Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.
Адвокат у Києві / Юридичні новини / Евросуд начал коммуникацию по жалобе пострадавшего от силового разгона «Евромайдана»
Евросуд начал коммуникацию по жалобе пострадавшего от силового разгона «Евромайдана»
В Европейском суде по правам человека рассматривается жалоба участника протестов на Украине, пострадавшего от силового разгона «Евромайдана». Евросуд начал коммуникацию с украинским правительством по делу «Сиренко против Украины» (№ 9078/14) и попросил представить свои замечания. Дело касается жалобы одного из участников продолжающихся протестов в Киеве Игоря Сиренко относительно избиения милицией и незаконного задержания.
Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.
З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...
Про визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2010 р. № 89 і від 2 вересня 2010 р. № 806 Кабінет Міністрів України постановляє:
Указ Президента України Ураховуючи історичне і духовне значення Мгарського монастиря (с. Мгар Лубенського району Полтавської області), з нагоди відзначення у 2019 році 400-річчя його заснування та з метою сприяння збереженню ансамблю пам'яток архітектури національного значення постановляю:
Про заходи щодо реорганізації державних підприємств Відповідно до Цивільного( 435-15 ) та Господарського кодексів України( 436-15 ), Закону України "Про управління об'єктами державної власності" ( 185-16 ), "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців", Положення про Міністерство інфраструктури України ( 581/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 12.05.2011 № 581, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2011 № 265-р( 265-2011-р ) "Питання управління Міністерством інфраструктури об'єктами державної власності", з метою підвищення ефективності використання державного майна, упорядкування переліку підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України, оптимізації та забезпечення економічної ефективності діяльності державних підприємств, що провадять діяльність у сфері автомобільного транспорту, НАКАЗУЮ:
Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!
Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо: