• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Про затвердження порядку надання інформації про результати звірки, Міністерство доходів і зборів УкраїниМІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 26.09.2013  № 508
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2013 р. за № 1808/24340

  Про затвердження порядку надання інформації про результати звірки

  Відповідно до підпункту 3 пункту 18 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України( 2755-17 ), з метою формування реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та забезпечення взяття на облік таких платників податку НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок надання контролюючими органами за місцем проживання (реєстрації) платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідним контролюючим органам за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості інформації про результати звірки щодо кількості об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб — платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та розмірів житлової площі таких об’єктів, що додається.

  2. Керівникам територіальних органів Міндоходів України забезпечити виконання цього наказу.

  3. Координаційно-моніторинговому департаменту (Санжаревська І. С.) забезпечити внесення змін до Репозиторію звітної і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України.

  4. Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб (Бусарєв В. В.) у встановленому порядку забезпечити:

 3. подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
 4. оприлюднення цього наказу.
 5. 5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра  Ігнатова А. П.

  6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  В. о. Міністра

  В. С. Левицький

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства доходів і зборів України 26.09.2013 №508

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2013 р. за № 1808/24340

  ПОРЯДОК надання контролюючими органами за місцем проживання (реєстрації) платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідним контролюючим органам за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості інформації про результати звірки щодо кількості об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб — платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та розмірів житлової площі таких об’єктів

  1. Цей Порядок розроблено з метою формування реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, забезпечення взяття відповідними органами доходів і зборів на облік таких платників податку та відповідно до пункту 18 підрозділу 10 розділу ХХ  Податкового кодексу України( 2755-17 ) (далі — Кодекс).

  2. Цей Порядок визначає механізм проведення звірки кількості об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб — платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та розмірів житлової площі таких об’єктів і передачі інформації за результатами вказаної звірки від підрозділу доходів і зборів з фізичних осіб органу доходів і зборів за місцем проживання (реєстрації) платника податку до підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб органів доходів і зборів за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості.

  3. У цьому Порядку терміни вживаються у значеннях, наведених у Кодексі( 2755-17 ).

  4. Підрозділи доходів і зборів з фізичних осіб відповідних органів доходів і зборів з урахуванням норм статті 42 розділу ІІ Кодексу( 2755-17 ) надсилають фізичним особам — власникам житлової нерухомості повідомлення за місцем їх проживання (реєстрації) про запрошення платника податку для проведення звірки кількості об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у їхній власності, та розмірів житлової площі таких об'єктів.

  Повідомлення про запрошення платника податку для проведення звірки кількості об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платників податків — фізичних осіб, та розмірів житлової площі таких об’єктів надсилаються за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 3 грудня 2012 року № 1265( z2161-12 ) «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків до органів державної податкової служби», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 грудня 2012 року за № 2161/22473.

  5. Проведення звірки з фізичними особами — власниками об’єктів житлової нерухомості здійснюється на підставі оригіналів документів про право власності на об'єкти житлової нерухомості, про житлову площу таких об’єктів та за наявності документів, що посвідчують особу власника.

  Фізичні особи — власники об’єктів житлової нерухомості можуть здійснювати таку звірку до 31 грудня 2013 року (включно).

  6. Підрозділ доходів і зборів з фізичних осіб відповідного органу доходів і зборів за місцем проживання (реєстрації) фізичних осіб — платників податку проводить звірку даних власників об’єктів житлової нерухомості з даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

  7. У разі виявлення розбіжностей між даними власників об’єктів житлової нерухомості та інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно під час звірки підрозділ доходів і зборів з фізичних осіб відповідного органу доходів і зборів у десятиденний строк після закінчення звірки вносить зміни в систему «Податковий блок» підсистеми «ТА. Облік платежів» АС «Нерухомість» та вносить дату, номер та вид документів про право власності на об’єкт житлової нерухомості, про житлову площу такого об’єкта та посаду, прізвище, ім’я,  по батькові  посадової особи, яка вносила відповідні зміни.

  8. Підрозділ доходів і зборів з фізичних осіб відповідних органів доходів і зборів за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості отримує можливість доступу до даних щодо кількості об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичної особи — платника податку, та розмірів житлової площі таких об'єктів у системі «Податковий блок» підсистеми «ТА. Облік платежів» АС «Нерухомість» для подальшого аналізу та контролю за сплатою податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

  Директор Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Бізнес в єврозоні стає на ноги

  Вперше за півтора року сукупний індекс менеджерів із закупівель засвідчив зростання. Промисловий РМІ за липень становить 50,5 п. проти 48,7 п. у червні.

  Украина присоединится к международной операции против пиратов

  Украина присоединится к международной операции по борьбе с пиратством «Океанский щит». Об этом в понедельник, 16 июля, сообщил первый заместитель начальника Генерального штаба Вооруженных Сил ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa