• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Юридичні консультації та юридичні послуги

 1. Коли звертатися за послугами юристів, за юридичними консультаціями
 2. Наші юридичні послуги
 3. Чи можливо обійтися без юридичної консультації та юридичних послуг?
 4. Чи потрібні юридичні послуги?
 5. Юридичні консультації від профісіоналів своєї справи
Сьогодні стан справ такий, що будь-які юридичні послуги, у тому числі юридичні колнсультації, переходять для громадян із категорії рідкісної дивини в категорію життєвої необхідності. Це не дивно: кожна людина - частина суспільства, а суспільство функціонує за певними правилами, серед яких і закони країни. Будь-яка дія його членів - будь це покупка товарів в магазині або звернення до державних органів, реєстрація шлюбу або реєстрація факту народження дитини, організація бізнесу або прийняття в фірму робітників - має підпорядковуватися існуючому законодавству. Тому юбез юридичної консультації або будь-якої іншої юридичної послуги не обійтись.

Отже, кожен крок громадянина має бути продуманим і зваженим, перевіреним на відповідність нормам закону. Людина повинна переконатися, що вона не заподіє шкоди оточуючим і самій собі, що за її діями не підуть зайві витрати і що вона чинить правильно. Це дуже складне завдання, особливо у світлі постійно змінюючого законодавства. Звичайний громадянин просто не в силах проводити постійний моніторинг цих змін, визначати власні права та обов'язки, надавати сам собі або своїм знайомим юридичні консультації. Власне кажучи, він і не повинен цього робити - у нього знайдуться завдання важливіші. Тим більше існують юристи - фахівці, здатні в будь-який момент дати консультацію та надати найрізноманітніші юридичні послуги. Довіривши свій захист професіоналам, людина може бути впевнена в тому, що її права та інтереси будуть дотримані.

Коли звертатися за послугами юристів, за юридичними консультаціями

Правда, нерідко можна спостерігати, що люди не поспішають до юриста за консультацією - вони намагаються якось самі вирішити проблему, не залучаючи до цього кого б то не було. А звернення до юриста (в тому числі за консультацією) вважається виправданим тільки в тому випадку, коли проблема вже виникла і розрослася до серйозних розмірів. У чомусь такий підхід виправданий. Але практика показує: яким би генієм своєї справи не був юрист, запущена проблема та її вирішення стають довготривалими та не дешевими. Тобто клієнт через власну невпевненність та незосередженність потерпає від власних невдач. Набагато розумніше покликати на допомогу юриста як можна раніше.

Наша компанія надає юридичні консультації та інші юридичні послуги в усіх галузях сучасного правознавства. Ми надамо юридичні консультації та професійну допомогу як в цивільних, так і в кримінальних справах. Ми підкажемо варіанти дій, якщо в клієнта виникли проблеми з податковою, митницею або фінансовими структурами. Наша підтримка та юридична послуга виявиться неоціненною, якщо потрібно придбати приватну власність або визначити систему розпорядження нею. Ми надамо юридичну консультацію, якщо виникли питання з інвестицій або фінансів. Без нас не обійтися, якщо ситуація хоча б трохи стосується законів.

Наші юридичні послуги

Для фізичних осіб у нас передбачені наступні послуги:

 • - консультація досвідченого юриста (юридичні консультації);
 • - допомога адвоката, в тому числі супроводження у кримінальних справах;
 • - допомога в суді - причому наші послуги стануть в нагоді не тільки відповідачу, а й позивачу;
 • - складання необхідних у судовому процесі документів. Приміром, заяв та відповідей на них, скарг, клопотань тощо;
 • - супровід юриста під час проведення операцій з землею та нерухомістю. Серед них можна відзначити купівлю-продаж, обмін, оформлення права власності і так далі;
 • - вирішення інших питань, пов'язаних з житлом;
 • - допомога у стягненні компенсації за збиток;
 • - захист прав споживачів;
 • - вирішення питань, пов'язаних з успадкуванням майна;
 • - рішення різних сімейних суперечок, у тому числі, пов'язаних з аліментами;
 • - рішення трудових суперечок;
 • - оформлення фактів, що мають юридичне значення.

Для юридичних осіб у нас передбачені наступні послуги:

 • - консультація юриста (юридична консультація бізнесменів);
 • - допомога адвоката, у тому числі юридичний супровід в кримінальних справах;
 • - захист інтересів клієнта в суді;
 • - складання і подання різноманітних документів, необхідних у судовому процесі, в тому числі заяв, скарг і клопотань;
 • - супровід при проведенні операцій з нерухомістю. До них відносяться продаж, обмін, купівля;
 • - допомога в господарських спорах;
 • - юридична підтримка абонентів різних служб;
 • - допомога в питаннях виконавчого провадження;
 • - допомога у вирішенні конфліктів з органами влади.

Чи можливо обійтися без юридичної консультації та юридичних послуг?

Звичайно, всі ці завдання можна спробувати вирішити самостійно. Проте досвід показує, що ризик зробити щось неправильно - вибрати не ту позицію, використовувати неефективну стратегію, нарешті, спиратися не на ті нормативи - невиправдано великий. Наслідком такої поведінки може стати програна справа.

Нерідко громадяни просто не знають своїх прав і обов'язків. Частіше ж права більш-менш відомі, але як ці знання застосувати - незрозуміло. Це, в принципі, не дивно: вміння застосовувати закони приходить з досвідом вирішення подібних завдань. Такий досвід є у юристів, іншим громадянам його просто немає звідки отримати. При цьому коло ситуацій, в яких потрібно захищати свої права, надзвичайно широке. Отже, і юридична консультація може знадобитися в будь-який момент. І звертатися до юриста слід відразу ж, не чекаючи критичної ситуації - взяття під варту або чогось подібного.

 

Чи потрібні юридичні послуги?

Юридичні консультації та юридичні послуги сьогодні вкрай затребувані. Будь-якій людині може терміново знадобитися допомога, консультація юристів з будь-якого питання. Як наслідок, і пропозиція дуже велика. Сьогодні подібні послуги можна отримати як в державних, так і в невеликих приватних організаціях.

Слід пам'ятати, що не кожен юрист може надати допомогу в конкретній ситуації. Існує таке поняття як спеціалізація - кожен юрист добре знає одну-дві галузі права, з іншими ж сферами законодавства він знайомий не настільки глибоко. А юридична консультація може знадобитися по самих різних питанням. Тому краще звернутися у велику юридичну організаціюя, де працюють спеціалісти різних спеціалізацій, яка здатні надати дієві юридичні послуги.

 

Юридичні консультації від профісіоналів своєї справи

Ми не обмежуємося лише консультаціями та представництвом в суді, але також надаємо правовий супровід, будь-які юридичні послуги для Вас. Приміром, подібна юридична послуга потрібна бізнесменам - для запобігання порушення прав та упущення вигоди. Ми впевнені, що від якості нашої роботи залежить результат справи, тому намагаємося виконувати її досить ретельно. Наші консультації юристів - Ваша запорука гарного юридичного майбутнього!

Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Юридична консультація онлайн

Юридична консультація онлайн - всі без винятку найкращі юристи Україні надають юридичні консультації в режимі онлайн

Консультація юриста безкоштовно

Консультація юриста безкоштовно для всіх громадян України від професіоналів!

Поставити питання юристу

Тут можна поставити запитання юристу, уважно заповніть відповідну форму на сайті або зателефонуйте юристу

Онлайн консультація юриста

Онлайн консультація юриста - вибір реального часу. Сервіс онлайн консультацій юристів з Україною!

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa