• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.
Той, хто виступив ініціатором розлучення

Член подружжя, який ініціює розлучення, зазвичай виявляється у переважному становищі. Якщо раніше було достатньо просто подати заяву до суду, то сьогодні до розлучення слід добре готуватися. Лише ті, хто нічого не розуміють в юриспруденції, можуть спробувати обійтися без допомоги досвідченого юриста чи адвоката та провалити весь шлюборозлучний процес. Ні, це не означає, що шлюб не буде розірвано судом. Питання в іншому - "коли?".

Розлучення подружжя через суд

 1. Той, хто виступив ініціатором розлучення
 2. Представництво та юридична допомога при розлученні подружжя
 3. Мирне рішення проблеми з аліментами при розлученні
 4. Угода про аліменти між батьками і дітьми

РозлученняПроцедура розлучення та поділ майна подружжя через суд може тривати роками, якщо справою не буде займатись кваліфікований адвокат по сімейним справам. Навіть, якщо і вдасться отримати рішення суду про розлучення без допомоги сімейного юриста, - варто памятати, що це рішення буде лежати в основі інших сімейних питань. Наприклад, поділ майна подружжя, визначення місцяпроживання дитини, розмір аліментів тощо. Тому, крім того, що необхідно просто та формально отримати рішення суду про розлучення, слід уважно поставиться до написання позовної заяви про розірвання шлюбу та доказової бази. Більше того, необхідно слідкувати за тим, що встановить суд, оскільки саме ці обствини будуть базовими при інших судових процесах тощо.

Представництво та юридична допомога при розлученні подружжя

У крайніх випадках юрист по сімейним справам може представляти інтереси клієнта за дорученням - сам же клієнт буде позбавлений необхідності бути присутнім в суді. Як правило, суд погоджується розглянути справу без особистої присутності заявника і останньому залишиться лише регулярно зустрічатися з юристом-представником для того, щоб обговорити поточний стан справ.

Це, до речі, важливо: сімейний адвокат зможе вибудувати оптимальну для клієнта лінію поведінки лише в тому випадку, якщо буде обізнанний з усіма тонкощами справи. Тобто між юристом і клієнтом повинно бути дуже тісне, постійне спілкування.

Взяти, приміром, розділ майна. Добре, якщо заздалегідь було складено шлюбний контракт і члени подружжя знають, що кому дістанеться. Але так трапляється рідко. Набагато частіше юрист змушений збирати детальну інформацію про те, в який час і за яких обставин з'явилося те чи інше майно. На підставі отриманих даних визначається позиція клієнта. Потім складається позовна заява. У суді адвокат по сімейним справам візьме на себе представницькі функції. Чим ретельніше була проведена підготовка, тим вища ймовірність того, що суд врахує права і інтереси кожної сторони.

Мирне рішення проблеми з аліментами при розлученні

Втім, по-справжньому досвідчений юрист по сімейним справам постарається взагалі не доводити справу до суду про поділ майна при розлученні або про визначення розміру аліментів, а вирішити її мирним шляхом. Результат переговорів між сторонами - мирова угода - дозволяє не витрачати час і гроші клієнта. А значить, працює на його користь.

Так, в майнових питаннях адвоката по справам сім'ї допоможе оцінити вартість спільного майна і визначити, які частки покладені кожному з подружжя. Подібним чином юрист надасть неоціненну допомогу в питаннях, пов'язаних з дітьми - де вони будуть жити, яким буде порядок спілкування між усіма членами сім'ї. Якщо справа стосується стягнення аліментів, без юриста знову ж таки не обійтися - він допоможе виявити приховані доходи відповідача і подбає про те, щоб інтереси його клієнта були дотримані.

При шлюборозлучних процесах виникає багато питань із розірвання шлюбу, стягненням аліментів, тобто коштів, які у встановлених законом випадках, один з членів сім'ї зобов'язаний виплачувати на утримання іншого, який потребує матеріальної підтримки. У більшості шлюборозлучних процесів найпоширенішими є аліментні зобов'язання, передбачені нашим законодавством, між батьками та неповнолітніми дітьми.

У цій частині існують доповнення. Якщо діти продовжують навчання і їм потрібна матеріальна допомога, обов'язок батьків по утриманню припиняється в момент закінчення дітьми навчання, або досягненням ними 23-х років (в залежності від того, яка подія настане раніше).

Угода про аліменти між батьками і дітьми

Юридичні консультації У подібних випадках зручніше за все скласти угоду між батьками і дітьми, бо в ній враховуються інтереси як батька, який виплачує аліменти, так і самої дитини.

Така угода - надійна гарантія виконання аліментних зобов'язань одним з батьків. У судовому порядку будуть розглядатися і призначатися аліменти у разі відсутності такої угоди і, якщо батьки не надають підтримку неповнолітнім дітям. Крім того, несплата аліментів на дитину може потягти до адміністративної та кримінальної відповідальності та буди підставою для позбавлення батьківських прав у майбутньому.

 

Юридичні консультації з питань,
що стосуються виплати та призначення аліментів

Досвідчений адвокат по сімейним справам надасть юридичну консультацію з усіх питань, що стосуються виплати та призначення аліментів, зокрема:

 • як в судовому порядку визначається розмір аліментів на неповнолітніх дітей,
 • порядок і способи виплати аліментів на неповнолітніх дітей,
 • коли судом застосовується норма закону про стягнення аліментів на неповнолітніх дітей в частках від заробітку (доходу),
 • коли судом застосовується норма закону про стягнення аліментів на неповнолітніх дітей у твердій грошовій сумі,
 • як зменшити розмір присуджених аліментів на неповнолітніх дітей в зв'язку зі зміною сімейного чи матеріального становища та багато інших питань,
 • перегляд розміру аліментів,
 • стягнення боргу по аліментам тощо.
Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Стягнення аліментів

При шлюборозлучних процесах виникає багато питань зі стягненням аліментів на дитину, на утримання того члена подружжя, який потребує матеріальної підтримки

Как правильно развестись в случае беременности жены

Если беременная супруга не возражает против развода, то вас с чистой совестью разведут, но при этом обяжут уплачивать жене алименты.

Три процедуры расторжения брака в Украине

Законодательная система Украины предусматривает наличие 3-х процедур для расторжения брака.

Розірвання шлюбу, Київ

При наявності спільних неповнолітніх дітей або за відсутності згоди однієї зі сторін, розірвання шлюбу здійснюється тільки в судовому порядку

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa