• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Кожен водій може потрапити в ДТП

Як не шкода, але кожен з нас, навіть, водій, бездоганно знаючий і виконуючий правила дорожнього руху, не застрахований на сьогоднішній день від ДТП. Тому, якщо трапилася дорожньо-транспортна пригода в Києві або Київській області з Вашою участю, або за участю Ваших близьких, в жодному разі не варто втрачати самовладання і піддаватися емоціям. Слід негайно телефонувати Автоадвокату! Тільки незалежний досвідчений правозахисник зможе правильно зорієнтуватися в ситуації, що склалася, підказавши Вам шляхи виходу з неприємностей, захистивши від необдуманих і раптових рішень.

Якщо трапилася ДТП в Києві чи області, візьміть себе в руки, і, головне, не сумуйте, не піддавайтесь розпачу, а, в першу чергу , до приїзду свого адвоката, простежте за тим, щоб протокол та інші документи по ДТП були юридично грамотно і правильно, відповідно до законодавства, оформлені, що, безсумнівно, надалі допоможе у вирішенні проблеми. Як тільки буде готуватися черговий документ - телефонуйте автоюристу за консультацією, бажано при цьому, нічого не підписувати до приїзда свого довірителя. Не ведіться на вмовляння, не піддавайтеся настрою. Тільки Автоадвокат з Києва грамотно і спокійно оцінить ситуацію, захистить Ваші права на місці події.

Слід звернути особливу увагу на те, що в більшості випадків, для оцінки автомобіля після ДТП (аварії), страхова компанія направляє автолюбителя в оціночні фірми, з якими вона співпрацює на договірній основі. У зв'язку з цим, такий автоексперт не може вважатися незалежним. Проводячи оцінку після ДТП в такій оціночній конторі, Ви автоматично потрапляєте в складну і абсурдну ситуацію: боржник визначає величину свого ж боргу. З наслідками такої оцінки зіткнулися за останні роки майже всі автовласники автомобілів, які потрапляли в аварію (ДТП). Тому, ми пропонуємо Вам провести експертизу автомобіля у наших незалежних експертів по автомобілях.

ДТП не є підставою для виникнення правової відповідальності

Тут слід сказати про те, що кожен автомобіліст зобов'язаний знати, що сама по собі ДТП не є підставою для виникнення правової відповідальності. Відповідальність перед законом виникає тільки в тих випадках, коли в діях водія є склад адміністративного правопорушення або кримінально караного діяння, тобто злочину.

Як у першому, так і в другому випадках, можуть виникати підстави для цивільно-правової відповідальності. Це можуть бути обов'язки по відшкодуванню заподіяної шкоди, збитку і т.д.


Звичайно ж здорово, якщо неприємна ситуація на дорозі просто обмежиться банальним штрафом, а не ДТП з летальним результатом. Як показує практика, це не завжди так. Але в разі найгіршого, можна втратити самовладання і пустити все на самоплив, а можна поступити правильно і звернутися до юриста по ДТП за юридичною допомогою.

Тільки грамотний фахівець зможе знайти вихід з будь-якої сформованої ситуації, і вже якщо і не зможе виправити невозворотнього - повернути людське життя, так обов'язково зможете довести невинність водія, якщо така була в дійсності. Ніколи не опускайте руки перед бідою, запам'ятайте, що безвихідних ситуацій не буває і ступінь винуватості водія при ДТП буває теж різною.


У яких випадках необхідна автоекспертиза?

 • якщо автомобіль отримав пошкодження в ДТП і необхідно визначити суму компенсації;
 • якщо страхова компанія винуватця ДТП пропонує виплату, повністю не покриває збиток, нанесений автомобілю;
 • якщо ДТП сталася з Вашої вини, але сума, що пред'являється до виплати, здається завищеною (необхідна зустрічна експертиза);
 • якщо автомобіль отримав пошкодження внаслідок падіння будівельних конструкцій, граду, падіння снігу, пожежі або з вини третіх осіб;
 • якщо необхідно купити, продати або взяти в спадок автомобіль.

Крім того, оцінка автомобіля необхідна не тільки після ДТП, але і в інших випадках, наприклад:

 • страхування транспортного засобу;
 • укладання угод купівлі-продажу;
 • розділ майна подружжя;
 • списання з балансу підприємства;
 • оформлення спадщини;
 • угону автомобіля;
 • з'ясування заставної вартості транспортного
 • засобу при оформленні кредиту.

Автоексперт

 1. Кожен водій може потрапити в ДТП
 2. ДТП не є підставою для виникнення правової відповідальності
 3. У яких випадках необхідна автоекспертиза?
 4. Незалежна автоекспертиза, оцінка вартості автомобіля

Автоексперт в Києві - це дипломований фахівець, який бере участь у встановленні обставин і причин ДТП, проводить оцінку автомобіля після ДТП, установлює ступінь заподіяної шкоди, оцінює стан автомобіля і його технічні характеристики, проводить експертні дії і готує висновок на території м.Києва і Київської області.

Незалежна автоекспертиза, оцінка вартості автомобіля

Слід зазначити, що тільки автоексперт володіє знаннями і вмінням, основами Автоекспертизи (транспортно-трасологічної, Автоюрист автотоварознавчої, автотехнічної і т.д.). У нас працюють найкращі і повністю незалежні експерти, які знають всі тонкощі ремонту авто не за книжками, а за фактом, що дозволяє, на відміну від інших автоекспертів, провести реальні розрахунки вартості збитку пошкодженого автомобіля. Саме такий фахівець, як автоексперт, має можливість, завдяки своєму щоденному досвіду роботи у сфері проведення автомобільних експертиз, вільно оперувати чинним на сьогоднішній день законодавством, існуючими підзаконними нормативно-правовими актами, які регулюють права і обов'язки суб'єктів Автоправа, підготувати весь пакет необхідних експертних документів, висновків і доказів для суду, брати безпосередню участь у процесах в якості експерта. Додатково скажемо, що автоекспертиза необхідна в різних описаних вище випадках, але найбільш часті з них це - для незалежної оцінки автомобіля, або для оцінки пошкоджень автомобіля після ДТП.

Тільки в разі моментального звернення за допомогою до експерта, юриста по ДТП, подібне позитивне вирішення максимально прискориться і виключить небажані наслідки. Ви отримаєте впевненість у своїх діях і будете заздалегідь знати, чого очікувати від протилежної сторони.

Як правило, юрист по ДТП оперативно пояснить Ваші дії в ситуації, що склалася, зможе відразу ж під'їхати на місце аварії, і простежить, чи грамотно з юридичної точки зору дотримуються права його клієнта. Природно, ми підтримуємо тих водіїв, які спокійно оцінюють ситуацію, розсудливо мислять і не шкодять самим собі, пускаючи ситуацію на самоплив, довіряючи вирішення проблеми друзям і родичам, далеким від юриспруденції, і, що найгірше, - обіцяючи грошову винагороду - Хабар представникам закону.

Спеціаліст розповість, що згідно свіжим параграфам законодавства про ДТП, якщо немає постраждалих в аварії і матеріальний збиток завдано на суму менше 10 тис. гривень, а самі учасники аварії добилися мирного врегулювання проблеми між собою, то дозволено залагодити всі виниклі питання без втручання сторонніх осіб. Окрім, природно, представника страхової компанії. Тут слід бути обережним та уважним, адже будь-яка помилка може коштувати великих грошей. Приймати рішення про мирне врегулювання конфлікту слід тільки за допомогою Автоадвоката! Ще раз підкреслюємо, щоб без участі юриста Ви не підписували в подібній стресовій ситуації ніяких документів! Навіть, страховий агент зацікавлений тільки у власній вигоді - матеріальній винагороді від підписаної з потерпілим при дорожньо-транспортній події угоди.

Отже, погодьтеся, в будь-якому випадку, при написанні протоколу ДТП, розмові зі страховою компанією, проведенні автоекспертизи в місті Київ і т.д. необхідні будуть послуги автоюриста і автоексперта, щоб надалі уникнути нікому не потрібних непорозумінь.


Слід підкреслити, що в нашій країні більша кількість дорожньо-транспортних пригод відбувається саме через погану якість доріг, погано накреслену розмітку, невірно встановлені або погано освітлені дорожні знаки, а також через відсутність знаків там, де вони повинні бути обов'язково. Часто знаки в Києві встановлені не у відповідності з вимогами ГОСТу по висоті або відстані від проїжджої частини, невидимі за деревами або спорудами.


Отже, до Ваших послуг щоденна і цілодобова підтримка наших Автоадвокатів, автоюристів, молодших юристів, аварійних комісарів, автоекспертів з проведення автотоварознавчих, автотехнічних, транспортно- трасологічних експертиз.

Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Страхові спори - виплата страховки при ДТП - страховка після ДТП

Допомога та послуги Автоадвоката у справах, пов'язаних із страховими виплатами після ДТП

Послуги Автоадвоката

У будь-якому випадку, чим раніше Ви звернетеся за допомогою та послугами до автоадвоката в Києві, тим дешевше і безболісніше вирішаться будь-які неприємності, пов'язані з ДТП

Суперечка із страховою компанією

У нашій практиці велику кількість судових справ на сьогоднішній день за страховками, як по обов'язковому, так і по добровільному страхуванню автолюбителів

Повернення водійських прав

Якщо Ви зайшли на наш сайт, можна зробити висновок, що Вам, як автолюбителю, потрібна допомога і юридичний захист

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa