• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Відновлення строку прийняття спадщини - поміч юриста

 1. Все зроблять юристи по спадковим справам
 2. Поміч юриста у відновленні строку прийняття спадщини

Законодавством передбачено отримання спадщини за заповітом (у разі спадкування за заповітом) і за законом. У будь-якому випадку спадкоємець має прийняти спадщину та зайнятись процедурою оформлення спадщини.

Для прийняття спадщини встановлено строк у півроку. Він починає обчислюватися з моменту смерті спадкодавця. Якщо ж останній пропав без вісті і факт смерті встановлюється судом, то термін рахується з того дня, який призначений судом.

 

Відновлення строку прийняття спадщини - поміч юристаЗа ці шість місяців спадкоємці повинні звернутися до нотаріуса і в нього заповнити заяву про те, що бажають вступити в права спадкування. По закінченню цього терміну нотаріус видасть кожному спадкоємцеві свідоцтво про вступ в спадок. У свідоцтві буде вказана частка спадщини.

Але що робити, якщо спадкоємець за певних причин не встиг звернутися до нотаріуса?

Тоді він може звернутися до юриста за поміччю та до суду і спробувати захистити свої права.

Спадкові справи відносяться до категорії вкрай складних і делікатних. Адже вони зачіпають безліч законів і вирішуються, як правило, між родичами. Звернення до юриста на самих ранніх стадіях процесу дозволить зберегти нерви і кошти.

Для того, щоб оформити спадщину, слід зібрати досить значний пакет документів. Багато з них доводиться отримувати в різних державних установах. Інші ж потрібно складати самостійно, з дотриманням діючих законів. Крім того, потрібно платити держмита та інші витрати. Якщо деякі документи було втрачено, доведеться їх відновлювати. На це потрібен час і сили. Зайнятій людині без юридичної освіти це може виявитися не під силу. Юрист по спадковим правовідносинам же може зробити всю підготовчу роботу сам, не залучаючи до цього клієнта, і досить швидко вирішити спори про визначення складу спадкового майна.

Все зроблять юристи по спадковим справам

Клієнт всього лише виписує довіреність і через час забирає потрібні документи. У разі необхідності юрист проведе також оформлення спадщини у нотаріуса.

У нашій компанії працюють кваліфіковані юристи, багато з них спеціалізуються саме на спадкових спорах. Ми надамо правову підтримку в справах будь-якої складності. Ми дбаємо про те, щоб справи клієнта вирішувалися максимально комфортним для нього чином. Ви можете бути впевнені, що до Вашої проблеми ми підійдемо з усією відповідальністю і уважністю.

Поміч юриста у відновленні строку прийняття спадщини

Слід зауважити, що відновлення строку прийняття спадщини проводитися тільки у випадку, якщо спадкоємець спізнився з поважних причин. Приміром, він проживав в іншому місті і доглядав за тяжкохворим родичем. Або не знав, що спадкодавець помер. Або був не в курсі, що є спадкоємцем. Якщо вийде довести це, то суд може призначити новий термін для вступу в права спадщини.

Для того, щоб довести позицію спадкоємця і захистити його права, потрібно діяти відповідно до закону. Неоціненну поміч та допомогу надасть досвідчений юрист, який спеціалізується на спадкових справах.

Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Відновлення строку прийняття спадщини - поміч юриста

Якщо спадкоємець не встиг звернутися до нотаріуса, то відновлення строку прийняття спадщини доведеться проводити через суд

Это нужно знать о завещании

Желающим оставить распоряжения относительно своего материального и нематериального капитала на случай своей смерти, следует составлять документ под названием "Завещание".

Спори про визначення складу спадкового майна - допомога адвоката

Сам по собі заповіт не вбереже спадкоємців від проблем. Навпаки, він може стати причиною суперечок про визначення складу спадкового майна

Борги у спадок - консультації юриста

За заповітом спадкоємцями можуть виступати різні фізичні особи та організації. Крім майна вони можуть отримати борги у спадок

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa