• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Правда має силу ліків

  Правда має силу ліківПАМ’ЯТЬ

  У Волинському краєзнавчому музеї відкрилася виставка з історії УПА краю

  Експозиція присвячена 70-річчю від дня створення УПА, що святкуватиметься на Покрову, 14 жовтня. У ній на широкий загал виставлено сотні документів, які ще недавно мали гриф «секретно» і перебували у спецсховищах правоохоронних служб або у сховках колишніх членів підпільної армії, в домашніх архівах емігрантів.

  Нині документи з кримінальних справ, оригінальні фото, пропагандистські матеріали, взірці нелегальної преси тощо, що свого часу були передані в обласне сховище раритетів Управлінням СБУ у Волинській області, є частиною державного музейного фонду. Тепер вони як першоджерела доступні дослідникам нашої історії, а також кожному, хто хоче знати правду про УПА та комуністичний тоталітарний режим.

  — Це була героїчна боротьба проти авторитарних режимів — гітлерівського та сталінського. І підтримував її народ. Інакше не тривала б вона із 1942-го по 1955-й, коли пролунали останні постріли трьох упівців, які вирішили вмерти, але не здаватися ворогові, — підкреслив на відкритті виставки дослідник визвольного руху на українських землях Володимир Дмитрук. — Люди жертвували всім, зокрема й життям, але роками боролися за кращу долю для свого народу.

  У створеній на матеріалах обласного краєзнавчого музею експозиції привертають увагу не тільки деякі копії, а й численні оригінальні речі. Зокрема ікона Покрови Божої Матері, на якій упівці присягали на вірність народові, знамено ОУН, документи, фотографії та речі українських повстанців 1940—1950-х років.

  Дуже цікаві документи, які висвітлюють діяльність українських повстанських урядів: загальнонаціональної Української Головної Визвольної Ради та Народно-Визвольної Революційної Організації, яка була суто волинським феноменом. Не менш цікавий блок рукописних листів та записок воїнів УПА. Тут також можна побачити фото не лише головнокомандувачів Повстанської Армії, а й тих командирів, які керували українським національним підпіллям у різних районах Волинської області.

  — Окраса виставки — колекція оригінальних робіт видатного волинського графіка, українського патріота і вояка УПА Ніла Хасевича, — акцентував увагу на ще одному стенді директор музею, заслужений працівник культури України Анатолій Силюк. — Ми також виставили матеріали, що розповідають про тих ветеранів ОУН — УПА, які стояли біля витоків дисидентського руху в Україні у 1960—1970-х роках. А ще — колекцію листівок, конвертів і марок із фондів музею, випущених на еміграції колишніми українськими повстанцями; історико-краєзнавчі дослідження боротьби УПА проти гітлерівського і сталінського тоталітарних режимів та багато інших цікавих експонатів з історії українського національного руху опору 1940—1950-х років.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  що втратили чинність, деяких наказів МНС України, Міністерство надзвичайних ситуацій України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 червня 2012 р. за № 1054/21336 Про затвердження Порядку проведення перевірок органами Державної інспекції техногенної безпеки України та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів МНС України

  Шевченковский райсуд закрыл дело против Андрея Дзиндзи

  Шевченковский районный суд г.Киевасегодня, 27 января 2014 г. закрыл дело против активиста "Дорожного контроля" Андрея Дзиндзи. Об этом идет речь в сообщении группы общественных наблюдателей "ОЗОН" ...

  Представители оккупационных властей, нарушающих права украинцев в Крыму, не смогут избежать правосудия, - П.Петренко

  Украинские органы следствия открыли ряд уголовных дел против представителей оккупационной власти, судей, правоохранителей и работников исполнительной службы Крыма, которые нарушали права украинцев в Крыму и занимались экспроприацией имущества. Решение по этим делам может быть вынесено заочно. Об этом во время брифинга в Кабинете Министров сообщил глава Минюста Павел Петренко.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa