• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, та форми договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, Пенсійний фонд УкраїниПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 1. 19.07.2012  № 12-1
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 серпня 2012 р. за № 1340/21652

  Про затвердження Порядку списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, та форми договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків

  Відповідно до пункту 7-1 розділу VІІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"( 2464-17 ) та пункту 11 Положення про Пенсійний фонд України( 384/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 384, правління Пенсійного фонду України ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Затвердити:

  1.1. Порядок списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, що додається.

  1.2. Форму договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків, що додається.

  2. Департаменту надходження доходів (Литвиненко В. В.) та юридичному управлінню (Рябцева Т. Б.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

  4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови правління Кравчука В. О.

  Голова правління

  Б. Зайчук

  ЗАТВЕРДЖЕНО Постанова правління Пенсійного фонду України 19.07.2012  № 12-1

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 серпня 2012 р. за № 1340/21652

  ПОРЯДОК списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків

  1. Цей Порядок розроблено відповідно до пункту 7-1 розділу VІІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"( 2464-17 ) (далі — Закон).

  2. Цей Порядок визначає механізм списання штрафів та пені платникам, які відповідно до укладеного договору про розстрочення сум заборгованості зі сплати страхових внесків (далі — договір про розстрочення) в повному обсязі погасили заборгованість зі сплати страхових внесків за період до 31 грудня 2010 року та не допустили виникнення нової заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за період дії такого договору.

  3. На день виконання умов договору про розстрочення підлягають списанню:

  суми штрафів та пені, нараховані і не сплачені або ті, які підлягають нарахуванню відповідно до пункту 2 частини дев’ятої статті 106 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування"( 1058-15 );

  суми штрафів та пені, нараховані і не сплачені або ті, які підлягають нарахуванню відповідно до частини десятої та пункту 2 частини одинадцятої статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"( 2464-17 );

  суми штрафів та пені, нараховані відповідно до пункту 2 частини дев’ятої статті 106 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування"( 1058-15 ), які: не узгоджені з платниками; є предметом судового розгляду; розстрочені відповідно до пункту 7 розділу VІІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"( 2464-17 ) та не сплачені;

  суми штрафів та пені, нараховані відповідно до частини десятої та пункту 2 частини одинадцятої статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" ( 2464-17 ), які: не узгоджені з платниками; є предметом судового розгляду.

  4. Управління Пенсійного фонду України у районі, місті або районі у місті визначають суми штрафів та пені, зазначені у пункті 3 цього Порядку, за даними карток особових рахунків платників протягом 10 робочих днів з дня виконання платником умов договору про розстрочення.

  5. Управління Пенсійного фонду України у районі, місті або районі у місті протягом 10 робочих днів з дня виконання платником умов договору про розстрочення здійснюють звірення сум несплачених штрафів та пені на день виконання умов договору про розстрочення, а також розрахунок сум штрафів та пені, які підлягають нарахуванню відповідно до пункту 2 частини дев’ятої статті 106 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування"( 1058-15 ) та частини десятої та пункту 2 частини одинадцятої статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"( 2464-17 ). Результати такого звірення оформлюються відповідним актом.

  Списання сум штрафів та пені здійснюється за рішенням управління Пенсійного фонду України у районі, місті або районі у місті (додаток 1 ), яке приймається не пізніше 10 робочих днів з дня підписання платником акта звірення. Після прийняття такого рішення платнику надсилається повідомлення про списання штрафів та пені (додаток 2), у якому вказується сума списаних штрафів та пені.

  6. Списані суми штрафів та пені відображаються в картках особових рахунків платників із зазначенням дати прийняття рішення про їх списання.

  Директор департаменту надходження доходів

  В. В. Литвиненко

  Додаток 1 до Порядку списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків

  РІШЕННЯ ( z1340-12 BF45.doc ) про списання сум штрафів та пені

  Директор департаменту надходження доходів

  В. В. Литвиненко

  Додаток 2 до Порядку списання штрафів та пені платникам, які виконали умови договору про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків

  ПОВІДОМЛЕННЯ ( z1340-12 BF46.doc ) про списання штрафів та пені

  Директор департаменту надходження доходів

  В. В. Литвиненко

  ЗАТВЕРДЖЕНО Постанова правління Пенсійного фонду України 19.07.2012  № 12-1

  ДОГОВІР ( z1340-12 BF47.doc ) про розстрочення сум заборгованості із сплати страхових внесків

  Директор департаменту надходження доходів

  В. В. Литвиненко

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Судей предлагают лишать свободы за неисполнение решений международных судов

  Народные депутаты Павел Петренко и Сергей Терехин зарегистрировали законопроект №4212 относительно осуществления судопроизводства международным судом.

  Щодо провадження видів діяльності митних складів та складів тимчасового зберігання, Державна митна служба України

  Керівникам митниць Згідно з частиною шостою розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України( 4495д-17 ) (далі — Кодекс), провадження видів діяльності, зазначених у пунктах 2-6 статті 404 Кодексу( 4495д-17 ), може здійснюватися протягом трьох місяців (до 01.09.2012) з дня набрання чинності Кодексом на підставі відповідних документів дозвільного характеру, чинних станом на останній день місяця, що настає за місяцем, в якому опубліковано Кодекс.

  Про визнання протиправним та скасування рішення Київської міської ради від 26.07.2007 р. № 73/1907, Спеціалізовані суди

  Справа № 2-а-2607/11(2-а/761/300/2013) Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючої — судді Шелест С. Б., суддів — Пилипенко О.Є., Романчук О. М. (за участю секретаря судового засідання — Горячевої А. О.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу заступника прокурора м. Києва на постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 11.06.2013 р. у справі № 2-а-2607/11, № 2-а/761/300/2013 за позовом заступника прокурора м. Києва до Київської міської ради, треті особи — Товариство з обмеженою відповідальністю "Сіті-Інвестгруп", Київський завод по ремонту мотоциклів і мотоколясок "Укрголовавтотехобслуговування", Громадська організація "Київська міська спілка автомобілістів", Орган самоорганізації населення у м. Києві "Комітет мікрорайону "Русанівка", про визнання протиправним та скасування рішення, ВСТАНОВИВ:

  Щодо митного оформлення відходів соняшника, Міністерство доходів і зборів

  Начальникам митниць Щодо митного оформлення відходів соняшника Держмитслужбою направлений лист до Міністерства аграрної політики та продовольства Україна щодо надання роз'яснень по вмісту олії у переробленій продукції соняшника. З метою уникнення затримки митного оформлення і простою транспорту, та враховуючи вимоги, викладені в листі Мінагрополітики від 06.02.13 № 37-32-7/2380 щодо відміни методологічних роз'яснень, відмінити лист Держмитслужби від 28.01.13 № 11.1/1.2-16/969-ЕП ( v_969342-13 ).

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa