Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.
Представництво – це структурний підрозділ іноземної юридичної особи, що розміщується у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці (населеному пункті) в Україні.
Нерезиденти можуть здійснювати свою діяльність на території України лише через свої зареєстровані представництва. Вимога про це міститься у ст. 5 Закону «Про зовнішньоекономічну діяльність», згідно з якою вони підлягають державній реєстрації в Мінекономіки.
Поділ іноземних представництв
Іноземні представництва можна розділити на такі, що здійснюють підприємницьку діяльність на території України (постійні) і такі, що не здійснюють постійної підприємницької діяльності (не постійні).
Якщо метою іноземного представництва є лише представлення інтересів юридичної особи - нерезидента на території України, укладання від його імені яких-небудь контрактів і договорів (та інші дії, які не підпадають під ведення господарської діяльності, тобто діяльності, яка направлена на отримання доходу) таке представництво відноситься до непостійних.
Якщо ж основною метою представництва нерезидента є проведення якої-небудь господарської діяльності, то відповідно до податкового законодавства, таке представництво відноситься до постійних. Господарська діяльність постійного іноземного представництва здійснюється в межах діяльності власної юридичної особи - нерезидента.
Іноземні юридичні особи мають надати нам для виконання реєстраційної процедури наступні документи:
1. Заяву з проханням про реєстрацію на фірмовому бланку юридичної особи у довільній формі, підписану керівником юридичної особи. У заяві необхідно вказати:
- назву юридичної особи;
- країну місцезнаходження юридичної особи;
- адресу фірми, номер телефону, факсу;
- місто, в якому відкривається представництво з зазначенням його майбутньої адреси;
- якщо передбачається відкриття філіалів представництва, вказати, у яких містах України;
- кількість іноземних громадян, які будуть працювати у представництві;
- дату заснування юридичної особи;
- назва банку із зазначенням номера рахунку;
- сферу діяльності юридичної особи;
- мету відкриття та сферу діяльності представництва (тільки представницькі функції), інформацію про ділові зв'язки з українськими партнерами та перспективи розвитку співробітництва;
2. Документи, що підтверджують реєстрацію іноземної юридичної особи (витяг з судового, банківського реєстру).
3. Довідка банку, де офіційно відкритий рахунок юридичної особи, з зазначенням номера рахунку. Довідка банку надається в оригіналі, підпис банківського службовця, який видав довідку, нотаріально посвідчується.
4. Довіреність на здійснення представницьких функцій на території України із зазначенням повноважень представника.
5. Нотаріально завірена копія дозволу центрального банку відповідної країни на відкриття рахунку типу "П" представництву юридичної особи-нерезидента на території України (якщо це потрібно за законодавством країни реєстрації основного підприємства).
6. Протокол про створення представництва в Україні та призначення директора представництва.
7. Копія паспорта та ідентифікаційного номера керівника представництва.
8. Копія паспорта керівника основного підприємства.
9. Договір оренди офісу.
Як бачимо із вищевикладеного, реєстрація представництва не тільки складна законодавчо процедура, але й вимагає певних практичних вмінь та навичок. Спеціалісти нашої компанії радо нададуть послугу реєстрації представництва в Україні, якщо Ви зателефонуєте за телефоном.
Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.
З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...
Для об'єднань власників житлових та нежитлових приміщень в будинках світова практика виробила спеціальний термін - "кондомініум" (від лат. слова "con"- "спів", "dominium" - "володіння")
Реєстрація приватного підприємства (ПП) може пройти істотно швидше, якщо даним питанням займуться наши спеціалісти. Дана форма ведення бізнесу одна з найпоширеніших
Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!
Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо: