• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Адвокати по спадковим справам

 1. Обізнаний у спадковому праві - значить озброєний у суді
 2. Юридичні послуги від адвокатів по спадковим справам
 3. Діяльність адвокатів по спадковим справам
 4. Обмеження адвоката по спадковим справам із юридичних послуг

Обізнаний у спадковому праві - значить озброєний у суді

Як це не сумно, але в сучасному суспільстві мало хто по -справжньому добре знає і розуміє свої права і обов'язки. Як наслідок, громадяни часто відчувають себе беззахисними і безпорадними. Однак проблема вирішувана - адже існують адвокати по спадковим справам. Це фахівці, які мають освіту та досвід, які дають можливість кожній людині захистити свои громадянські права.

Юридичні послуги від адвокатів по спадковим справам

Серед юридичних послуг,які надаються адвокатами по спадковим справам, можна відзначити наступні:

а) Консультування по спадку.

Найбільш затребувана послуга. Якщо виникло питання, пов'язане із спадковими законами і порушенням прав, слід відразу ж звернутися до адвоката по спадщині. Він надасть докладні роз'яснення. Якщо буде потрібно, навіть в письмовій формі.

Як правило, відповісти на запити досить легко - адже потрібно всього лише зрозуміти суть питання, визначити відповідь і представити її в найбільш зрозумілій для клієнта формі. Складність лише в тому, що сам клієнт не завжди здатний виразно описати ситуацію і свої побажання. Буває, що він випускає з уваги важливі факти, що стосуються спадщини - просто тому, що не надає їм значення. Для того, щоб подібне не сталося, адвокат по спадковим справам повинен задати ряд питань, які допоможуть йому ясно побачити картину вцілому. Саме тому особисті бесіди з адвокатом по спадковим справам найважливіші, наприклад, консультацій по телефону - хоча і в цьому випадку можна отримати повноцінну відповідь.

б) Складання правових документів.

Нерідко до адвокатів по спадковим справам звертаються для того, щоб ті склали (або, як варіант, перевірили правильність складання) різні документи, необхідні в судовому виробництві - позовні заяви, клопотання, скарги і так далі. Цілком логічно: мало хто знає, яким вимогам повинні відповідати такі папери, а отримувати відмову на підставі невірно заповнених документів нікому не хочеться. Адвокат допоможе написати їх правильно.

в) Представництво по спадковій справі у суді.

Довірителі, як правило, вельми слабо розбираються в судочинстві. І це правильно - не їх це турбота. Для таких питань є юристи, які не тільки обізнані про положення законодавства, а й не раз успішно застосовували свої знання на практиці. Адвокат по спадковим справам представить інтереси клієнта не тільки в цивільному або кримінальному суді, але також в конституційному і адміністративному судах Києва.

г) Представництво адвоката по спадковим справам при вирішенні конфліктів, у тому числі в третейському або арбітражному судах Києва.

Адвокат по спадковим справам розуміє, наскільки важливі для клієнта позитивні результати. Тому він докладе всіх можливих та неможливих зусиль для того, щоб їх досягти. Наприклад, він буде надавати суду докази позиції клієнта.

д) Представництво в різних організаціях.

Буває, що інтереси клієнта потрібно відстояти в органах місцевого самоврядування чи в органах державної влади. Часом доводиться звертатися в громадські організації. Адвокат по спадковим справам простежить за тим, щоб права клієнта не порушувалися, а вимоги виконувалися.

е) Представництво в іноземних організаціях.

Це може бути міжнародний суд (наприклад, ЄСПЛ), різні органи інших держав (наприклад, потрібно отримати довідку про доходи чоловіка-іноземця), недержавні органи, розташовані в іншій країні. Звичайно, така послуга можлива лише в тому випадку, якщо вона не суперечить законодавству країни або внутрішнім документам самої організації.

ж) Представництво у виконавчому виробництві.

Адвокат по спадковим справам простежить за правильністю виконання рішення суду (наприклад, подбає про те, щоб аліменти були стягнуті), або представить інтереси підзахисного під час виконання кримінального покарання.

з) Представництво в податкових органах.

Нерідко між громадянином (організацією) і податковими структурами виникають конфлікти. Щоб врегулювати їх найбільш оперативно і ефективно, слід викликати на допомогу юриста.

Діяльність адвокатів по спадковим справам

Перш, ніж почати надавати юридичні послуги населенню, адвокат по спадковим справам повинен мати юридичну освіту (що очевидно) і достатній стаж роботи за фахом - в нашій країні це не менше двох років. Зате після одержання сертифіката він може здійснювати свою діяльність у будь-якій точці держави: йому не буде потрібно додаткових дозволів.

Для того, щоб захистити інтереси довірителя найкращим чином, адвокат має право виконувати різні дії. Наприклад, він може збирати різні відомості: у тому числі характеристики, довідки з різних організацій і так далі. Він може опитувати не тільки свідків у справі, а й інших громадян, які мають необхідну інформацію. Він може фіксувати отримані дані і вони будуть мати силу в суді. Він може іншим чином підвищувати рівень власних знань про предмет.

 

Обмеження адвоката по спадковим справам із юридичних послуг

Однак є й ряд обмежень. Так, спадковий адвокат зобов'язаний зберігати конфіденційність отриманих від клієнта відомостей - навіть, якщо не був підписаний документ про нерозголошення. Також він не має права порушувати закони або діяти не в інтересах клієнта. Наприклад, Адвокати по спадковим справам не можуть заявити про те, що клієнт визнає свою провину, якщо той її не визнає. Адвокат по спадковим справам не має права відмовитися захищати права клієнта.

Якщо адвокати по спадщині погано виконує свої обов'язки, його діяльність може бути припинена.

Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Оформлення спадщини - допомога адвоката

При оформленні спадщини можуть виникнути труднощі - наприклад, з'явитися інші претенденти на успадковане майно

Спори про визначення складу спадкового майна - допомога адвоката

Сам по собі заповіт не вбереже спадкоємців від проблем. Навпаки, він може стати причиною суперечок про визначення складу спадкового майна

Відновлення строку прийняття спадщини - поміч юриста

Якщо спадкоємець не встиг звернутися до нотаріуса, то відновлення строку прийняття спадщини доведеться проводити через суд

Спадкування за заповітом - послуги адвоката

Які можуть виникнути складності при спадкуванні за заповітом, що таке обов'язкові частки спадкування

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa