• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Суперечка із страховою компанією

 1. Які ж основні труднощі на сьогоднішній день найчастіше
  виникають у наших клієнтів за договорами страхування?
 2. Юрист налаштований на однозначну 100%-у перемогу, тому що від якості виконаної ним роботи залежить і його репутація!
 3. Допомога юриста по ДТП буде особливо важливою

Суперечка зі страховою компанією На самому початку цієї статті скажемо головне - не повторюйте чужих помилок. В жодному разі не намагайтеся вирішити будь-яку правову ситуацію своїми силами. Приходьте до нас на консультацію відразу ж, як тільки отримали на руки протокол або судову повістку. Передбачте наперед позитивне рішення проблеми, довірившись досвідченому юристу, який зможе не тільки запобігти небажаним наслідкам, але і повністю захистить Ваші інтереси і права, при необхідності, в суді. На превеликий жаль, рівень страхування в Україні далекий від світових стандартів, незважаючи на обов'язкове страхування транспортних засобів, закріплене нашим урядом. Природно, це викликає не тільки невдоволення автолюбителів, але і сприяє величезному зростанню судових розглядів за страховками (як по обов'язковому, так і по добровільному страхуванню).

Дійсно, цивільний оборот може існувати та успішно розвиватися лише за умови, що всі учасники дорожнього руху (і не тільки) належним чином виконуватимуть свої обов'язки. Порушення цього значущого правила, безумовно, завдає шкоди як окремим громадянам, юридичним особам, так і групі осіб і суспільству в цілому. А Україні, якщо чесно, ох як далеко ще до таких стандартів!

Що й казати, якщо є бажання працювати і чогось добитися в нашій державі, громадянам необхідно не тільки знати свої обов'язки, але і вміти юридично грамотно відстоювати власні права. Але для цього зовсім не обов'язково всім поголовно вчитися в юридичних вузах. Для цього є фахівці, які самовіддано працюють для того, щоб захищати права і свободи людей. Саме наші правозахисники ніколи не дозволять панувати беззаконню й тупості, несправедливості і безкарності, що, безсумнівно, доводять своєю щоденною працею і, що підтверджується вже протягом більше десяти років постійно зростаючою кількістю вдячних клієнтів.


Які ж основні труднощі на сьогоднішній день найчастіше
виникають у наших клієнтів за договорами страхування?

По-перше, у випадках ДТП найчастіше затримується страхова виплата матеріального збитку.

Рішення в подібному випадку існує. Адже, згідно зі ст. 36 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" страховик зобов'язаний провести виплату страхового відшкодування протягом 90 днів після подачі заяви про страховий випадок. Прискорити процес виплати можливо за участю юриста по ДТП, який візьме на себе переговори зі страховою компанією та подальше вирішення питання, максимально оберігаючи Ваш час, здоров'я і гроші. Що ж стосується матеріальної сторони питання, то тут, як не дивно, можна знайти і свої позитивні моменти, бо за кожен прострочений день у виплаті страховки, зі страхової компанії покладається пеня.


Друга, не менш проблемна ситуація виникає, коли розмір страхової виплати абсолютно не покриває ремонт на гарантійній СТО, або просто невиправдано занижений самою страховою компанією.

І в цьому випадку допомога юриста по ДТП буде незамінною, адже у визначенні розміру завданих збитків, внаслідок страхового випадку, страховик проводить (або замовляє) товарознавчу експертизу. У більшості випадків, подібна процедура вигідна, безпосередньо, зацікавленій стороні - страховій компанії, тому проводиться не зовсім, м'яко скажемо, компетентними особами і є не завжди якісною. Як результат - за згодою недалекоглядного страхувальника, той отримує максимально занижену суму страхового відшкодування. Не станьте маріонеткою в несумлінних руках хитрунів, користуйтеся не тільки власною інтуїцією, але й знаннями і досвідом юриста, який не дозволить вас ошукати.

Юрист по ДТП, який опинився вчасно на місці події, зможе захистити Вас від подібного "обдурювання".


Юрист налаштований на однозначну 100%-у перемогу, тому що від якості виконаної ним роботи залежить і його репутація!

Крім того, часті випадки з необгрунтованою або незаконною відмовою у виплаті страхового відшкодування при ДТП. Спеціаліст по ДТП нашої компанії добре знайомий з подібними явищами і допоможе повернути Ваші гроші.


Не в новинку автолюбителям випадки, коли страхування цивільної відповідальності абсолютно не покриває втрату товарної вартості авто.

Допомога юриста по ДТП буде особливо важливою

Вся справа в тому, що після аварії втрата товарної вартості (УТС) автомобіля може становити приблизно від 5 до 15% вартості його ремонту. Допомога юриста по ДТП буде особливо важливою при доказі Вашої правоти і поверненні втрачених грошей. Звертайтеся вчасно за юридичною допомогою, ми знаємо, як Вам допомогти!

Суперечка зі страховою компанією Допомога наших фахівців при ДТП, по-перше, полягає в початковій спробі досудового врегулювання виниклого спору - шляхом ведення переговорів, оскарження дій страхової компанії, пред'явлення претензії і пр. По-друге, якщо досудове врегулювання неможливо, наш юрист по ДТП зможе підготувати і пред'явити страховій компанії цивільний позов до суду. Позовні вимоги будуть включати в себе, безпосередньо, як матеріальну, так і моральну шкоду, пеню, витрати на правову допомогу, судові витрати та ін.. Довіряйте фахівцям, і хоча від будь-якої проблеми найлегше позбутися на початковій стадії, ми готові прийти на допомогу в будь-яку хвилину, на будь-якій стадії рішення Вашого питання. Звертайтеся, ми впевнені, що зможемо Вам допомогти!


У будь-якому випадку, якщо у Вас виникають небажані суперечки зі страховою компанією, не намагайтеся вирішити питання самостійно, це загроджує негативними наслідками тільки для Вас. Ваша захищеність - наша робота!

Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Страхові спори - виплата страховки при ДТП - страховка після ДТП

Допомога та послуги Автоадвоката у справах, пов'язаних із страховими виплатами після ДТП

Послуги Автоадвоката

У будь-якому випадку, чим раніше Ви звернетеся за допомогою та послугами до автоадвоката в Києві, тим дешевше і безболісніше вирішаться будь-які неприємності, пов'язані з ДТП

Автоексперт в Києві

Послуги незалежного експерта з проведення автоекспертиз, оцінка збитку по ДТП, оцінка вартості автомобіля

Суд із страховою компанією

Страхова подала до суду і вимагає відшкодувати регрес по ДТП - ідіть швидко, не гаючи ні секунди, до автоюриста на консультацію!

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa