• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Сімейний юрист в Києві цілодобово і в будь-який день тижня допоможе швидко і не дорого вирішити будь-які суперечки та правові питання, що виникають в області сімейного права, наприклад питання щодо поділу майна подружжя або спір щодо аліментів, визначення місцяпроживання дитини тощо. Дана особливість полягає в тому, що в одній сім'ї може виникнути відразу кілька сімейних спорів або юридичних питань, які потребують вирішення.

Цивільний шлюб або шлюб, зареєстрований в РАГСі?

Поділ майнаСамі по собі норми сімейного права, закріплені нашим законодавством у Сімейному Кодексі Україні, вступають в дію відразу ж з моменту реєстрації шлюбних відносин в РАГСі. Популярними на сьогоднішній день є відносини і проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу (цивільний шлюб). Цікаво, що в цивільному шлюбі між подружжям не виникають права і обов'язки, закріплені Сімейним Кодексом, але при розділі майна фактичне перебування в сімейних (шлюбних) відносинах прирівнюється до зареєстрованого шлюбу.

 

Ви з Києва?! Якщо так, — отримаєте консультацію сімейного юриста щодо поділу майна подружжя в Києві!

Сім'я — наша фортеця. І не завжди хочеться посвячувати у власні проблеми зовсім сторонню людину, тим більше, ділитися з нею своїми справами і таємницями. На жаль, у наших громадян ще не склалася звичка довіряти всі свої питання, пов'язані з правовою діяльністю, одній постійній людині — сімейному юристу в Києві, яка знає про цю родину все, і в разі необхідності готова прийти за допомогу.

Як сімейний лікар, якому Ви довіряєте своє здоров'я, сімейний юрист в Києві потурбується про Ваше сімейне благополуччя, захистить у разі потреби. Багатьох проблем в родині можна уникнути, якщо вчасно отримати консультації юриста по сімейних справах Києва. Наприклад, адвокат по сімейним питанням надасть допомогу у справах щодо позбавлення батьківських прав, спорів про дітей, визначення розміру аліментів та інше.

Консультація юриста з сімейного права зможе надати Вам цілодобово і не дорого цінні юридичні поради, а також представити Ваші інтереси в суді та при вирішенні досудових спорів.

 

Допомога юриста у поділі майна у Києві

 1. Цивільний шлюб або шлюб, зареєстрований в РАГСі?
 2. Ви з Києва?! Якщо так, — отримаєте консультацію сімейного юриста щодо поділу майна подружжя в Києві!
 3. Свої нюанси має кожна шлюборозлучна справа, в тому числі, поділ майна
 4. Все нажите за час шлюбу рухоме і нерухоме майно — спільно нажите майно
 5. Ділимо майно поза шлюбного договору або оскаржуємо брачний контракт
 6. Мирний шлях поділу майна подружжя — угода про розділ майна
 7. Ділити майно подружжя слід не пізніше, ніж через три роки
 8. Розлучення та поділ майна через суд
 9. Розділ загального спільно нажитого майна подружжя
 10. Зниження частки чоловіка в спільному майні шляхом доведення в суді

Юрист з сімейного права в Києві зможе вирішити за вас всі нагальні питання, в яких необхідне втручання юридичної консультації. Крім того, скористайтесь новою послугою юридичної консультації — після підписання довіреності на сімейного юриста, даний спеціаліст стає Вашим повноправним законним представником, що надає необхідний правовий захист цілодобово і в будь-який день тижня.

Свої нюанси має кожна шлюборозлучна справа, в тому числі, поділ майна

Поділ майна Повірте досвіду сімейного юриста в Києві — однакових справ не буває ніколи. Як, наприклад, при розділі банківських внесків та інших кредитних організацій за рахунок загальних доходів колишнього подружжя. Більше того, справи щодо розлучення та поділу майна подружжя відрізняються не тільки специфікою законодавства, а й мають певний консенсусно-правовий механізм морального бачення сімейних відносин. Необхідно підкреслити, що окреме судочинство в цьому випадку призначатися не буде, тому що при цьому інтереси банкірів не зачіпаються. А ось якщо кошти подружжю були надані третіми особами, то обов'язково призначається окреме судочинство.

Необхідно відзначити, що якщо подружжя за час спільного життя спільно вносило внески на ім'я своїх неповнолітніх дітей, то ці внески при розділі майна взагалі не враховуються, тому що це вже — законне майно дітей.

 

Все нажите за час шлюбу рухоме і нерухоме майно — спільно нажите майно

До спільно нажитого майна колишнього подружжя відноситься все нажите за час шлюбу рухоме і нерухоме майно. При цьому не важливо, на чиє ім'я воно було придбано, і хто конкретно вносив грошові кошти на придбання такого майна (наприклад: будинок, квартира, авто і т.д.).

Винятки можуть бути тільки у випадку, якщо в шлюбному договорі (контракті) обумовлюються конкретні моменти на оспорюване майно.

 

Ділимо майно поза шлюбного договору або оскаржуємо брачний контракт

Особливу увагу треба звернути на те, що навіть, якщо і є чіткі вказівки в шлюбному контракті (договорі) про такі моменти, а один з членів колишнього подружжя при їх виконанні потрапить у надзвичайно скрутне становище під час або після розірвання шлюбу, то на його вимогу суд вправі повністю або частково скасувати дані положення шлюбного договору.

Таке може бути у випадку, якщо один з членів подружжя може залишитися без місця проживання і засобів до існування, або ущемляються інтереси і права неповнолітніх дітей і т.д.

Адвокат по сімейним справам в м.Києві підходить до вирішення таких проблем, як розділ спільно нажитого майна з належною увагою, професійно, пропонуючи кілька ситуацій виходу з неприємної ситуації

Мирний шлях поділу майна подружжя — угода про розділ майна

Якщо між подружжям не був складений шлюбний договір, але вони мають бажання вирішити майнові відносини мирним шляхом, тобто без судового розгляду, то між ними, в тому числі і з допомогою юриста по сімейним справам, Київ, може бути складено договірну угоду про розділ майна.

Це має місце як до розлучення, так і після нього. Розірвання шлюбу впливає тільки на обсяг майна, яке необхідно буде розділити. Основне, що необхідно знати клієнту це те, що розділу підлягає тільки майно нажите подружжям у шлюбі, тобто спільно. Колишнє подружжя має можливість в угоді уточнити конкретно, кому і яке майно буде належати після укладення та нотаріального посвідчення такої угоди.

 

Ділити майно подружжя слід не пізніше, ніж через три роки

Сам же розділ майна можна проводити колишнім подружжям через значний час після шлюборозлучного процесу. Хоча треба зазначити, що розділ майна можливий тільки протягом трьох років з моменту, коли один з подружжя дізнався, що його майнове право було порушено (або з моменту розлучення).

У разі укладення між подружжям шлюбного договору (контракту) Київ, або до моменту розірвання шлюбу було складено угоду про розподіл майна, сам процес розлучення набагато спрощується.

 

Розлучення та поділ майна через суд

Розлучення через судРозлучення через суд може проходити значно швидше у разі, якщо між подружжям було укладено шлюбний договір (контракт) або складено угоду про розділ майна.

Так і аліменти на неповнолітніх дітей будуть виплачуватися відповідно до рішення суду або на підставі окремої угоди про стягнення аліментів на неповнолітніх дітей. Та ж ситуація буде і з місцем проживання дітей.

Якщо ж між колишнім подружжям з'являються розбіжності, то розірвання шлюбу затягнеться, і сама процедура розірвання шлюбу в суді стає складнішою.

Розділ загального спільно нажитого майна подружжя

Поділ майна при розлученні — розлучення через суд в Києві Розділ загального спільно нажитого майна подружжя, юрист (адвокат) по розділу майна Київ (квартир, землі, авто, банківських кредитів, боргів, розділ корпоративних прав тощо), — ми, досвідчені юристи м.Києва, зможемо допомогти Вам у вирішенні подібних питань швидко, якісно, професійно і не дорого.

 

Крім того, ми вирішуємо й інші питання, наприклад:

 • розділ майна з кредитом (розділ кредиту або іншого боргу), Київ
 • розділ кредитних зобов'язань, Київ
 • розділ майна і корпоративних прав, Київ
 • розділ майна в судах або без суду, Київ
 • уникнути поділу майна, Київ
 • і багато інших, пов'язані з шлюборозлучним процесом у Києві.

 

Моральна сторона розділу спільно нажитого майна подружжя — не з простих, тому що сам розділ спільно нажитого майна подружжя також як і весь шлюборозлучний процес, незаперечно пов'язаний з неприємними емоціями та спогадами. Але обминути рішення подібного питання при розлученні не вийде.

 

Клієнтам нашої юридичної компанії в Києві необхідно знати, що сімейний юрист підходить до вирішення таких проблем, як розділ спільно нажитого майна з належною увагою, професійно, пропонуючи декілька ситуацій виходу з неприємної ситуації.

Наприклад, як варіант — виведення спірного майна з «режиму спільної власності» шляхом доведення, що спільного майна у подружжя ніколи не існувало, або було продано до розірвання шлюбу одним з членів подружжя в інтересах сім'ї; викрадено або іншим чином втрачено, або не є спільним і належить одному з членів подружжя (набуте до укладання шлюбу по безоплатних угодах, і т.д.) або третім особам.

Зниження частки чоловіка в спільному майні шляхом доведення в суді

Можна також запропонувати і зниження частки чоловіка в спільному майні шляхом доведення в суді, що у подружжя є спільні борги, які продовжує виплачувати один з членів подружжя, що майно одного з членів подружжя, є загальним, а також шляхом заниження вартості спірного майна , і завищення вартості іншої його частини.

Існує безліч інших варіантів, які, безперечно, допоможуть Вам відстояти власні майнові інтереси. Для більш точної та повної інформації необхідно звернутися за допомогою юридичної консультації в Києві, або безпосередньо зв'язатися із сімейним юристом на нашому сайті.

Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Добровольно-принудительная процедура взыскания алиментов

Ответим на вопрос о том, какой размер алиментов можно взыскать в суде?

Три процедуры расторжения брака в Украине

Законодательная система Украины предусматривает наличие 3-х процедур для расторжения брака.

Поділ майна при розлученні — розлучення через суд в Києві

Практично в кожному другому випадку при розлученні через суд один з членів подружжя бажає провести розділ майна. Поділ майна при розлученні процедура, яка вимагає участі юриста.

Если один из супругов против развода

Рассмотрим ситуацию, при которой один из супругов против расторжения брака.

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa