• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Спори про визначення складу спадкового майна - допомога адвоката

 1. Звертайтесь до юриста, якщо потрібна спадщина
 2. У суді розглядаються найрізноманітніші справи, від конфліктів з приводу поділу спадщини, до заперечування заповіту.
 3. Якщо, крім вас, хтось претендує на спадщину
 4. Юридична допомога по спадковим справам

Спори про визначення складу спадкового майна - допомога адвокатаТрадиційно склалося так, що говорити і думати про смерть в Україні не прийнято: це пов'язано як з забобонами, так і з небажанням приймати очевидний стан речей. Як би там не було, порівняно рідко громадяни складають заповіт, або іншим чином оголошують свою волю щодо майна. Вказане ускладнює оформлення спадщини чи робить її прийняття, на перший погляд, взагалі неможливим.

В результаті на нього знаходиться велика кількість претендентів, і законному спадкоємцю доводиться вирішувати: як юридично правильно позбутися зайвих спадкоємців. І, повірте, це буває дуже складно.

Звертайтесь до юриста, якщо потрібна спадщина

Для того, щоб захистити свої права, не отримати лише борги у спадок - найрозумніше звернутися до юриста по спадковим справам. Він пояснить, які є варіанти вирішення ситуації, наскільки міцне положення даного спадкоємця. У разі необхідності, він допоможе довести позицію клієнта і збільшити його шанси на отримання спадщини, допоможе у питанні, наприклад, щодо відновлення строку прийняття спадщини. Якщо буде потрібно, юрист допоможе захистити права клієнта в суді.

У суді розглядаються найрізноманітніші справи, від конфліктів з приводу поділу спадщини, до заперечування заповіту.

Об'єднує їх те, що суддя засновує свою думку про ситуацію на наданих йому фактах. Отже, виграє справу той, чия позиція є найбільш міцною. Юрист допоможе грамотно обгрунтувати позицію клієнта, збере пакет документів, необхідних для судового розгляду і зробить іншу підготовчу та технічну роботу. Він буде відстоювати права клієнта до тих пір, поки не буде винесено позитивне для клієнта рішення.

Для того, щоб отримати спадщину, потрібно провести велику підготовчу роботу. Потрібно подати нотаріусу заяву про вступ у права спадщини, зібрати велику кількість документів і відстояти кілометри черг. Але не факт, що в результаті спадщину буде отримано.

Нерідкі випадки, коли після смерті спадкодавця не залишається документів, що встановлюють право на спадщину. У деяких випадках вони просто не були складені, інколи - були втрачені. Буває, що терміни вступу в спадщину з наявних причин були пропущені.

Якщо, крім вас, хтось претендує на спадщину

Трапляється, що на спадщину претендують треті особи. Доводиться відновлювати документи і відстоювати свої права. Вибивання спадщини через суд - досить поширене явище. Навіть, коли свідоцтво про право на спадщину отримано, доводиться побігати - адже потрібно зареєструвати це право.

 

В цьому випадку велику допомогу надасть досвідчений юрист, який спеціалізується на спадковому праві. По-перше, він дасть детальну консультацію, пояснить існуюче становище з точки зору закону і підкаже, що можна зробити в данній ситуації. Крім того, він може взяти на себе роботу по збору та відновленню документів. Якщо справа дійшла до суду, то підтримка юриста, тим більш, є необхідною. Він допоможе скласти позовну заяву чи відповідь на неї, подасть клопотання та інші необхідні документи, допоможе відстоювати позицію клієнта перед обличчям суду.

Наявність заповіту у разі спадкування за заповітом може вберегти майно від зазіхань претендентів і захистити права спадкоємців. А може, навпаки, додати проблем - залежить від того, наскільки грамотно він був складений.

Так, заповіт обов'язково має бути складений в письмовій формі і завірений нотаріусом або іншою уповноваженою особою. У заповіті повинні бути вказані паспортні дані заповідача, дата і місце заповнення заповіту. Він повинен бути завірений підписом заповідача. Звичайно ж, у ньому повинна бути викладена воля заповідача щодо його майна.

Для того, щоб заповіт мав силу, згадане в ньому майно має дійсно перебувати у власності заповідача. Також дуже розумно докладно перерахувати всіх спадкоємців і належні їм частки спадщини.

Юридична допомога по спадковим справам

Спори про визначення складу спадкового майна - допомога адвокатаРозмиті формулювання заповіту тягнуть за собою суперечки про визначення складу спадкового майна. Наприклад, якщо написано «все моє майно, рухоме і нерухоме», то що під цим розуміється? Машина? Квартира? Цінні папери? Картини? Ідеї? Як бути з нерухомістю, купленою в долю? Буває дуже складно визначити, що входить до складу майна. Ще складніше правильно розділити його між усіма спадкоємцями. У ряді випадків доводиться вирішувати це у судовому порядку і просте прийняття спадщини через натаріуса буде неможливе.

Адвокат по спадковим питанням чи юрист, який спеціалізується на спадкових справах, допоможе розібратися в цих питаннях і вирішити ситуацію найменш болісно для всіх сторін.

Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Спадкування за заповітом - послуги адвоката

Які можуть виникнути складності при спадкуванні за заповітом, що таке обов'язкові частки спадкування

Борги у спадок - консультації юриста

За заповітом спадкоємцями можуть виступати різні фізичні особи та організації. Крім майна вони можуть отримати борги у спадок

Відновлення строку прийняття спадщини - поміч юриста

Якщо спадкоємець не встиг звернутися до нотаріуса, то відновлення строку прийняття спадщини доведеться проводити через суд

Обязательная доля наследства в порядке очереди

Размер обязательной доли наследства определяют при помощи условного устранения от условий наследования по завещанию.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa