• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Автоадвокат, м.Київ

 1. Як відбувається фіксація порушення правил дорожнього руху?
 2. Хто наші Автоадвокати в Києві?
 3. Якісні послуги з експертизи ДТП
 4. Повний юридичний захист інтересів автолюбителів

Автоадвокат Дякуємо, що підключилися до цього інтернет ресурсу. Саме ми знаємо всі погрішності автомобільного права, ми розповімо Вам про терміни проведення повірки і розкриємо всі тонкощі самої процедури складання документів, що і як робити у випадку ДТП. Адже нашому клієнтові необхідно уникнути штрафу, матеріальних збитків, а саме ми робимо все для цього можливе! Отже, якщо Вам необхідна юридична допомога, якщо потребуєте юридичного захисту у випадку ДТП або інших послуг досвідченого Автоадвоката в місті Київ - Ви відкрили потрібну сторінку сайту.

Тут Ви зможете знайти саме те, що потрібно, наприклад: докладну інформацію про сферу діяльності нашої юридичної компанії, порядок надання юридичних послуг, а також безліч корисних матеріалів в допомогу автолюбителям.

Як відбувається фіксація порушення правил дорожнього руху?

При виявленні вчинення порушення правил дорожнього руху співробітник ДАІ, згідно ст.255 КоАП України, складає протокол і роз'яснює порушникові його права і обов'язки, у відповідності зі ст .268 КпАП України. Далі, вручає йому відривну частину протоколу. У випадках, прямо передбачених законодавством, протокол про адміністративне правопорушення можуть складати також посадові особи інших державних органів, представники громадських організацій та органів громадського самоврядування. Відповідно до законодавства, якщо порушення вчинено кількома особами, то протокол складається на кожного порушника окремо.

Якщо порушник оспорює стягнення, яке на нього накладається на місці вчинення проступку, вимагає залучення до розгляду справи Автоадвоката, перекладача, так само, як і у випадку несплати ним штрафу на місці події, складається протокол, і провадження у справі здійснюється у порядку, передбаченому КпАП України.

У разі вчинення особою порушення правил, в установленому порядку оформляється протокол, у водія вилучається посвідчення водія на строк до винесення постанови у справі та сплати порушником штрафу, що фіксується в талоні до посвідчення водія, і повертається водієві. Якщо посвідчення водія вже було вилучено при оформленні попереднього правопорушення до винесення постанови у справі та сплати порушником штрафу, вилучається талон до посвідчення водія. Порушникові видається тимчасовий дозвіл (на 30 діб) на право керування, куди переносяться відмітки про всі вчинені правопорушення. Згідно з ч. 5 ст.265 КпАП України, у разі відсутності у порушника посвідчення водія або талона до нього (після його запровадження), транспортний засіб порушника може бути затримано до сплати штрафу. Військовослужбовці і призвані на збори військовозобов'язані, а також особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ несуть відповідальність за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, на загальних підставах.

Водії та інші особи, які керують транспортними засобами, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони перебувають у стані сп'яніння, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами та оглядові на стан сп'яніння (ст.266 КпАП України). Якщо водій ухиляється від огляду з метою встановлення стану сп'яніння відповідно до встановленого порядку, то в присутності двох свідків у протоколі про зазначене адміністративне правопорушення вказуються ознаки сп'яніння і дії порушника щодо ухилення від медичного огляду.

При вчиненні правопорушень, передбачених ст.81 (про порушення, пов'язані з використанням автомототранспортних засобів), ч.1, 2, 4 і 5 ст.121 , ст.ст.121, 122, 126, ч. 1, 2 ст .130, ч. 2 ст.132, ч. 4 ст.133 КпАП України, працівник ДАІ вилучає номерні знаки транспортного засобу або затримує транспортний засіб і доставляє його для тимчасового зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку до усунення порушення, а в разі вчинення порушень, передбачених ст.1222 КпАП України, а також у разі залишення події транспортних засобів на порушення правил зупинки і стоянки - до оформлення відповідних документів про правопорушення.

Затримання транспортного засобу або вилучення номерних знаків транспортного засобу при вчиненні особою порушень, передбачених ст.81 (про порушення, пов'язані з використанням автомото-транспортних засобів), ч., 2, 4, 5 ст.121, ст. 121, 122, 126, ч. 1. 2 ст.130, ч. 2 ст.132, ч. 4 ст.133 КпАП України, дозволяється виключно як захід, що забезпечує усунення даного порушення. Забороняється вилучати номерні знаки транспортного засобу при вчиненні особою порушень, передбачених ст.126, ч. 1, 2 ст.130 КпАП України, так само як і в інших передбачених законодавством випадках, з транспорту інших регіонів, коли повернення вилучених номерних знаків буде ускладнено.


Хто наші Автоадвокати в Києві?

Отже, більше ста найкращих юристів України, адвокатів нашої компанії щодня 24 години на добу спеціалізуються саме в тій галузі права, яка і необхідна для Вашого захисту - юрист по ДТП, адвокат по ДТП, автоюрист та ін. Над кожним поставленим нашими клієнтами завданням працює компетентна команда як з технічних фахівців - експерти, аварійні комісари, оцінювачі, так і досвідчені адвокати, юристи.


Якісні послуги з експертизи ДТП

Порядок виробництва по всіх справах про адміністративні порушення Правил дорожнього руху визначається законодавством про дорожній рух, Кодексом України про адміністративні правопорушення та Інструкції з організації провадження у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Тому, адміністративна відповідальність за порушення правил настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою, відповідно до чинного законодавства, кримінальної відповідальності. Незалежно від відповідальності, у справах по ДТП, майну особи може було заподіяно матеріальну шкоду, розмір якої покаже експертний висновок. У будь-якому випадку, Ви можете довіритися висновкам страхової компанії, яка, природно, в першу чергу, зацікавлена у власній вигоді, або отримати найякісніші послуги з технічної експертизи обставин ДТП саме від фахівців високої кваліфікації, вислухати просто їх думку, "досвідчену" думку фахівця, який провів кілька досліджень, щось чув і "точно" знає, як потрібно вчинити в конкретно Вашій ситуації, який матеріально не зацікавлений в тій компенсації грошових коштів, яка законно належить тільки Вам. Тільки таким чином Ви зможете почувати себе набагато впевненіше і завжди будете знати наперед, чого чекати від страхової коомпанії.

Така ж ситуація і з наданням юридичних послуг, наприклад, підготовка правової позиції, збір необхідної документації, представлення інтересів в судових інстанціях. Це робота наших юристів по ДТП. У нас працюють виключно професійні юристи та адвокати, які щодня 24 години на добу практикують в галузі захисту інтересів громадян, що потрапили в неприємну ситуацію на дорозі. Знають і вміють виконувати свою роботу тільки на найвищому рівні, захищаючи своїх клієнтів від непередбачених і небажаних ситуацій.


Допомога Автоадвоката водієві під час його спілкування з посадовими особами Державтоінспекції передбачена Конституцією України та 268-ю статтею Кодексу про адміністративні правопорушення. Але, щоб отримати якісний ефективний захист при ДТП, необхідно забезпечити повне технічне дослідження обставин ДТП і своєчасну подачу його результатів відповідно до вимог процесуального законодавства. Тому, саме своєчасне звернення за допомогою до фахівця, грає у вирішенні подібних справ немаловажну роль. Найкраще, якщо Ви звернетеся за допомогою до юриста по ДТП відразу ж після виникнення події на дорозі. Він своєчасно "підставить своє плече", підкаже як діяти у вашому випадку, що можна говорити, а що ні, як потрібно вчинити і який документ можна підписувати. Ці дуже важливі моменти багато в чому можуть "зіграти на руку" працівникам ДАІ, страховій компанії та всім, хто абсолютно не зацікавлений у Вашому захисті. Ніхто так не зможе підтримати і захистити Вас в складній ситуації, як юрист по ДТП, основним завданням якого є захист клієнта в будь-який ситуації, що склалася.

Наш юрист зможе терміново виїхати на місце ДТП, оперативно розібравшись у ситуций, при можливості не доводячи справу до судового розгляду і запобігши непотрібним наслідкам.


Повний юридичний захист інтересів автолюбителів

Звичайно, ніхто не застрахований від дії помилкових рішень. Але в тому й полягає індивідуальність правової роботи юристів нашої компанії, щоб "метод проб і помилок" був для неї неприйнятний. Виходячи саме з вишесказаного, рішення по будь-якій юридичній справі всебічно розглядається, глибоко обмірковується, що і є основною передумовою безпомилковості кінцевого результату. Ми надто цінуємо довіру своїх клієнтів і власну репутацію. Тому працюємо тільки на відмінний результат будь-якої операції.

Досягнення наміченого результату і повний захист інтересів і прав клієнта - головне завдання Автоадвоката і автоюристів нашої компанії. Кожна послуга якісно розроблена нашими юристами і адвокатами, тому максимально ефективна, так як враховує великий досвід практичної діяльності всіх фахівців з подібних справ як в столиці, так і в інших регіонах України.


Співробітництво для нас - це насамперед бескомпромісний успіх справи. У складних ситуаціях на дорозі - один в полі не воїн.

Автоадвокат Тут слід сказати, що будь-яка правозастосовна діяльність органів внутрішніх справ у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху спрямована, насамперед, на зміцнення дисципліни на транспорті, боротьбу з порушеннями правил, норм і стандартів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження дорожньо-транспортних пригод, захист особистих прав громадян. Тому співробітники ДАІ зацікавлені в тому, щоб на дорогах Києва траплялося, як можна, менше автоаварій і ДТП. У цій позиції наші юристи повністю підтримують погляди працівників ДАІ.

Тому, не намагайтеся вирішити питання з ДТП самостійно, обов'язково шукайте підтримку досвідчених юристів та адвокатів, які і зможуть вчасно підказати, як діяти в тій чи іншій ситуації , захистити Ваші права, запобігши небажаним наслідкам і неприємностям. Адже набагато приємніше святкувати власну перемогу, ніж пожинати плоди власної недальнозоркості і впертості, як результат небажання звернутися за своєчасною допомогою до знаючого фахівця.

Якщо Вам необхідна спеціалізована на автомобільному праві юридична компанія для ефективного захисту цивільних прав та законних інтересів, ми настійно рекомендуємо уважно ознайомитися зі змістом нашого сайту, мисліть здраво, оцінюйте ситуацію без непотрібних емоцій - звертайтеся відразу ж при виникненні проблеми до знаючого фахівця, який зможе захистити Ваші права на належному рівні, забезпечивши позитивний результат у вирішенні будь-якої проблеми на дорозі. Бажаємо Вам удачі на дорозі!

Тому, якщо у Вас з'явилися питання або Ви потребуєте юридичного захисту, пропонуємо просто зателефонувати до нас і отримати попередню консультацію досвідчених юристів по ДТП. Ще раз хочеться підкреслити, що саме наші юристи по ДТП виграють в середньому 95% справ по всій Україні. Не зволікайте, дзвоніть, переконуйтесь у сказаному нами самостійно.

Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Суперечка із страховою компанією

У нашій практиці велику кількість судових справ на сьогоднішній день за страховками, як по обов'язковому, так і по добровільному страхуванню автолюбителів

Повернення водійських прав

Якщо Ви зайшли на наш сайт, можна зробити висновок, що Вам, як автолюбителю, потрібна допомога і юридичний захист

Юридичний захист автомобілістів

Висока кваліфікація і багаторічний досвід роботи із справами по ДТП дозволяють Автоадвокату надавати високоякісні юридичні послуги по юридичному захисту прав та інтересів автомобілістів

Автоадвокат Київ

Якщо Вам необхідна допомога Автоадвоката в Києві для максимальної ефективної захисту цивільних прав та законних інтересів, ми настійно рекомендуємо уважно ознайомитися зі змістом нашого сайту. Саме тут Ви зможете дізнатися багато цікавих, що стосується сучасного права, знайти ситуацію, схожу з Вашою, приблизно зорієнтуватися, як діяти в тому чи іншому випадку, знайдете поради досвідчених юристів та адвокатів про те, як слід вести себе в ситуації, що склалася.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa