• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Розлучення та розділ майна подружжя

 1. Неподільне спільне майно подружжя
 2. Відчуження за дорученням спільно нажитого майна в Києві
 3. Тонкощі розділу приватизованого майна
 4. Розділ майна між подружжям може проводитися не тільки при розлученні
 5. Як може допомогти сімейний юрист при розділі майна?
 6. Без фахівця-сімейного юриста поділити майно подружжя буває зовсім не просто

Сімейний юрист по розділу спільно нажитого майнаРозлучення породжує інші наслідки. Одними із них виступає поділ майна подружжя набутого у період шлюбу та визначення розміру аліментів на дитину. Звичайно, не кожен наважується розпочати процес поділу майна подружжя через суд. В юридичній практиці існує декілька можливих варіантів поділу набутого у шлюбі майна. Наприклад, подружжя може розділити майно через суд, якщо згоди про рівноцінний поділ не досягнуто і сторони не взмозі прийти до одностайного (компромісного) вирішення даного питання у позасудовому порядку.

При шлюборозлучному процесі (розлученні) і поділі майна, суд звичайно ж бере до уваги і шлюбний договір (якщо він є), здійснюючи розділ в згідно з пунктами контракту. Однак, якщо одна із сторін у суді доведе, що шлюбний договір було укладено на свідомо невигідних для неї умовах, то суд може визнати його недійсним.

У рішенні суду буде записано, що шлюбний контракт істотно ущемляє інтереси другої сторони і здійснить розділ майна на розсуд суду.

Щоб умови шлюбного контракту були надійні і зручні для обох сторін, перш ніж його укласти, необхідно обов'язково обумовлювати кожен пункт з юристом по сімейному праву в Києві. Тільки таким чином можна буде уникнути подальших непорозумінь. Погоджений шлюбний договір (контракт) необхідно завірити у нотаріуса.

 

Неподільне спільне майно подружжя

Що ж до неподільного спільного майна, це можуть бути акції, облігації та інші цінні папери, які діляться між колишнім подружжям порівну не по номінальній вартості, а за вартістю відповідно до того біржового котирування, яке вони мають на момент розгляду судового процесу . Тільки якщо акції не котируються на фондовій біржі, номінал може бути покладений в основу оцінки.

Відчуження за дорученням спільно нажитого майна в Києві

Крім того існує і відчуження за дорученням спільно нажитого майна колишнього подружжя, яке також підлягає розподілу на момент розлучення. Це означає, що ділиться все майно, яке на момент розлучення знаходиться не тільки в розпорядженні подружжя, а й у третіх осіб. Наприклад, це може бути квартира, яка була здана в оренду або автомобіль, яким володіє за дорученням родич. Крім того, при розділі спільно нажитого майна колишнього подружжя враховуються і загальні борги, невиплачені кредити в Києві.

 

При розлученні в судовому порядку провадиться також розділ
приватизованої землі і приватизованих квартир (будинків), Київ

Колишнім членам подружжя при розлученні необхідно знати, що на всі земельні ділянки та квартири в Києві, придбані громадянином у шлюбі, поширюється режим спільної сумісної власності, що закріплено положеннями статті 89 Земельного кодексу України (ЗК), ч. 5 ст. 61 Сімейного кодексу України та пунктом 23 постанови ПВСУ № 11 від 21 грудня 2007 року.

Таким чином визначається вільне, одноразове відчуження земельних ділянок або квартир державної або комунальної власності в Києві на користь громадян. Причому таке відчуження здійснюється конкретній фізичній особі. Згідно з земельним законодавством (статтею 116, 121 і інших ЗК), чітко простежується особистісний характер права на приватизацію землі, що і визначає правовий статус об'єктів нерухомості, отриманих внаслідок реалізації даного права. Виходячи з вишесказаного, земельна ділянка і квартира, яка була таким шляхом придбана, не за загальні гроші обох членів подружжя, а шляхом реалізації права на приватизацію кожним з подружжя окремо, як громадянином.

Тобто, як пояснить на консультації адвокат по сімейним справам, є особистою приватною власністю члена подружжя, який скористався своїм правом. Тому на земельні ділянки та квартири, отримані шляхом приватизації (безкоштовно від держави) в Києві не може поширюватися режим спільної сумісної власності, навіть в тому випадку, якщо вони були отримані в спільному шлюбі.

 

Тонкощі розділу приватизованого майна

Хоча ця норма закону теж має свої тонкощі. Справа в тому, що описане вище правило діяло до внесення змін до Сімейного кодексу України, а саме до 11.01.2011 року і застосовується тільки до того майна, яке було приватизовано до вступу в силу змін 2011 року. Тому, якщо земля або квартира були приватизовані після змін Сімейного кодексу України 2011 року (ч. 5 ст. 61 СК України), то таке майно буде відноситься до спільної сумісної власності подружжя.

 

Виходячи з вишесказаного, можна зробити тільки один висновок, що будь-який закон має свої тонкощі, які відомі тільки знаючому і досвідченому юристу по розділу майна колишнього подружжя в Києві. І намагатися розібратися в ситуації самостійно, значить тільки погіршити становище. Настійно радимо в подібних справах, щоб уникнути непорозумінь і помилок, звертатися за юридичною консультацією досвідченого юриста по шлюборозлучним процесам в Києві.

 

Розділ майна між подружжям може проводитися не тільки при розлученні

Як говорилося вже вище на цьому сайті, розділ майна між подружжям може проводитися не тільки при розлученні. Така потреба в розділі спільної власності може виникнути і після смерті одного з членів подружжя у зв'язку з необхідністю виділення частки другого з членів подружжя із загального майна (спадкової бази), при вступі в спадщину і отримання такого права.

І в цьому випадку без допомоги юриста по розділу спільної власності ніяк не обійтися, бо суди, при винесенні заключного рішення, завжди відштовхуються від правильності поставлених юристом позовних вимог, оскільки самі суди їх змінювати не мають права, і надання необхідних доказів, їх збір покладено на ту сторону, яка їх пред'являє. Крім того, рішення про розірвання шлюбу може бути покладено в основу по справі щодо поділу майна подружжя у суді. Сам суд, без заявлених юристом по розділу майна вимог, докази не видобуває. Тому, щоб правильно скласти позовні вимоги і добути необхідні докази для вирішення питання на Вашу користь, і працює сімейний юрист по розділу спільно нажитого майна подружжя в Києві.

Як може допомогти сімейний юрист при розділі майна?

У судовому процесі поділу майна подружжя сімейний юрист в Києві допоможе Вам підготувати всі необхідні документи з урахуванням того, що при визначенні судом складу майна подружжя необхідно обов'язкове документальне, в крайньому випадку, підтвердження свідками наявності такого майна.

Таким чином, якщо Ви зацікавлені в перемозі, сімейний юрист по розділу майна подружжя в Києві всю підготовчу частину зі збору необхідної документації, доказової бази та представлення Ваших інтересів в суді візьме на себе. Крім того, досвідчений сімейний юрист зможе вирішити в суді і питання, які пов'язані з неможливістю розділу між колишнім подружжям конкретних речей у відповідності з частками подружжя і необхідністю при цьому визначити одному з подружжя грошову або іншу компенсацію.

 

Без фахівця-сімейного юриста поділити майно подружжя буває зовсім не просто

Сімейний юрист по розділу спільно нажитого майнаПри розділі в суді майна подружжя виникає багато тонкощів, з якими зможе впоратися тільки фахівець, який тісно працює у сфері сімейного права не один рік. Наприклад, відрізняються своєю особливістю процедури розділу спільної власності подружжя, які стосуються житла. Поділити в натурі найчастіше його неможливо, і порядок користування житлом визначається мирною угодою подружжя або судом.

З цієї точки зору, непростими є процедури розділу недобудованого будинку і паю в ЖБК в Києві.


Сімейний юрист по розділу спільно нажитого майна в Києві
надасть професійну юридичну підтримку

Сімейний юрист по розділу спільно нажитого майна в Києві надасть професійну юридичну підтримку в складанні мирної угоди між подружжям про поділ майна при розлученні, придбаного в шлюбі, у разі, якщо така домовленість між колишнім подружжям буде досягнута. Крім того, юрист по сімейним питанням допоможе в інших спарвах, наприклад, про позбавлення батьківських прав, визначення аліментів, визначення місцяпроживання дитини тощо.

Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Адвокат по сімейним справам у Києві

Адвокат по сімейним справам у Києві надасть повні і точні відповіді на всі Ваші питання, які стосуються розділу нажитого в період шлюбу подружжям майна

Если один из супругов против развода

Рассмотрим ситуацию, при которой один из супругов против расторжения брака.

Три процедуры расторжения брака в Украине

Законодательная система Украины предусматривает наличие 3-х процедур для расторжения брака.

Раздел имущества в натуре

Раздел имущества зачастую проходит в натуре - при наличии нескольких ценных предметов за каждым из супругов закрепляется право собственности на отдельные вещи.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa