• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Українці стали більше купувати

  Українці стали більше купуватиЗАСІДАННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ

  Уряд стимулює економічний розвиток і виробництво, розраховане переважно на внутрішній ринок

  Глава уряду Микола Азаров на вчорашньому засіданні не дав підлеглим часу на розкачування після завершення основних зимових свят. Порядок денний вимагає від членів Кабінету Міністрів сконцентрованості зусиль над розв’язанням поставлених завдань. На перший погляд, їх не так уже й багато. З іншого ж — втілити у життя задумане буде дуже непросто.

  Йдеться про давно відомі речі та актуальні плани. Це зокрема створення системної програми активізації внутрішнього виробництва та розвитку реального сектору економіки загалом, а також програми регіонального розвитку на 2013—2014 роки. Прем’єр-міністр вимагає закріпити досягнуті торік позитивні тенденції, заклавши в роботу практичні механізми зростання виробництва за конкретними напрямами.

  Насамперед це стосується пріоритетних галузей: машинобудування, IT-технологій, індустріального виробництва сільгосппродукції. На окрему увагу заслуговує також відновлення зростання в галузях, які переживають складний період розвитку: нафтохімічній та хімічній, гірничо-збагачувальній.

  Відповідальність за досягнення цієї мети покладено на віце-прем’єр-міністрів Юрія Бойка й Олександра Вілкула, а також на міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова.

  Грунт для інвестицій

  Після оголошення даних із поширеної позавчора доповіді Світового банку про певне пожвавлення глобальної економіки і водночас нестабільність ринків Микола Азаров таки висловив упевненість у тому, що навіть за таких умов можна забезпечити зростання вітчизняного реального сектору.

  Підставами для цього глава уряду вважає величезний потенціал нашого внутрішнього ринку, який нарешті почав поступово розкриватися. Скажімо, торік роздрібний товарообіг в Україні зріс на 16%. А порівняно з 2009 роком — приблизно наполовину. Тобто наші люди почали вкладати в купівлю товарів і послуг чи не вдвічі більше, ніж три роки тому. Та й відбувається це на тлі відносної цінової стабільності. «Удруге за роки незалежності індекс споживчих цін торік був нижчим за позаторішній і становив 99,8%, — зазначив Микола Азаров. — При цьому вагоме зниження цін зафіксовано на дуже важливі товари. Так, на 7—22% знизилися ціни на овочі, яйця, цукор, рис, продукти переробки зернових, молоко та молочну продукцію, масло».

  На його думку, саме завдяки цьому ринок уперше за вісім років відреагував збільшенням виробництва молока: порівняно з 2011-м торік його вироблено на 3% більше, зокрема у сільгосппідприємствах — на 13%. Водночас обсяг депозитів громадян у банках зріс торік майже на 60 мільярдів гривень (або на 19%). А порівняно з 2009 роком — на 155 мільярдів гривень (або на 73%). Депозити населення в банках сьогодні досягли 366 мільярдів гривень, що, за словами глави уряду, можна сміливо порівняти з річним доходом державного бюджету.

  Особливе відчуття економічної ситуації притаманне інвесторам, котрі не поспішатимуть вкладати гроші абияк. Микола Азаров навіть перелічив основні пункти, за якими їм торік поставлено залік: у Дніпропетровську введено в експлуатацію найпотужніший новітній електросталеплавильний завод і нові виробничі лінії трубного заводу; на Київщині став до ладу завод металоконструкцій, який забезпечить потребу в конструкціях для мостобудування і дорожнього будівництва; відкрито два великих спеціалізованих молочних заводи дитячого харчування з використанням сучасних екологічних технологій, а також один із найбільших у Європі хлібопекарський комплекс; у Кіровоградській області розпочато будівництво заводу з виробництва ядерного палива. З’явилися нові заводи: з виробництва сухих будівельних сумішей — у Київській, з виробництва склопакетів і скла — у Донецькій області, з виробництва сучасних енергоощадних будівельних плит — у Житомирі.

  За інформацією Прем’єра, загалом торік введено в експлуатацію понад 30 тільки великих промислових об’єктів. У ці об’єкти інвестовано понад півтора мільярда доларів.

  «Я далекий від того, щоб назвати це рішучим поворотом у розвитку вітчизняної економіки. Масштаби нашої країни не такі, щоб зрушення були очевидними буквально в кожному районі. Є ще у нас і депресивні території, й низькі зарплати, і брак стабільної, достойної роботи для фахівців, — не міг приховати недоліки Микола Азаров. — Але головне, що є свідчення й іншого: все це можна подолати. Ті ж інвестори, які запустили в експлуатацію перелічені виробництва, планують цього року вкласти у розвиток ще 1,6 мільярда доларів».

  Торік роздрібний товарообіг в Україні зріс на 16 %. Фото з сайту blog.poligrafi.com

  Закони полегшать бізнес

  Зі свого боку уряд також не сидить, очікуючи погоди з інвестиційного моря, а працює над оновленням пакета законопроектів, які не встигла розглянути Верховна Рада минулого скликання, і їх потрібно наново внести до парламенту. Цей комплекс заходів розраховано на подальше стимулювання економічного розвитку і виробництва в Україні, більше розрахованого на внутрішній ринок.

  У цьому контексті глава уряду виокремив розроблений Мінекономрозвитку дуже важливий проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо обмеження втручання у діяльність суб’єктів господарювання». Він продовжує послідовний курс на дерегуляцію, максимальний захист виробника і підприємця, створення максимально комфортних умов для інвестиційної діяльності. Пришвидшити доопрацювання документа доручено очільнику Мінекономрозвитку Ігореві Прасолову.

  Наступним і не менш важливим документом, на думку Прем’єр-міністра, є законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про здійснення державних закупівель». Микола Азаров наголосив: «Алгоритм розроблення і внесення законопроектів має бути підпорядкований завданням соціального і економічного розвитку, збільшення економічної свободи і конкурентності на ринку».

  ЩО РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСIДАННI УРЯДУ

  ♦ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції (проект Закону);

  ♦ Про внесення змін до деяких законодавчих актів країни щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб (проект Закону);

  ♦ Деякі питання забезпечення підготовки і проведення всеукраїнського референдуму (постанова Кабінету Міністрів);

  ♦ Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності (постанова Кабінету Міністрів);

  ♦ Про внесення змін до пункту 3 Порядку та умов надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних програм (проектів) (постанова Кабінету Міністрів);

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  На Херсонщині працівники ДАІ виявили нетверезого водія-винуватця автопригоди зі смертельними наслідками

  Учора, 18 червня, близько опівночі на 203 км автодороги М-14 Одеса Мелітополь Новоазовськ, на стаціонарному посту ДПС Консул увагу інспекторів ДАІ привернув автомобіль ВАЗ-2106. Неподалік ...

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 26 вересня 2013 року № 1275, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 26 вересня 2013 року № 1275 Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", відповідно до Правил Оптового ринку електричної енергії України ( v1028862-12 ), затверджених Протоколом Ради Оптового ринку електричної енергії України від 28 травня 2012 року № 8 та погоджених постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року № 1028, та постанови НКРЕ від 26 лютого 2001 року № 184 ( v0184227-01 ) "Про затвердження Положення про порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електроенергії побутовим споживачам" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  Зміни до Положення про Міськрайонне управління (відділ) Держземагентства, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗАТВЕРДЖЕНО

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України 22.07.2013  № 453 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 липня 2013 р. за № 1238/23770

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa