• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Меморандум щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, Державна податкова служба УкраїниДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

  ЗАТВЕРДЖУЮ Голова ДПС України О. В. Клименко 12.09.2012

  МЕМОРАНДУМ щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу

  Керуючись національними інтересами, прагненням утвердження законності, створення в Україні сприятливих умов для поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу України, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на створення прозорості, довіри, а також з метою поліпшення партнерських відносин між органами державної податкової служби України, розробниками програмного забезпечення, центрами сертифікації ключів та громадськими організаціями, Державна податкова служба України проголошує цей Меморандум щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу (далі — Меморандум).

  1. Загальні положення

  Цей Меморандум є публічною пропозицією розробникам програмного забезпечення, центрам сертифікації ключів та громадським організаціям, які зацікавлені у розвитку електронного документообігу.

  2. Основні принципи Меморандуму

  ДПС України та розробники програмного забезпечення, центри сертифікації ключів та громадські організації (далі — Сторони) діють на засадах паритетності та рівноправності у взаємовідносинах і спрямовують зусилля на ефективне співробітництво щодо розвитку електронного документообігу.

  Сторони спільно розробляють програмне забезпечення для подання звітності, яке буде поширюватись серед суб'єктів господарювання на безоплатній основі.

  Меморандум є відкритим для приєднання розробників програмного забезпечення, центрів сертифікації ключів та громадських організацій (далі — Учасники).

  3. Основні завдання Сторін Меморандуму:

  3.1. Визначення шляхів удосконалення процесу подання звітності та електронних сервісів.

  3.2. Популяризація безкоштовного програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді серед суб'єктів господарювання.

  3.3. Вжиття заходів щодо безоплатності подання звітності до органів державної влади та отримання суб'єктами господарювання безплатних сертифікатів ключів.

  3.4. Визначення шляхів уніфікації та стандартизації програмного забезпечення з подання електронної звітності та посилених сертифікатів електронних ключів, що розповсюджуються безоплатно.

  3.5. Участь у впровадженні подання звітності через "Єдине вікно" та сервісу "Електронний кабінет платника податків".

  3.6. Внесення пропозицій суб'єктам законодавчої ініціативи з питань реалізації цього Меморандуму, зокрема, щодо впровадження системи гарантованої доставки електронних листів.

  3.7. Інформування громадськості про виконання основних завдань Меморандуму.

  4. Виконавчий орган — Робоча група

  Для реалізації зазначених завдань ДПС України створює при Департаменті інформатизації та обліку платників податків робочу групу, до складу якої увійдуть по одному представнику від Учасника.

  5. Обов'язки ДПС України

  ДПС України надає всебічну підтримку Учасникам шляхом:

 1. організації участі уповноважених представників робочої групи у дорадчих органах ДПС України;
 2. впровадження розроблених спільно з робочою групою стандартів подання електронної звітності;
 3. опрацювання узагальнених пропозицій робочої групи щодо удосконалення податкового законодавства та з питань реалізації цього Меморандуму;

  своєчасної публікації на Web-pecypci ДПС України актуальних форм звітності та інформації, необхідної розробникам для їх підтримки;

  надання робочій групі проблемних питань, що знаходяться в межах основних завдань цього Меморандуму та надходять від суб'єктів господарювання — користувачів програмного забезпечення з подання звітності;

  проведення спільних семінарів, конференцій, обговорень з питань подання звітності та ведення електронного документообігу;

 4. вжиття інших спільних заходів для реалізації завдань, які передбачені Меморандумом.
 5. 6. Прикінцеві положення

  Меморандум є публічним договором (офертою) між ДПС України та Учасниками.

  Сторони зобов'язуються підтримувати ділові контакти та вживати всіх необхідних заходів для забезпечення ефективності ділових зв'язків, всіляко сприяти розвиткові інших форм співробітництва для досягнення зазначених у Меморандумі цілей.

  7. Цей Меморандум починає діяти з моменту його публічного проголошення і діє, доки Сторони зацікавлені у продовженні співробітництва

  Для бажаючого приєднатися Меморандум набирає чинності з моменту надходження до ДПС України його акцепту (згоди), оформленого листом з повідомленням про вручення, і діє до надходження від нього листа про відмову від участі у Меморандумі (з повідомленням про вручення).

  Аркуш приєднання до Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу

  Генеральний директор ТОВ "АйФін"

  О. В. Бетехтін

  Технічний директор ТОВ "Український сертифікаційний центр" ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна"

  П. Г. Гриневич

  Представник за довіреністю ПрАТ "ІВК" ТОВ "Оператор електронної реєстрації та звітності"

  І. В. Ігнатов

  Генеральний директор ПрАТ "Центр комп'ютерних технологій "ІнфоПлюс"

  В. Ф. Кахута

  Директор ТОВ "К-Технолоджі"

  С. П. Кравець

  Представник за довіреністю ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

  В.І. Лисицький

  Генеральний директор ПрАТ "Інститут інформаційних технологій"

  С. Ю. Сіноюк

  Технічний директор ПП "Софт Протекшн"

  Ю. В. Стасів

  Технічний директор ТОВ "Інтелект — Сервіс" ТОВ "Бест — Звіт"

  І. Л. Тараненко

  Директор ТОВ "Універсальна група"

  Ю. О. Уханов

  {Текст взято з сайту ДПС України http://www.sts.gov.ua/}

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) і пов'язаних з ним законів, та на підставі матеріалів ТОВ "Товариство реалізації інженерних задач "ТРІЗ" ЛТД" вих. від 08.04.2013 № 490, вх. від 09.04.2013 № 12/38747-13, вих. від 23.04.2013 № 589, вх. від 26.04.2013 № 12/46237-13 НАКАЗУЮ:

  Астрономи описали «апокаліпсис», який покінчить з Юпітером

  Астрономи передбачили, що чекає на Юпітер після того, як Сонце вичерпає більшу частину свого палива, стане червоним карликом і збільшиться в розмірах.

  Правда має силу ліків

  кспозиція присвячена 70-річчю від дня створення УПА, що святкуватиметься на Покрову, 14 жовтня. У ній на широкий загал виставлено сотні документів, які ще недавно мали гриф секретно і перебували ...

  Ліцензія на діяльність ломбарду

  Допомога в оформленні ліцензії на діяльність ломбарду,діяльність ломбарду в Києві, в Україні, консультування з приводу отримання ліцензії на діяльність ломбарду, ліцензія діяльність ломбарду, збір документів для ліцензії на діяльність ломбарду.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa