• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Россиян, подозреваемых в коррупции, хулиганстве, педофилии, не возьмут под стражу до суда

  Россиян, подозреваемых в коррупции, хулиганстве, педофилии, не возьмут под стражу до судаПодозреваемым и обвиняемым в ряде преступлений отныне гарантировано право до суда находиться на свободе — соответствующий закон подписан президентом России Владимиром Путиным.

  По действующему законодательству исключительная мера пресечения — содержание под стражей — не может применяться только к подозреваемым или обвиняемым в совершении преступлений, за которые предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок не более двух лет. В исключительных случаях таких граждан разрешалось помещать в СИЗО, если их личность была не установлена, они не имели постоянного места жительства в России, скрывались от органов предварительного расследования или от суда, либо нарушили ранее избранную меру пресечения (например — подписку о невыезде и т. д.).

  Внесенные в Уголовно-процессуальный кодекс РФ поправки вводят новые ограничения: под стражу можно будет брать только граждан, совершивших, по версии следствия, преступления, максимальное наказание за которое предусматривает от трех лет лишения свободы.

  Таким образом, пребывания в СИЗО на время следствия смогут избежать подозреваемые или обвиняемые в получении небольшой взятки (до 25 тысяч рублей — часть 1 статьи 290 Уголовного кодекса РФ), приобретении наркотиков в крупном размере (статья 228), уличенных в истязаниях (статья 117), одиночном хулиганстве (статья 213), вандализме по идеологическим и иным мотивам (статья 214), незаконной охоте и многих других преступлениях. Также нельзя будет брать под стражу трезвых виновников дорожно-транспортных происшествий, в результате которых даже несколько человек стали инвалидами, обвиняемых в причинении смерти по неосторожности (за такое деяние был осужден Расул Мирзаев), в том числе вследствие ненадлежащего исполнения профессиональных обязанностей, и т. д.

  Юридическая Практика

  Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Реєстрація представництва іноземної компанії

  реєстрація представництва іноземної компанії, допомога при реєстрації, термінова реєстрація, реєстрація в Києві і по всій Україні.

  На Хмельниччині в ДТП травмовані діти

  Учора, 11 серпня близько 5 год. 30 хв. на 282 км автодороги СтрийТернопільКіровоградЗнамянка сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.

  Про затвердження Вимог до рейтингів фінансової надійності (стійкості) страховиків та перестраховиків-нерезидентів та порядку їх підтвердження та визнання такими, деяких розпоряджень Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31 липня 2013 р. за № 1285/23817 Про затвердження Вимог до рейтингів фінансової надійності (стійкості) страховиків та перестраховиків-нерезидентів та порядку їх підтвердження та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

  Кіно від студії «Безпечне місто»

  Донецькому міському голові Олександрові Лукянченку вручили спеціальну нагороду транснаціональної компанії ITV/Axxon за успішне впровадження в обласному центрі системи відеоспостереження Безпечне ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa