• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Страхові спори - виплата страховки при ДТП

 1. Що робити, якщо страховки у винуватця ДТП немає?
 2. Хто проводить розрахунок суми страхового відшкодування?
 3. Ваша страхова сумлінна?
 4. Форма взаємодії зі страховими компаніями
 5. Додаткові компенсації в разі затягування покладених виплат страхового відшкодування
 6. Страхові компанії з сумнівною репутацією

Здавалося б, що може бути простіше, якщо Ви застраховані і трапилася ДТП, страхова компанія зобов'язана відшкодувати збиток у повному обсязі. Але це буває, на жаль, не завжди, можна сказати, в поодиноких випадках. Саме в самих неприємних ситуаціях, таких як: при ДТП або викраденні автомобіля, інших страхових випадках, страхувальнику, який має поліс автокаско, в більшості випадків, доводиться сильно постаратися, щоб змусити страхову компанію відшкодувати матеріальний збиток по придбаному полісу. Багато страхових компаній, в першу чергу, турбуються не про захист клієнта, а про власну вигоду, про те, яку економічну вигоду вони, в остаточному підсумку, з усього цього матимуть.

Юристи по ДТП нашої юридичної компанії надають допомогу автомобілістам в суперечках зі страховими компаніями при виплаті страховки після ДТП, повністю взявши на себе правовий захист свого клієнта. Ми даємо повну гарантію виплати страховки при ДТП зі страхової компанії винуватця і абсолютно безболісне вирішення проблеми для Вас.

 

Якщо ви вже зіткнулися з юридичними проблемами при вимозі страхового відшкодування, варіантів їх вирішення на сьогодні існує декілька. І в жодному разі не думайте, що Ваша проблема одна у всьому світі! З такими ж або схожими ситуаціями наші автоюристи стикаються мало не щодня, успішно при цьому з ними справляючись. Подібні справи дуже затребувані і актуальні, тому вважаємо своїм обов'язком нагадати про найбільш поширені види подібних суперечок:

      
 • Страхові спори 1.Страхова компанія навмисне занижує суму страхового відшкодування при оцінці збитку.
 •     
 • 2.Потерпівший отримує необгрунтовану відмову у виплаті страхового відшкодування.
 •     
 • 3.Страхова компанія безпідставно затягує виплату страхового відшкодування.
 •     
 • 4.В порядку регресу по КАСКО страховик пред'являє необгрунтовано завищені вимоги до винуватця ДТП
 •     
 • з метою отримати 'total' за договором КАСКО (або ГО)
 •     
 • 5.Страхова компанія навмисно завищує вартість ремонту авто
 •     
 • 6.Страхова компанія відмовляється відшкодовувати вартість ремонту по гарантійній СТО і т.д.

Що робити, якщо страховки у винуватця ДТП немає?

Бувають випадки, коли винуватець ДТП не має страховки (поліс ОСАГО), а Ви застраховані полісом цивільно-правової відповідальності (ГО) - в цьому випадку Ви маєте право витребувати страхову компенсацію у Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Хто проводить розрахунок суми страхового відшкодування?

Розмір виплати по страховому випадку страхова компанія визначає самостійно (страховий юрист), або за допомогою залученого оцінювача - незалежного експерта-автотоварознавця.

Ваша страхова сумлінна?

Потерпілому при ДТП необхідно сліпо не покладатися на сумлінність страхової компанії, довіряючи її оцінці в сумі заподіяного збитку. Як кажуть: "Довіряй, але перевіряй". Будьте пильні в цій ситуації, бо Ви також маєте повне право звернутися до незалежного експерта за допомогою в розрахунку суми збитку при одержанні страховки після ДТП. Своєчасне звернення до наших фахівців дозволить заощадити час і об'єктивно встановити розмір належного Вам страхового відшкодування, так як юристи нашої компанії щодня працюють з подібними випадками і вміють вчасно відновити істину і гарантувати повну прозорість і ясність у таких справах, захистивши права та інтереси свого клієнта.

Форма взаємодії зі страховими компаніями

Кращі юристи нашої компанії зможуть роз'яснити ситуацію при ДТП зі страховими компаніями мирним шляхом. Але у випадку, якщо Ви не бажаєте скористатися послугами досвідченого фахівця, звертаємо Вашу особливу увагу, що при написанні заяв та проведенні переговорів зі страховими компаніями щодо виплати страхового відшкодування, обов'язково оформляйте все тільки в письмовій формі. Крім того, відправляйте поштою або рекомендованим листом з повідомленням про вручення, або обов'язково зареєструйте секретарем у журналі вхідної кореспонденції. Все це в подальшому і при необхідності може нагодитися як неспростовний доказ у суді.

Додаткові компенсації в разі затягування покладених виплат страхового відшкодування

Ніколи не падайте духом, залишайтеся оптимістом у будь-якій ситуації! Навіть, у випадках затягування покладених виплат страховими компаніями. У таких протиправних діях страховиків, як не дивно, для Вас є свої плюси. Зверніть особливу увагу і на той факт, що за кожний день прострочки виплати страхового відшкодування з вини страхової компанії або МТСБУ, особі, яка має право на отримання страхового відшкодування, додатково виплачується пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ. Не варто втрачати належні Вам гроші, наші юристи обов'язково допоможуть Вам відшкодувати всю суму заподіяної шкоди, як моральної, так і матеріальної, в повному обсязі.

Страхові компанії з сумнівною репутацією

Страхові спори Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день зустрічається величезна кількість страхових компаній із сумнівною репутацією. Досить звернути увагу на той факт, що, навіть, на дорозі можна зустріти машини з написом: "страховка авто за п'ять хвилин". Цікаво, як можна якісно і надійно застрахувати власне майно за п'ять хвилин? Чому українці ведуться на подібні сумнівні угоди? Швидше за все, через нестабільне матеріального становища. Але, адже відомо, що жадібний платить двічі! А в результаті, багато недальнозорких автомобілістів зустрічаються з шахраями, які не мають можливості компенсувати збиток у результаті ДТП, завданий їх клієнтам, через власну фінансову неспроможність і просту людську дурість.

Найнеприємніше, на наш погляд, в цій ситуації те, що роз'єднаність автомобілістів не дозволяє їм спільними діями визнати подібні страхові компанії банкрутами і вимагати компенсації шкоди у Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), як це передбачає український закон.

І якщо Ви не повністю довіряєте якості власних знань права, Вам знадобиться допомога досвідченого юриста, який зможе реалізувати Ваші бажання і надії, захистивши при цьому Ваші права і інтереси. Довіряйте професіоналам - застрахуйтесь від непередбачених ситуацій! Кращі юристи завжди поруч, вони стоять на захисті Ваших інтересів, необхідно тільки набрати правильний номер телефону юридичної компанії і повідомити про виниклу проблему! Ми вміємо працювати на совість!

Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Автоексперт в Києві

Послуги незалежного експерта з проведення автоекспертиз, оцінка збитку по ДТП, оцінка вартості автомобіля

Адвокат по ДТП: відшкодування шкоди

Послуги адвоката по ДТП з відшкодування матеріальної та моральної шкоди в разі ДТП.

Суперечка із страховою компанією

У нашій практиці велику кількість судових справ на сьогоднішній день за страховками, як по обов'язковому, так і по добровільному страхуванню автолюбителів

Страхові спори - виплата страховки при ДТП - страховка після ДТП

Допомога та послуги Автоадвоката у справах, пов'язаних із страховими виплатами після ДТП

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa