правоохоронних структур і прекрасно знають мотивацію звинувачення і техніку гри в суді. За час роботи (а це понад десять років) нами накопичений великий практичний досвід захисту від кримінального переслідування, підкріплений глибоким знанням кримінального права, процесу та судової практики, і з успіхом проведено багато кримінальних справ. В ході юридичної практики також були налагоджені ділові робочі стосунки зі слідчими органами, судовим корпусом та засобами масової інформації.

Основними принципами нашої роботи у кримінальних справах є максимальна турбота про підзахисних, нетерпимість до порушення його прав, активність, наполегливість і використання всіх можливих законних засобів для захисту клієнта.

Порушення кримінальної справи

Порушення кримінальної справи, та й просто виникнення інтересу до Вашої особистості або родича з боку правоохоронних органів часто призводить до стресу і безсонних ночей. Але в такій ситуації не слід впадати у відчай і опускати руки, а, навпаки, вжити всіх заходів для захисту у кримінальній справі.

Грамотний і висококваліфікований адвокат зуміє захистити Ваші права при оперативно-розшукових заходах, слідчих діях, і в разі незаконного затримання або застосування інших заходів процесуального примусу оперативно звільнити з ув'язнення, припинити порушення закону і процесуальних прав довірителя. Своєчасне втручання адвоката у кримінальних справах нерідко дозволяє запобігти незаконним діям правоохоронних органів і вирішити ситуацію на користь клієнта до порушення кримінальної справи або направлення її до суду. Якщо відносно Вас вже порушено кримінальну справу, допомога професійного адвоката життєво необхідна.

Адвокат у кримінальній справі

Як діяти ?

У першу чергу зверніться до нас за юридичною консультацією з цікавого Вас кримінальній справі. Якщо питання серйозне, угоду з адвокатом потрібно укладати вже на стадії порушення кримінальної справи.

Наш адвокат виїде до відділу внутрішніх справ (або інший орган), що порушив кримінальну справу, і отримає всю необхідну інформацію.

Наші адвокати забезпечать Вам у кримінальній справі:

 • припинення кримінальної справи
 • пом'якшення покарання
 • отримання умовного терміну
 • дострокове звільнення

 

Адвокат у кримінальних справах. Цілодобово

Основною нашою спеціалізацією є надання цілодобових адвокатських послуг по кримінальним справам. Наші адвокати готові захищати права та представляти інтереси клієнта на всіх етапах кримінального процесу: зі стадії вирішення питання про порушення кримінальної справи до оскарження та виконання вироку. Для отримання допомоги адвоката у кримінальних справах дзвоніть нам і приходьте на прийом.

Спільно з Вами ми виробимо правову позицію і сформуємо на її основі лінію захисту у кримінальній справі. Також ми розповімо Вам про порядок порушення кримінальної справи стосовно Вашої ситуації, порядок проведення слідчих дій, невідкладні дії з Вашого боку і відповімо на всі Ваші запитання.

Звертатися необхідно негайно, не пускайте справу на самоплив в надії, що все само зважиться на Вашу користь, і кримінальну справу буде припинено. Не забувайте про міліцейську статистику і "паличну систему", відповідно до якої слідчий (дізнавач) ніколи не упустить шансу завести ще одну кримінальну справу.

Допомога адвоката із захисту інтересів підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, свідка, цивільного позивача, цивільного відповідача в суді першої інстанції включає в себе:

 • вивчення матеріалів кримінальної справи
 • захист інтересів адвокатом в ході всіх судових засідань, не залежно від тривалості перебування кримінальної справи в суді
 • підготовка і подання різноманітних клопотань
 • участь у попередньому слуханні
 • підготовка клопотань про виключення доказів та виклик додаткових свідків
 • відвідування підсудного під час перебування його в слідчому ізоляторі
 • збір різного роду матеріалів вигідних клієнта і надання їх суді
 • підтримання цивільного позову

 

Допомога адвоката із захисту інтересів підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, свідка, цивільного позивача, цивільного відповідача в ході попереднього слідства або дізнання складається з:

 • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, будь-яких консультацій з питань що виникають в ході розслідування справи
 • захист інтересів довірителя (підзахисного) протягом усього попереднього слідства, в ході проведення всіх допитів, очних ставок, слідчих експериментів
 • відвідування підозрюваного, обвинуваченого в слідчому ізоляторі, надання психологічної допомоги та підтримка духу, допомога у виході зі стресу пов'язаного із затриманням або арештом, настроювання на активну позицію і боротьбу за своє визволення
 • підготовка заяв, клопотань та їх подача у відповідні інстанції
 • оскарження затримання та обраного запобіжного заходу (арешту)
 • визначення визначеної лінії і тактики захисту на стадії попереднього слідства
 • збір різного матеріалу, що характеризує особу обвинуваченого, надання сприяння встановленню алібі
 • проведення опитувань свідків, контроль за виробництвом експертизи
 • заявлення цивільного позову (принесення на нього заперечень)

 

Захист інтересів у суді наглядової інстанції (оскарження вироку вступило в законну силу) включає в себе:

 • вивчення матеріалів кримінальної справи
 • підготовка, складання і подача скарги в порядку нагляду
 • відвідування засудженого в колонії

 

Представлення інтересів при достроковому погашенні судимості включає в себе:

 • вивчення матеріалів кримінальної справи
 • складання і заява клопотання адвокатом до суду
 • участь у судовому засіданні з питання дострокового погашення судимості
 • збір необхідних документів

 

Допомога адвоката із захисту інтересів довірителя в суді касаційної другої інстанції (оскарження вироку не вступило в законну силу) включає в себе:

 • вивчення матеріалів кримінальної справи
 • підготовка, складання і подача короткої і повної касаційної скарги на вирок суду першої інстанції
 • участь у судовому засіданні призначеному за скаргою
 • відвідування підсудного в слідчому ізоляторі
 • збір додаткових доказів та надання їх суду

 

Тільки адвокат у кримінальних справах, що має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та надає адвокатські послуги в Києві, може бути допущений в якості захисника підозрюваного і ефективно захистити його від кримінального переслідування.

Участь адвоката під час виклику в якості свідка

У випадку, якщо вас викликають до правоохоронних органів в якості свідка по кримінальній справі, то допомога адвоката вкрай необхідна.

Справа в тому, що слідчі часто запрошують свідка дати свідчення у справі попередньо попередивши його про кримінальну відповідальність за дачу неправдивих свідчень. Після дачі свідчень в якості свідка, слідчий може перекваліфікувати Ваш статус на підозрюваного. Різниця між підозрюваним і свідком у тому, що підозрюваний не зобов'язаний давати свідчення, адже все, що він скаже може бути використане проти нього в суді. А якщо Ви дали свідчення в якості свідка, а потім Вас перекваліфікували в підозрюваного, то все, що ви сказали як свідок може бути використано проти Вас у суді.

Участь у Вашому кримінальній справі адвоката вже саме по собі ставить слідчого і суддю в певні рамки і не дозволить надати на Вас психологічний тиск.

Ми зможемо негайно вступити в кримінальну справу на будь-якій стадії, захищаючи Ваші інтереси всіма законними способами і використовуючи повноваження, надані адвокату Законом про адвокатуру.

Дії у кримінальній справі, що порушують Ваші права, будуть негайно оскаржені. В разі потреби інформація про неправомірні дії щодо клієнта буде направлена в ЗМІ.

Високий рівень обслуговування клієнтів забезпечується завдяки основним принципам Компанії:

 • індивідуальний підхід до кожного Клієнта
 • дотримання режиму суворої конфіденційності
 • надання Клієнтам повної інформації для прийняття рішень

 

Дуже важливо у разі кримінального переслідування перекваліфікувати скоєний злочин на злочин невеликої тяжкості. Адвокат у кримінальних справах, володіючи великим досвідом і кваліфікацією, може переконати правоохоронні органи зробити це.

Адвокат обере оптимальні шляхи вирішення, вибудує ефективну позицію і доб'ється, в разі наявності законних підстав, пом'якшення покарання.

Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa