Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.
Традиційно склалося так, що говорити і думати про смерть в Україні не прийнято: це пов'язано як з забобонами, так і з небажанням приймати очевидний стан речей. Як би там не було, порівняно рідко громадяни складають заповіт, або іншим чином оголошують свою волю щодо майна. Вказане ускладнює оформлення спадщини чи робить її прийняття, на перший погляд, взагалі неможливим.
В результаті на нього знаходиться велика кількість претендентів, і законному спадкоємцю доводиться вирішувати: як юридично правильно позбутися зайвих спадкоємців. І, повірте, це буває дуже складно.
Звертайтесь до юриста, якщо потрібна спадщина
Для того, щоб захистити свої права, не отримати лише борги у спадок - найрозумніше звернутися до юриста по спадковим справам. Він пояснить, які є варіанти вирішення ситуації, наскільки міцне положення даного спадкоємця. У разі необхідності, він допоможе довести позицію клієнта і збільшити його шанси на отримання спадщини, допоможе у питанні, наприклад, щодо відновлення строку прийняття спадщини. Якщо буде потрібно, юрист допоможе захистити права клієнта в суді.
У суді розглядаються найрізноманітніші справи, від конфліктів з приводу поділу спадщини, до заперечування заповіту.
Об'єднує їх те, що суддя засновує свою думку про ситуацію на наданих йому фактах. Отже, виграє справу той, чия позиція є найбільш міцною. Юрист допоможе грамотно обгрунтувати позицію клієнта, збере пакет документів, необхідних для судового розгляду і зробить іншу підготовчу та технічну роботу. Він буде відстоювати права клієнта до тих пір, поки не буде винесено позитивне для клієнта рішення.
Для того, щоб отримати спадщину, потрібно провести велику підготовчу роботу. Потрібно подати нотаріусу заяву про вступ у права спадщини, зібрати велику кількість документів і відстояти кілометри черг. Але не факт, що в результаті спадщину буде отримано.
Нерідкі випадки, коли після смерті спадкодавця не залишається документів, що встановлюють право на спадщину. У деяких випадках вони просто не були складені, інколи - були втрачені. Буває, що терміни вступу в спадщину з наявних причин були пропущені.
Якщо, крім вас, хтось претендує на спадщину
Трапляється, що на спадщину претендують треті особи. Доводиться відновлювати документи і відстоювати свої права. Вибивання спадщини через суд - досить поширене явище. Навіть, коли свідоцтво про право на спадщину отримано, доводиться побігати - адже потрібно зареєструвати це право.
В цьому випадку велику допомогу надасть досвідчений юрист, який спеціалізується на спадковому праві. По-перше, він дасть детальну консультацію, пояснить існуюче становище з точки зору закону і підкаже, що можна зробити в данній ситуації. Крім того, він може взяти на себе роботу по збору та відновленню документів. Якщо справа дійшла до суду, то підтримка юриста, тим більш, є необхідною. Він допоможе скласти позовну заяву чи відповідь на неї, подасть клопотання та інші необхідні
документи, допоможе відстоювати
позицію клієнта перед обличчям суду.
Наявність заповіту у разі спадкування за заповітом може вберегти майно від зазіхань претендентів і захистити права спадкоємців. А може, навпаки, додати проблем - залежить від того, наскільки грамотно він був складений.
Так, заповіт обов'язково має бути складений в письмовій формі і завірений нотаріусом або іншою уповноваженою особою. У заповіті повинні бути вказані паспортні дані заповідача, дата і місце заповнення заповіту. Він повинен бути завірений підписом заповідача. Звичайно ж, у ньому повинна бути викладена воля заповідача щодо його майна.
Для того, щоб заповіт мав силу, згадане в ньому майно має дійсно перебувати у власності заповідача. Також дуже розумно докладно перерахувати всіх спадкоємців і належні їм частки спадщини.
Юридична допомога по спадковим справам
Розмиті формулювання заповіту тягнуть за собою суперечки про визначення складу спадкового майна. Наприклад, якщо написано «все моє майно, рухоме і нерухоме», то що під цим розуміється? Машина? Квартира? Цінні папери? Картини? Ідеї? Як бути з нерухомістю, купленою в долю? Буває дуже складно визначити, що входить до складу майна. Ще складніше правильно розділити його між усіма спадкоємцями. У ряді випадків доводиться вирішувати це у судовому порядку і просте прийняття спадщини через натаріуса буде неможливе.
Адвокат по спадковим питанням чи юрист, який спеціалізується на спадкових справах, допоможе розібратися в цих питаннях і вирішити ситуацію найменш болісно для всіх сторін.
Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.
З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...
Желающим оставить распоряжения относительно своего материального и нематериального капитала на случай своей смерти, следует составлять документ под названием "Завещание".
Документы на материальные и нематериальные ресурсы, указанные в завещании потребуются только наследникам при активации процедуры получения наследственных прав.
Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!
Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо: