• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Адвокат по ДТП: відшкодування шкоди

 1. ДАІ - орган, який контролює правопорядок на дорогах
 2. Винуватець - Потерпілий
 3. Страхова компанія винуватця (страхування відповідальності) - Потерпілий
 4. Страхова потерпілого (договір КАСКО - страхування майна)
 5. Роботодавець винуватця - Потерпілий

Будь-яка дорожня пригода для водія є випадковою несподіванкою. Будь-то зіткнення або наїзд на пішохода, заподіяння шкоди здоров'ю або загибель людей, а може і банальний в'їзд в стовп або розпізнавальний знак ... При цьому, людина, як наслідок, відчуває складне емоційне потрясіння, навіть, в тому випадку, якщо вона зовсім і не винна у скоєному. Саме в такому складному психологічно неврівноваженому стані водієві доводиться розрулювати подальший хід подій: розмова з працівником ДАІ, складання протоколу, дача показань свідків, розгляди зі страховою компанією і т.д. І все, м'яко скажемо, не під контролем. А адже емоції - не найкращий порадник при вирішенні питань! Це знають усі за власним життєвим досвідом. Щоб надалі не нарікати на сказане зайве слово чи зроблені непотрібні рухи, жести, дії, в першу чергу, наберіть номер телефону свого довірителя - юриста по ДТП. Тільки його зібранність, холоднокровність і чіткий аналіз того, що відбувається, вироблення алгоритмів і динамічний юридичний підхід забезпечать бажаний результат для клієнта! Тільки юрист по ДТП зможе грамотно оцінити ситуацію, зваживши всі "за" і "проти", спробує на місці визначити ступінь винуватості свого клієнта. Адже українським законодавством передбачено загальне правило про відшкодування шкоди, заподіяної майну громадян (у тому числі, і при ДТП), яке відшкодовується особою, винною у заподіянні шкоди (ст. 1166).

ДАІ - орган, який контролює правопорядок на дорогах

Виходячи з необхідності зміцнення законності і дисципліни, все більшого значення набуває діяльність державних органів з розгляду окремих справ, пов'язаних з правовими конфліктами в галузі автомобільного права. У кожному такому випадку не без участі Автоадвоката розглядається конкретна справа про адміністративне правопорушення, захищаються порушені інтереси, виноситься рішення про застосування заходів відповідальності щодо винних осіб. В юридичній науці цей спеціальний вид правової діяльності отримав назву адміністративно-юрисдикційної. Саме ця діяльність, як частина державно-владної діяльності, посідає значне місце в загальній правоохоронній діяльності підрозділів Державної автомобільної інспекції. Саме цей державний орган стежить за тим, щоб на дорогах України було якомога менше порушень правил дорожнього руху.

Найпоширеніші порушення, при яких потрібна юридична допомога адвоката по ДТП, як правило, це:

 • - виїзд на смугу зустрічного руху;
 • - покарання за перевищення швидкості;
 • - позбавлення прав за перебування за кермом у нетверезому стані;
 • - відмова від медичного огляду;
 • - втеча з місця ДТП;
 • - їзда без номерів або без документів;
 • - порушення знаку "цегла" (тупик).

Відповідно до Цивільного Кодексу, існує кілька варіантів відшкодування збитків при ДТП, наприклад:


Винуватець - Потерпілий

Адвокат по ДТП: відшкодування шкоди Норма застосовується тоді, коли виплата страхової компанії винуватця не покриває збитки, завдані потерпілому.

Бувають випадки, і вони, на жаль, не рідкісні, коли при ДТП винуватець не завжди є платоспроможним.

Але в цій ситуації є й свої плюси - мала кількість учасників судового спору (тільки сторони - позивач і відповідач), що, природно, сприяє розгляду справи в більш короткі терміни.


Страхова компанія винуватця (страхування відповідальності) - Потерпілий

Нашим законодавством з 2005 року запроваджено обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників автотранспорту, що викликало, в більшості випадків, невдоволення багатьох водіїв. І не даремно. Хоча початковий ліміт страховиків, який раніше становив 25 тис. грн. (матеріальну шкоду), на сьогодні і становить 51 тис. грн., здавалося б, що в подібному випадку шанси потерпілого набагато підвищуються, аж до повного відшкодування збитку від страхової компанії винуватця.

Але в більшості, платоспроможність наших страхових компаній бажає кращого. Крім того, на сьогоднішній день, існує тенденція до заниження страхових виплат страховими компаніями, і їх несвоєчасною виплатою. Тому страховка цивільної відповідальності абсолютно не відшкодовує втрату товарної вартості автомобіля потерпілого, яка в залежності від ушкоджень, може становити 5-10% від суми матеріального збитку. Встає мимовільно питання: а який же сенс в обов'язковому страхуванні? Як там у класика - "значить це комусь потрібно"? На щастя, наш сайт - юридичний, і ми боремося з беззаконням і несправедливістю всіма відомими і наявними способами. Природно, що в разі порушення законів України, будь-який поважаючий себе юрист стане на захист постраждалої сторони. Звертайтеся за юридичною консультацією вчасно, і ми зможемо завжди відстояти Ваші права і свободи!


Страхова потерпілого (договір КАСКО - страхування майна)

Крім того, обов'язкове страхування транспортного засобу - не єдиний вихід. Згідно з нашим законодавством, в Україні на сьогодні існує три види страхування - страхування майна, страхування життя і страхування відповідальності. Якщо потерпілий при ДТП раніше застрахував свій автомобіль по договору КАСКО, то він має законне право не чекати виплати з боку винуватця, а отримати страхову виплату у своїй страховій компанії негайно. Автоюрист допоможе і в цій ситуації. Багаторічний досвід нашої роботи - кращий доказ захищеності наших клієнтів!

У цьому випадку, до страхової, яка виплатила потерпілому від ДТП відшкодування збитків, переходить його право регресу - вимоги до винуватця ДТП. У такій ситуації, у потерпілого при ДТП виникає альтернативна можливість отримати відшкодування збитку від винуватця, його страхової компанії (ГО) або від своєї страхової (КАСКО) - на вибір потерпілого.

Правда, і тут часто громадяни стикаються з існуючою тенденцією заниження страхових виплат страховими компаніями, або їх несвоєчасною виплатою. Але саме для цього ми і працюємо, щоб потерпілий отримав всі виплати, які йому належать за законом!


Роботодавець винуватця - Потерпілий

У випадку, якщо матеріальна шкода потерпілому була завдана особою, яка перебуває при виконанні його трудових обов'язків, потерпілому надається можливість набагато швидше отримати необхідну матеріальную компенсацію, т.як в ст. 1172 Цивільного кодексу України підкреслюється, що юридична або фізична особа відшкодовує шкоду заподіяну його працівником під час виконання своїх трудових обов'язків. Вся справа в тому, що роботодавець може виявитися набагато платоспроможнішим, ніж страхова компанія.


Адвокат по ДТП: відшкодування шкоди У будь-якому випадку, як би там не було, намагатися затребувати гроші своїми силами через суд, ми Вам категорично не рекомендуємо, бо через численні помилки, допущені при складанні позовної заяви , найчастіше подібні справи просто завершуються негативним результатом, або заявнику відмовляють у відкритті провадження.

Щоб уникнути небажаних наслідків, краще всього довіритися нашим юристам, які зможуть надати Вам необхідну юридичну підтримку на будь-якій стадії Вашої справи, зібрати і підготувати необхідні документи і докази , представити Ваші інтереси в суді і т.д.

Не випробовуйте долю, нехай вона працює на Вас - дозвольте фахівцям займатися їх прямими обов'язками. Наші юристи приємно здивують Вас якістю виконаної роботи і доступними цінами.

Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Послуги Автоадвоката

У будь-якому випадку, чим раніше Ви звернетеся за допомогою та послугами до автоадвоката в Києві, тим дешевше і безболісніше вирішаться будь-які неприємності, пов'язані з ДТП

Автоадвокат Київ

Якщо Вам необхідна допомога Автоадвоката в Києві для максимальної ефективної захисту цивільних прав та законних інтересів, ми настійно рекомендуємо уважно ознайомитися зі змістом нашого сайту. Саме тут Ви зможете дізнатися багато цікавих, що стосується сучасного права, знайти ситуацію, схожу з Вашою, приблизно зорієнтуватися, як діяти в тому чи іншому випадку, знайдете поради досвідчених юристів та адвокатів про те, як слід вести себе в ситуації, що склалася.

Автоексперт в Києві

Послуги незалежного експерта з проведення автоекспертиз, оцінка збитку по ДТП, оцінка вартості автомобіля

Страхові спори - виплата страховки при ДТП - страховка після ДТП

Допомога та послуги Автоадвоката у справах, пов'язаних із страховими виплатами після ДТП

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa