• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Відбулося чергове засідання Ради суддів України

  Відбулося чергове засідання Ради суддів України 21 лютого 2013 року відбулося чергове, останнє у нинішньому складі, засідання Ради суддів України.

  Голова Ради Ярослав Романюк повідомив про свій намір припинити роботу у вищому органі суддівського самоврядування. «У мене немає намірів в подальшому працювати в Раді суддів України», — зазначив Ярослав Романюк. Відтепер він зосередиться на роботі на адміністративній посаді — Першого заступника Голови Верховного Суду України. Ярослав Романюк подякував своїм колегам за майже 2,5 роки злагодженої роботи нинішнього складу Ради суддів України, Державній судовій адміністрації України за плідну, конструктивну співпрацю та забезпечення діяльності вищого органу суддівського самоврядування, представникам ЗМІ — за висвітлення діяльності РСУ.

  На засіданні затверджено звіт про роботу Ради суддів України до чергового ХІ з’їзду суддів України.

  Також учасники засідання заслухали інформацію про попередній звіт щодо дослідження з визначення коефіцієнтів навантаження на суддів для судової системи України. Рада суддів України погодила проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо механізму встановлення норм навантаження на суддю) та звернулась до Кабінету Міністрів України, як суб’єкта законодавчої ініціативи, з пропозицією внести на розгляд Верховної Ради України вказаний проект Закону України.

  На засіданні розглянуто звернення в порядку статті 47 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» судді Оржицького районного суду Полтавської області Смілянського Є.А. з повідомленням про загрозу його незалежності. За підсумками розгляду в закритому засіданні було вирішено про відсутність вказаної загрози.

  Рада суддів України обговорила висновкок Колегії Рахункової палати України до Звіту про результати аудиту використання Державною судовою адміністрацією України та судами загальної юрисдикції коштів, що надійшли до спеціального фонду Державного бюджету України у 2012 році. Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк деталізував зауваження аудиторів та відзначив, що попередня позиція Рахункової палати України значною мірою відрізнялась від їхнього остаточного висновку. Зокрема, це стосувалось оплати праці працівників апаратів судів, утримання приміщень судів, де тривають ремонтні роботи, інше.

  За підсумками розгляду вказаного питання Радою суддів України прийнято рішення з метою створення єдиної інформаційної системи облікових показників щодо сплати судового збору в місцевих та апеляційних судах рекомендувати ДСА України забезпечити облік відомостей про судовий збір шляхом заповнення даних в автоматизованій системі документообігу суду та складання звітності в автоматичному режимі.

  Судова Влада України

  Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Вітання Голови Державної судової адміністрації України з нагоди 10-річчя від дня створення Державної судової адміністрації

  Шановні колеги!Щиро вітаю з 10-річчям від дня створення Державної судової адміністрації. Ваша щоденна копітка робота, пов’язана із забезпеченням діяльності судів та органів судової системи, заслуговує ...

  Ю.Луценко будет общаться с Печерским райсудом Киева в режиме видеоконференции

  Печерский райсуд Киева рассмотрит жалобу экс-главы МВД Юрия Луценко на постановление о прекращении в отношение него уголовного производства по делу 11 февраля в режиме видеоконференции. Соответствующее ...

  Парламентский комитет рассмотрел доработанный законопроект об основах государственной региональной политики

  Комитет Верховного Совета Украины по вопросам строительства, градостроительства и жилищно-коммунального хозяйства и региональной политики рекомендует парламенту принять во втором чтении и в целом ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa