• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Про затвердження Змін до Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати особам рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації УкраїниАДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 27.02.2013  № 103
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 березня 2013 р. за № 448/22980

  Про затвердження Змін до Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати особам рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

  Відповідно до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України( 717/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 30 червня 2011 року № 717 (зі змінами), та постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року № 1294( 1294-2007-п ) "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (зі змінами), з метою упорядкування деяких питань грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Зміни до Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати особам рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України( z1130-07 ), затвердженої наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 13 вересня 2007 року № 174 (зі змінами), зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 01 жовтня 2007 року за № 1130/14397, що додаються.

  2. Фінансово-економічному департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Голова Служби

  Г. А. Резніков

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 27.02.2013  № 103

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 березня 2013 р. за № 448/22980

  ЗМІНИ до Інструкції про грошове забезпечення та компенсаційні виплати особам рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України( z1130-07 )

  1. Абзац третій пункту 1.12 розділу І( z1130-07 ) виключити.

  2. У розділі ІІІ( z1130-07 ):

  2.1. У пункті 15.6 глави 15( z1130-07 ) слова "що відповідає розміру затвердженого фонду преміювання за розрахунковий період" замінити словами "який встановлюється наказом Адміністрації в межах асигнувань, затверджених на грошове забезпечення".

  2.2. У главі 16( z1130-07 ):

  2.2.1. У пункті 16.1( z1130-07 ):

  в абзаці першому( z1130-07 ) слово "виплачується" замінити словом "надається", а після слів "грошового забезпечення" доповнити словами "на день вибуття у таку відпустку";

 3. абзац другий( z1130-07 ) виключити.
 4. 2.2.2. У пункті 16.2( z1130-07 ):

  слово "склад" замінити словом "складу", а після слів "чергову відпустку" доповнити словами "та в якому зазначається її конкретний розмір";

 5. доповнити пункт( z1130-07 ) новим абзацом такого змісту:
 6. "У разі поділу особою рядового чи начальницького складу Держспецзв’язку відпустки на дві частини матеріальна допомога для оздоровлення надається при вибутті в першу частину відпустки.".

  2.2.3. Пункт 16.3( z1130-07 ) після слів "проходили службу" доповнити словами "(військову службу або службу на посадах осіб рядового і начальницького складу)".

  2.3. У главі 17( z1130-07 ):

  2.3.1. У пункті 17.1( z1130-07 ):

  в абзаці першому( z1130-07 ) слово "виплачується" замінити словами "може надаватися", а після слів "грошового забезпечення" доповнити словами "на день звернення";

 7. в абзаці другому( z1130-07 ) слово "Конкретний" замінити словом "Граничний".
 8. 2.3.2. Пункт 17.2( z1130-07 ) викласти в такій редакції:

  "17.2. Для отримання вказаної допомоги особа рядового чи начальницького складу Держспецзв’язку подає мотивований рапорт на ім’я керівника підпорядкованого органу, а керівник підпорядкованого органу та особа начальницького складу Держспецзв’язку, яка проходить службу в Адміністрації (з клопотанням керівника структурного підрозділу Адміністрації), — на ім’я Голови Держспецзв’язку.

  Виплата допомоги для вирішення соціально-побутових питань здійснюється на підставі наказу про особовий склад, в якому зазначається її конкретний розмір.".

  2.3.3. Пункт 17.3( z1130-07 ) після слів "проходили службу" доповнити словами "(військову службу або службу на посадах осіб рядового і начальницького складу)".

  2.4. Абзац перший пункту 18.2 глави 18( z1130-07 ) після слова "здійснюється" доповнити словами "одночасно з виплатою грошового забезпечення".

  3. Додатки 1( z1130-07 ), 2 до Інструкції( z1130-07 ) після абзацу другого доповнити новим абзацом третім такого змісту:

  "Інші відомості: _______________________________________________________________ ____________________________________________________________________________.".

  У зв’язку з цим абзаци третій-п’ятий вважати відповідно абзацами четвертим-шостим.

  4. Додаток 3 до Інструкції( z1130-07 ) після абзацу третього доповнити новим абзацом четвертим такого змісту:

  "Інші відомості: _______________________________________________________________ ____________________________________________________________________________.".

  У зв’язку з цим абзац четвертий вважати абзацом п’ятим.

  5. Додаток 4 до Інструкції( z1130-07 ) після абзацу п’ятого доповнити новим абзацом шостим такого змісту:

  "Інші відомості: _______________________________________________________________ ____________________________________________________________________________.".

  У зв’язку з цим абзаци шостий, сьомий вважати відповідно абзацами сьомим, восьмим.

  6. Додаток 5 до Інструкції( z1130-07 ) після абзацу четвертого доповнити новим абзацом п’ятим такого змісту:

  "Інші відомості: _______________________________________________________________ ____________________________________________________________________________.".

  У зв’язку з цим абзаци п’ятий, шостий вважати відповідно абзацами шостим, сьомим.

  Т. в.о. директора Фінансово-економічного департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

  А. М. Бей

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Президент України Віктор Янукович видав Указ «Про призначення суддів»

  Президент України Віктор Янукович видав Указ «Про призначення суддів»

  Парламенту предлагают создать 27 комитетов

  Сегодня в парламенте был зарегистрирован проект постановления «О перечне, количественном составе и предметах ведения комитетов Верховного Совета Украины седьмого созыва». Автором проекта является ...

  Реєстрація пп

  реєстрація пп, допомога при реєстрації, термінова реєстрація, реєстрація в Києві і по всій Україні.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa