• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Розірвання шлюбу, Київ

 1. Примірення подружжя в суді
 2. Юрист допоможе розлучитися через суд
 3. Розірвання шлюбу або розділ майна і суперечки про неповнолітніх дітей
 4. Юридичні послуги при розірванні шлюбу
 5. Розлучення - процедура сама по собі не з приємних
 6. Розірвання шлюбу тягне за собою і неабиякі моральну і нервову напруги
 7. Шлюборозлучний процес в Києві- справа не з легких
 8. Розлучення тільки через суд, якщо є діти або спір
 9. Сімейний адвокат 100% допоможе із розірванням шлюбу у Києві!

При наявності спільних неповнолітніх дітей або за відсутності згоди однієї зі сторін, припинення сімейних відносин здійснюється тільки в судовому порядку. Також необхідно буде звернутися в суд і в тому випадку, якщо один з подружжя хоча начебто і не проти, але під різними приводами ухиляється від явки в ЗАГС для підписання заяви та оформлення необхідних документів. Суд винесе позитивне рішення тільки в тому випадку, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя і збереження сім'ї неможливо. Шлюб буде розірвано.

Примірення подружжя в суді

розлучитися через суд Крім того, суд має право вжити заходів до примирення подружжя. В цьому випадку слухання справи відкладається на строк до шести місяців, хоча на практиці, як правило, такий термін не перевищує трьох-шести місяців. Як би там не було, винесення рішення проводиться судом не раніше місяця з моменту пред'явлення позову.

Брак, який розривають органи РАГСу, припиняється з дня реєстрації в книзі записів актів громадянського стану, а шлюб, розривається в суді - з дня набрання рішенням суду законної сили.

Юрист допоможе розлучитися через суд

У будь-якому випадку, при зверненні до адвоката по розлученню, Ви захистите себе від зайвих неприємностей. А сімейний юрист візьме вирішення питання про розлучення на себе. Результатом його роботи буде видача Вам судового рішення на руки. Досвідчений сімейний юрист швидко, не дорого і якісно виконає всю правову і технічну роботу по сімейних справах будь-якої складності.

 

Розірвання шлюбу або розділ майна і суперечки про неповнолітніх дітей

Найчастіше вирішити сімейні спори, такі як розірвання шлюбу або розділ майна, і тим більше спори про неповнолітніх дітей морально важко в будь-якому випадку, тому що в такому спорі беруть участь не зовсім давно близькі люди, які прожили в спільному шлюбі не один рік. І зрозуміло, що у вирішенні таких питань не можливо утриматися від емоційних проявів щодо супротивної сторони в судовому процесі. Судове ж розгляд абсолютно не сприймає емоційної підоснови, і така поведінка завжди загрожує програшем.

 

Для цього і існує сімейний юрист, який допоможе уникнути емоційних травм, відстояти Ваші майнові права, вирішити питання, що стосуються неповнолітніх дітей, навіть без залучення Вас до судового розгляду.

 

Юридичні послуги при розірванні шлюбу

Величезний досвід ведення юристом з розірвання шлюбу дає Вам гарантію в позитивному вирішенні шлюборозлучного процесу і всіх випливають з нього обставин.

Розірвання шлюбу Київ, розлучення, юрист з сімейного права Київ, юрист по розділу майна Київ, аліменти Київ, юрист по шлюборозлучному процесу Київ - один з основних напрямків, за яким наша юридична компанія працює не один рік, вирішуючи питання розлучення (шлюборозлучного процесу) Київ та сімейних спорів в м.Києві.

 

Розлучення - процедура сама по собі не з приємних

Найчастіше разом з шлюборозлучним процесом розкручується цілий клубок ниток, безпосередньо пов'язаних з розлученням, наприклад: розділ майна, розділ нерухомості, аліменти, місце проживання неповнолітніх дітей. Крім того, можуть виникнути деякі юридичні казуси, які пізніше обов'язково виллються в зіткнення інтересів багатьох зацікавлених осіб, або в суттєві затримки вирішення питання аж до відмови в задоволенні позову про розлучення.

Тому юрист по сімейних справах настійно радить не намагатися вирішувати подібні питання самостійно. Тут, як і при вирішенні інших питань, що стосуються права, обов'язково необхідний фахівець, який знається на сімейних справах - юрист з сімейного права.

Тим більше, коли присутнє розірвання шлюбу з іноземцем. Ця тема часто викликає у суду ряд питань, які можуть ускладнити перебіг процесу.

Розірвання шлюбу тягне за собою і неабиякі моральну і нервову напруги

Розірвання шлюбу Розірвання шлюбу тягне за собою і сильне моральне і нервове напруження, яке може відіб'ється на здоров'ї клієнта. Тому бувають випадки, коли клієнт не бажає, або не має певних сил брати участь у судових засіданнях шлюборозлучного процесу. В цьому випадку юрист по сімейних справах візьме всю роботу по шлюборозлучному процесу на себе, захистивши Вас від зайвих неприємностей. При розірванні шлюбу сімейний юрист може включитися в роботу з моменту Вашого звернення на будь-якій стадії, адже в ході розлучення юрист контролює, чи не порушені майнові питання клієнта, або питання його взаємин з дітьми.

Вони можуть бути принциповими для клієнта також і в тому випадку, коли за час спільного шлюбу було придбано цінне майно. Найчастіше послуг сімейного юриста при розлученні в Києві потребують люди, які категорично не бажають зустрічатися в суді з відповідачем у справі, дітьми або іншими родичами. До послуг сімейного юриста (юриста по сімейним спорам при розлученні в Києві) звертаються, також, для контролю за ризиками, пов'язаними з майновими претензіями одного з членів подружжя. Подібні майнові претензії можуть заявлятися і в справі про розлучення.

 

Щоб шлюборозлучний процес пройшов якомога безболісніше для колишнього подружжя і обидві сторони були задоволені результатом у справі про поділ майна при розлученні, і працює сімейний юрист в Києві цілодобово і без вихідних днів.

Шлюборозлучний процес в Києві- справа не з легких

З першого погляду недосвідченій в подібних питаннях людині може здатися, що можна самостійно впоратися з такою справою, як шлюборозлучний процес.

Але тут, як і в будь-якій іншій справі є свої нюанси, наприклад: закон забороняє оформляти розірвання шлюбу чоловікові під час вагітності дружини і протягом року з моменту народження дитини.

А загалом, в інших випадках припинити шлюб можна як в РАГСі, так і в суді. При наявності взаємної згоди від обох членів колишнього подружжя, які не мають спільних неповнолітніх дітей, слід звертатися до органів РАГСу.

 

Розлучення тільки через суд, якщо є діти або спір

Але при наявності спільних неповнолітніх дітей розлучення буде проводитися в суді. Позов можна подати до канцелярії суду суворо в приймальний день і час, вистоявши попередньо величезну чергу або відправити поштою.

При цьому необхідно дотриматися правил підсудності (подати позов саме до того суду, який і буде розглядати справу про розлучення). Більш повну юридичну консультацію з питань розлучення Ви можете отримати на нашому сайті або, звернувшись безпосередньо до юриста по сімейним справам в Києві.

 

Сімейний адвокат 100% допоможе із розірванням шлюбу у Києві!

Як вирішити шлюборозлучний процес у максимально швидкі терміни, безболісно для обох сторін або навпаки, затягнути розлучення, як уникнути розлучення (розірвання шлюбу) в Києві і вирішити питання мирно?!

Вирішення цих та інших питань, що стосуються сімейного права, повністю візьме на себе наш сімейний юрист або адвокат по сімейним справам у Києві.

Юрист по сімейному праву, Київ, виконає всю правову і технічну роботу "під ключ". Швидко. Якісно. За прийнятну ціну. Наш юрист по сімейних справах працює тільки на результат.

З Вашою справою будуть працювати тільки досвідчені сімейні юристи, що працюють в цій сфері більше п'яти років і отримали освіту в провідних державних ВУЗах Києва (Київський університет Т.Г.Шевченка, Києво-Могилянська академія).

Наш адвокат по сімейним справам не один рік працює у справах про розірвання шлюбу, тому з повною впевненістю і професіоналізмом заявляє про успішність юридичної практики у даній категорії справ.

Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Три процедуры расторжения брака в Украине

Законодательная система Украины предусматривает наличие 3-х процедур для расторжения брака.

Если один из супругов против развода

Рассмотрим ситуацию, при которой один из супругов против расторжения брака.

Раздел имущества в натуре

Раздел имущества зачастую проходит в натуре - при наличии нескольких ценных предметов за каждым из супругов закрепляется право собственности на отдельные вещи.

Добровольно-принудительная процедура взыскания алиментов

Ответим на вопрос о том, какой размер алиментов можно взыскать в суде?

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa