• Нашими кліентами вже стали:
    Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Адвокат і Страсбурзький суд з прав людини

  1. Репутація Європейського суду з прав людини
  2. Підстави для звернення громадян України до Європейського cуд з прав людини
  3. Як правильно подати скаргу до Європейського суду з прав людини в Страсбурзі
  4. Без допомоги іріста в Європейський суд дорога закрита!
  5. До звернення до Євросуду треба спочатку подати скаргу про перегляд справи Верховним Судом України?

На сьогоднішній день безліч судових розглядів, не задовольнили українців, направляються до Європейського суду з прав людини. Подібним правом можуть скористатися всі громадяни, чиї закріплені в Конвенції права, порушені. Але як правильно подати потрібні матеріали в Європейський суд знають не всі. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам діяти грамотно, рішуче і обов'язково домогтися справедливості!

 

Адвокат і Страсбурзький суд з прав людиниПо-перше, ми настійно рекомендуємо не робити помилок, т . к. безграмотні дії непрофесіонала при подачі документів до Європейського суду чреваті отриманням відмови в прийнятті скарги.

Тому питання про те, потрібно чи ні писати скаргу в Європейський Суд з прав людини, коли і як написати скаргу в Європейський Суд з прав людини, Вам краще вирішити спільно зі своїм юристом. Європейський Суд - дуже авторитетний орган із захисту прав людини. Саме він може визнати, що Ваші цивільні права були порушені. Головне правильно це довести.

 

Репутація Європейського суду з прав людини

У більшості українців, які отримали негативний для себе рішення суду рідної держави, на сьогоднішній день склалося міцне думку, що Європейський суд з прав людини обов'язково винесе потрібне рішення і справедливо захистить права і свободи людини. Але, на жаль, не завжди подібна думка буває правильним, тому що не завжди законно те, що нам, на перший погляд, здається справедливістю.

 

Подібну думку наших громадян утвердилось завдяки частим заявам політиків (особливо опозиційних) які, не добившись потрібних рішень в українських судах, заявляють про те, що вони звернуться до Європейського суду з прав людини, і положення їхніх справ покращиться. Саме тому і думають люди, що рішення, яке прийме Європейський суд з прав людини буде обов'язково протилежним тому, яке винесено судом його рідної держави.

Європейський суд з прав людини знаходиться в м. Страсбурзі у Франції.

 

Підстави для звернення громадян України до Європейського cуд з прав людини

(Страсбурзький суд з прав людини)

 

Звернення громадян України до Європейського cуд з прав людини в Страсбурзі стало можливим завдяки ратифікації Верховною Радою України 17 липня 1997 року Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини 1950 року, а також Протоколів, які додаються до неї.

Таким чином, якщо використання всіх національних інструментів правового захисту (тобто суд першої інстанції, апеляційний суд, касаційної інстанції, Верховний Суд України) не принесло жодного результату, українські громадяни мають повне право відстоювати свої законні права та свободи в Європейському суді з прав людини.

Тут слід звернути обов'язкове увагу на те, що подібне звернення можливе тільки після того, як у Вас на руках є всі перераховані рішення українських судових інстанцій і Ви використали всі можливі шляхи вирішення Вашої проблеми.

 

Як правильно подати скаргу до Європейського суду з прав людини в Страсбурзі

Якщо, Ви твердо впевнені, що Ваші права та свободи в Україну порушені і вирішили подати скаргу до Європейського суду з прав людини, необхідно все ж підійти до цього питання грамотно. Звичайно ж, якщо Ви розраховуєте на реальний успіх справи, а не хочете отримати чергову відмову.

Конвенція допускає подачу індивідуальних скарг від фізичних осіб, але в цьому випадку необхідно обов'язково знати правила, за якими подібні документи подаються.

 

У першу чергу, необхідно використовувати всі можливі варіанти вирішення Вашого питання в Україні. І тільки, маючи на руках остаточну відмову вирішення Вашої проблеми в українських судах, звертатися в Європейський суд із захисту прав людини.

 

Без допомоги іріста в Європейський суд дорога закрита!

Людині, далекій від юриспруденції, важко буде самостійно впоратися з цим питанням, тому що якщо рішення у цивільній справі або вирок у кримінальній справі, які порушують Європейську конвенцію, виніс суддя, то ви повинні подати на них апеляційні скарги, якщо ж їх виніс апеляційний суд, то вам слід подати касаційні скарги і т.д.

Сама процедура вирішення довга і ретельно. Одного терпіння буде замало, необхідні будуть обов'язково юридичний досвід і вміння грамотно поводитися з усіма правовими документами.

 

Вся справа в тому, що до недавнього часу Європейський суд з прав людини в Страсбурзі брав до розгляду скарги українських громадян відразу після того, як їм відмовляли суди касаційної інстанції, тому що вважалося, що в Україну перегляд справ у порядку Верховного Суду України залежить не від бажання громадян, а від розсуду керівників суду (прокуратури).

 

До звернення до Євросуду треба спочатку подати скаргу про перегляд справи Верховним Судом України?

На сьогоднішній день справа йде трохи інакше, тому що після прийняття нових норм Цивільного процесуального та Кримінально-процесуального кодексів перегляд справи Верховним Судом України починається за заявою громадянина, і Європейський суд може порахувати, що до звернення до нього потрібно спочатку подати скаргу про перегляд справи Верховним Судом України.

Щоб перестрахуватися у такій ситуації, до того, як Європейський суд винесе своє рішення з цього питання, радимо скаргу до Страсбурзького суду подати відразу ж після того, як Ви програєте справу в суді касаційної або апеляційної інстанції, одночасно подавши скаргу до Верховного Суду Україна.

 

Після такої "операції" навіть, якщо Європейський суд з прав людини не візьме скаргу через те, що не оскаржене рішення суду у Верховному Суді України, то вже після розгляду справи Верховним Судом України Ви повторно зможете звернутися до Європейського суду з прав людини і, завдяки цьому, не пропустіть шестимісячний строк на її подачу.

Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
    В МВФ призвали Украину повысить ...

    В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

    На Дніпропетровщині пройшла акція ...

    На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Стягнення боргів

Юридична консультація в Києві з питань стягнення боргів надає повний юридичний супровід клієнта по стягненню заборгованості та поверненню боргів

Консультації з питань застосування податкового законодавства

На консультації з питань застосування податкового законодавства можна буде дізнатися, які з них потрібно платити

Юридична допомога бізнесу

Зважаючи на плинне законодавство в цій сфері - дієвість і гарантування термінів виконання може дати тільки постійна практика в указаній сфері

Адвокат і Страсбурзький суд з прав людини

Адвокат для європейського суду з прав людини. Страсбурзький суд

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa