• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Держава чекає на конкурентну продукцію

  Держава чекає на конкурентну продукцію

  РОБОЧА ПОЇЗДКА

  На Херсонському суднобудівному заводі Президент ознайомився з виробництвом повнокомплектних танкерів

  Широке впровадження новітніх технологій у різних галузях промисловості забезпечить виробництво якісної та конкурентоздатної вітчизняної продукції. При цьому слід орієнтуватися на світові тенденції. Про це Віктор Янукович говорив, перебуваючи у Херсоні.

  Цей захід відбувся по завершенні відвідання ПАТ «Херсонський суднобудівний завод». Там глава держави ознайомився з ходом будівництва перших за часи незалежності нашої держави повнокомплектних танкерів-продуктовозів. Про хід спорудження суден йому доповів президент ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» Василь Федін, акцентуючи на тому, що для заводу вкрай важливим є питання замовлень на будівництво таких танкерів.

  Віктор Янукович, спілкуючись із суднобудівниками, наголошував на потребі розвивати їхню галузь. Фото з офіційного інтернет-представництва Президента України

  Уже під час спілкування з колективом підприємства Віктор Янукович наголосив на важливості розвитку внутрішнього ринку споживання металів зокрема за рахунок суднобудування. А робітники запросили главу держави згодом взяти участь у церемонії спуску судна на воду (22 березня 2012 р. на стапелях Херсонського суднобудівного заводу відбулася закладка третього судна серії танкерів-продуктовозів проекту RSТ 27 для групи компаній SVL (Мальта).

  Згодом на нараді з питань соціально-економічного розвитку Херсонської області Президент звернув увагу учасників на ефективне застосування в різних галузях промисловості механізму державно-приватного партнерства, зазначивши, що в багатьох сферах використання цього принципу вже дає позитивні результати.

  Комфортні умови для ведення бізнесу та роботи інвесторів в Україні, на його думку, має забезпечити ефективна дерегуляція економіки. «Треба дати товаровиробнику, незалежно від форми власності, можливість працювати», — сказав Президент, додавши, що зважена регуляторна політика є важливою в контексті зниження рівня корупції. Відповідно дерегуляція сприятиме виходу економіки з тіні.

  Неприпустимою є й ситуація з численними немотивованими перевірками підприємств різними контролюючими органами. Тут глава держави звернув увагу голови Херсонської облдержадміністрації Миколи Костяка на необхідність припинити практику безпідставних перевірок.

  Акцентував Віктор Янукович і на головних складових реформи місцевого самоврядування: децентралізації влади та збільшенні надходжень до місцевих бюджетів. «Ми поступово переміщуватимемо центр ваги в регіони, підсилюватимемо місцеве самоврядування», — сказав він, назвавши одним із важливих питань реформи місцевого самоврядування збільшення частки податків, які залишатимуться в місцевому бюджеті для потреб територій. Також потрібно забезпечити механізм сплати податків товаровиробниками безпосередньо на місцях їх роботи. Окрім цього, глава держави звернув увагу на важливість справедливої державної політики щодо розвитку територій.

  Вже під час спілкування з представниками засобів масової інформації Віктор Янукович говорив про фінансування будівництва мостового переходу в Херсоні. «На наступний рік цей об’єкт буде обов’язково включено в державний бюджет. І ми його завершимо», — передає слова Президента його прес-служба. А будівництво автомобільного мостового переходу через залізничні колії в районі Бериславського шосе та вул. Залаегерсег у Херсоні має істотно поліпшити міське автосполучення. Згідно з проектом, загальна протяжність шляхового полотна становитиме 2 км, а пропускна здатність — 2 тис. одиниць транспорту на годину. До слова, на проект уже витрачено 8,1 млн грн з державного фонду регіонального розвитку.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Ліцензія на посередництво у працевлаштуванні за кордоном

  Допомога в оформленні ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном,посередництво у працевлаштуванні за кордоном в Києві, в Україні, консультування з приводу отримання ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном, ліцензія посередництво у працевлаштуванні за кордоном, збір документів для ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном.

  Реєстрація пп

  реєстрація пп, допомога при реєстрації, термінова реєстрація, реєстрація в Києві і по всій Україні.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa