• Нашими кліентами вже стали:
    Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Як повернути гроші, вкладені в новобудову

  1. Хто має право на повернення грошей?
  2. Повернути гроші від забудовника — реально!
  3. Розірвання договору інвестування
  4. Повернення коштів інвесторам

Здійснилося! Нарешті інвестори, які вклали гроші в забудову нових житлових будинків, і які не отримали обіцяного житла, зможуть перетендувати на повне повернення своїх коштів від горе-забудовників, а також на матеріальну компенсацію за втрачені час і нерви. Правда необхідно буде звернутись до суду, але це вже справа техніки для грамотних юристів.

Можливість отримати свої інвестовані гроші назад у вкладників пайового будівництва відібрали в самий розпал кризи 2008 року, коли був прийнятий Закон України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва». Згідно норм цього Закону Україні, зокрема положення «про заборону розірвання фізичними та юридичними особами будь-яких договорів, результатом яких є передача забудовниками завершеного об'єкта (частини об'єкта) житлового будівництва за умови, що за такими договорами здійснено оплату 100 відсотків вартості об'єкта (частини об'єкта ) житлового будівництва».

Нагадаємо, що для того, щоб прийняти участь у фінансуванні будівництва житла через інвестування у будівництво у фондах фінансування будівництва необхідно укласти договір з фінансовою установою . У зазначеному договорі або додатку до нього зазначені терміни введення житла в експлуатацію та шляхи передачі проінвестованого нерухомого майна інвестору.

повернення грошей, вкладених в новобудову

Хто має право на повернення грошей?

Таким чином, всі ті, хто вніс оплату за свою майбутню проінвестовану, згідно із договором інвестування житлового будівництва, квартиру в повному обсязі і не отримав взамін нічого, не мали раніше можливість звертатися до забудовника або фінансової компанії, яка контролює будівництво, а також до суду будь-якої інстанції так як зазначене було марно. Це було пов'язано з тим, що суди, користуючись некомпетентністю і юридичною неграмотністю громадян-інвесторів та посилаючись на зазначений Закон, відмовляли в законних і логічно обгрунтованих претензіях невдалим інвесторам в частині повернення грошей за ненадане проінвестоване житло. Таким чином пайовики залишалися і без житла, і без грошей — і все було згідно Закону, згідно мораторію.

Так було до недавнього часу — до 13 березня 2012 року. Цього дня Конституційний суд виніс рішення по справі № 1-7/2012, де в пункті першому резолютивної частини, Конституційний суд України визнав неконституційним положення ч. 4 ст. 3 Закону «Про запобігання впливу...», оскільки останній обмежує право власності інвестора в частині вільного розпорядження майном та інвестиційної діяльності через неможливість розірвання договору інвестування житлового будівництва.

Повернути гроші від забудовника — реально!

Тепер повернути гроші інвестору від забудовника реально, але без допомоги грамотних юристів обійтися буде складно. Даний прецедент обіцяє сотням тисяч пайових інвесторів житлового будівництва повернути кошти, цілком вкладені в будівельний фонд, який не виконав своїх зобов'язань. Таких, за оцінками засобів масової інформації, фізичних та юридичних осіб в Україні більше половини, тобто близько шістдесяти тисяч українців отримали реальний шанс повернути свої кревні, проінвестовані в нерухомість кошти, які нахабно відібрали «під шумок» спритні будівельні ділки, забудовники та банкіри.

Саме зараз, громадяни-інвестори (довірителі), щоб не залишитися як без проінвестованого житла, так і без вкладених в фонд фінансового будівництва грошей, мають законну змогу повернути хоча б ті гроші, які вони передали за договором про участь або інвестування новобудови.

Розірвання договору інвестування

Звертаючись до наших адвокатів за послугою «розірвання договору інвестування житлового будівництва», Ви будете впевнені в якості та професіоналізмі наданої послуги, а також, безсумнівно, отримаєте позитивне рішення суду про розірвання договору із забудовником на тій підставі, що останній не виконує свої зобов'язання. Крім того, суд зобов'яже будівельну компанію повернути всі проінвестовані в будівництво кошти в повному обсязі.

Повернення коштів інвесторам

Відеорепортаж від телеканалу «Інтер» на тему перспектив отримання назад грошей від недобросовісних забудовників. У сюжеті також розповідається про тих, кому пощастило отримати свої заощадження назад, і хто може претендувати на розірвання договору інвестування з девелоперами житлового будівництва (будівельними компаніями).
Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
    В МВФ призвали Украину повысить ...

    В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

    На Дніпропетровщині пройшла акція ...

    На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa