• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Глава держави підписав Закон «Про внесення змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів» щодо визначення граничної чисельності працівників Державної судової адміністрації України»

  Глава держави підписав Закон «Про внесення змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів» щодо визначення граничної чисельності працівників Державної судової адміністрації України» Президент України Віктор Янукович підписав Закон №373-VII «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо визначення граничної чисельності працівників Державної судової адміністрації України».

  Відповідним Законом України врегульовується питання визначення граничної чисельності працівників Державної судової адміністрації. Адже, як відомо, ДСА України не входить до системи органів виконавчої влади та гранична чисельність її працівників на сьогодні затверджена Кабінетом Міністрів України.

  Слід зазначити, що абзацом восьмим пункту 6 частини першої статті 20 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» до повноважень Кабінету Міністрів України віднесено затвердження граничної чисельності працівників органів виконавчої влади, у тому числі працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, що також окремо передбачено частиною сьомою статті 21 згаданого Закону.

  Кабінетом Міністрів України було прийнято постанови від 7 вересня 2011 року № 937 «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади» та від 14 листопада 2011 року № 1184 «Про затвердження граничної чисельності працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади», у зв’язку з чим постанова Кабінету Міністрів України від 13 травня 2009 року № 464 «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади і підпорядкованих їм територіальних органів та інших державних органів» втратила чинність в частині визначення граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів.

  Однак, зазначена постанова Кабінету Міністрів України залишається чинною в частині встановленої граничної чисельності працівників чотирьох органів, які на сьогодні не входять до системи органів виконавчої влади, серед яких Державна судова адміністрація України.

  Аналіз нормативно-правових актів, які слугують правовою підставою для діяльності Державної судової адміністрації, свідчить про таке.

  Статус Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь, а також засади організації їх діяльності на сьогодні визначено Законом України «Про судоустрій і статус суддів» (далі — Закон).

  Так, відповідно до частин першої, другої, шостої статті 145 Закону Державна судова адміністрація України здійснює організаційне забезпечення діяльності органів судової влади у межах повноважень, установлених законом, і підзвітна з’їзду суддів України. Положення про Державну судову адміністрацію України затверджується Радою суддів України. Рада суддів України призначає та звільняє Голову Державної судової адміністрації України та його заступників (пункт 3 частини п’ятої статті 127 Закону).

  Частиною третьою статті 145 Закону передбачена можливість утворення в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

  Разом з тим, питання визначення граничної чисельності працівників Державної судової адміністрації України у Законі не врегульовано.

  У зв’язку з цим та з метою забезпечення дотримання конституційних положень щодо визначення підстав, повноважень та способу діяльності органів державної влади законом (частина друга статті 19 Конституції України) Закон України «Про судоустрій і статус суддів» потребує внесення змін в частині унормування відповідних повноважень Ради суддів України, яка є вищим органом суддівського самоврядування у період між з’їздами суддів України (частина перша статті 127 Закону), щодо визначення граничної чисельності працівників Державної судової адміністрації України, а також повноваження Голови Державної судової адміністрації України вносити на розгляд Ради суддів України відповідне подання.

  Судова Влада України

  Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Жители ОСМД смогут получить субсидию и льготы на содержание жилья, – КМУ

  Правительство по предложению Минсоцполитики утвердило механизм предоставления субсидий и льгот жителям ОСМД и ЖСК. Об этом сообщил директор Департамента государственной социальной помощи Министерства ...

  Вишитий Микола Чудотворець благословляє на добро

  Про несподівану річ, яка впадає в очі одразу, тільки-но переступаєш у столичному Будинку художника поріг 3-го поверху, де по 31 серпня експонуються 230 художніх творів молодих митців країни віком ...

  Мессі подарували портрет з камінців Swarovski вартістю 50 мільйонів доларів

  Зірковий форвард Барселони і збірної Аргентини з футболу Ліонель Мессі отримав у подарунок портрет, зроблений з кристалівSwarovski, вартість якого оцінюється приблизно в 50 мільйонів доларів, ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa