• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України від 11 серпня 2010 року № 617, Адміністрація Державної прикордонної служби УкраїниАДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 30.08.2012  № 675
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 вересня 2012 р. за № 1591/21903

  Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України від 11 серпня 2010 року № 617

  На виконання підпункту 1 пункту 21 розділу XI „Перехідні положення" Кримінального процесуального кодексу України( 4651ж-17 ), Закону України від 13 квітня 2012 року № 4652-VI( 4652-17 ) „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Кримінального процесуального кодексу України", пункту 9 Положення про Адміністрацію Державної прикордонної служби України( 399/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 399, та з метою приведення нормативно-правових актів Адміністрації Державної прикордонної служби України у відповідність до Кримінального процесуального кодексу України НАКАЗУЮ:

  1. У преамбулі наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України від 11 серпня 2010 року № 617( z0770-10 ) „Про затвердження Положення про Головний експертно-криміналістичний центр Державної прикордонної служби України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 вересня 2010 року за № 770/18065, слова „виявлення, розкриття і розслідування злочинів" замінити словами „виявлення та розслідування кримінальних".

  2. Затвердити Зміни до Положення про Головний експертно-криміналістичний центр Державної прикордонної служби України( z0770-10 ), затвердженого наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 11 серпня 2010 року № 617, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 вересня 2010 року за № 770/18065, що додаються.

  3. Начальнику Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної прикордонної служби України — директора Департаменту охорони державного кордону.

  5. Наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності Кримінальним процесуальним кодексом України( 4651-17 ), але не раніше дня його офіційного опублікування.

  Голова Державної прикордонної служби України генерал армії України

  М. М. Литвин

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України 30.08.2012 № 675

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 вересня 2012 р. за № 1591/21903

  ЗМІНИ до Положення про Головний експертно-криміналістичний центр Державної прикордонної служби України( z0770-10 )

  1. У пункті 1 та абзаці другому пункту 3 слова „виявлення, розкриття і розслідування злочинів" замінити словами „виявлення та розслідування кримінальних".

  2. В абзаці четвертому пункту 4 слова „органів дізнання, досудового та судового слідства" замінити словами „органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування, суду".

  3. У пункті 5:

  абзац другий після слів „консультаційні та інші роботи" доповнити словами „в тому числі на договірних засадах";

 3. абзац п’ятий викласти в такій редакції:
 4. „одержувати від судів, органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування знаряддя кримінального правопорушення та інші речові докази, щодо яких закінчено кримінальне провадження, для використання в експертній діяльності".

  Перший заступник директора Департаменту охорони державного кордону генерал-лейтенант

  В. О. Назаренко

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Прокуратура Киева требует снести незаконные МАФы и наказать недобросовестных чиновников КГГА

  Прокуратура столицы требует привлечь к дисциплинарной ответственности руководителей Департамента городского благоустройства, из-за халатности которых не было своевременно демонтировано более ...

  Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання Відповідно до Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 року № 605( 605-2006-п ) «Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (зі змінами), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  Про оплату праці працівників бюджетної сфери, Міністерство соціальної політики України

  Центральному комітету профспілки працівників освіти і науки України майдан Незалежності, 2 м. Київ, 01012 Профспілці працівників освіти і науки вул. Танцорова, 51 м. Тернопіль, 46008

  Про накладення штрафу на ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про накладення штрафу на ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, Ліцензійних умов з передачі електричної енергії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, Ліцензійних умов з передачі електричної енергії

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa