КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа 757/19350/14-а
УХВАЛА
06 серпня 2014 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Парінов А.Б., перевіривши апеляційної скарги ОСОБА_1 на постанову Печерського районного суду м. Києва від 22 липня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України про скасування постанови, -
В С Т А Н О В И В:
До Київського апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга ОСОБА_1 на постанову Печерського районного суду м. Києва від 22 липня 2014 року.
Перевіривши подану до суду апеляційну скаргу, вважаю, що вона не відповідає вимогам ч. 6 ст. 187 КАС України у зв'язку з тим, що апелянтами не додано до апеляційної скарги доказів сплати судового збору за розгляд апеляційної скарги.
Відповідно до ч. 6 ст.187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Порядок та розміри сплати судового збору регулюється Законом України «Про судовий збір» № 3674-VI від 08 липня 2011 року.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» ставки державного мита встановлюються в таких розмірах: за подання до адміністративного суду адміністративного позову 0,03 розміру мінімальної заробітної плати; за подання апеляційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду - 50% ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви.
Відповідно до статті 8 Закону України від 16 січня 2014 року N 719-VII «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (далі - Закон N 719-VII) розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2014 року становить 1218 грн.
Реквізити для сплати судового збору за подачу апеляційних скарг:
Одержувач: УДКСУ у Печерському районі м. Києва, ЄДРПОУ одержувача: 38004897.
Банк одержувача: ГУДКСУ у м. Києві, МФО банку: 820019, рахунок: 31211206781007.
Код класифікації доходів бюджету: 22030001.
Пільги щодо сплату судового збору встановлено ст. 5 Закону України «Про судовий збір».
Обґрунтовуючи наявність пільг по сплаті судового збору за подання апеляційної скарги, позивач посилається на ту обставину, що він має право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни - учасників бойових дій, що підтверджується відповідним посвідченням, та відповідно до ст. 22 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII звільняється від сплати судового збору.
Пільги по сплаті судового збору встановлено в Законі України «Про судовий збір», який є спеціальним для застосування.
З аналізу вимог ст. 5 Закону України «Про судовий збір» вбачається, що, особи, які мають статус ветерана війни не звільняються від сплати судового збору. Інших підстав для звільнення від сплати судового збору за подання апеляційної скарги на постанову суду позивачем не зазначено.
Таким чином, апеляційна скарга позивача не відповідає встановленим вимогам.
Вказані недоліки можуть бути усунуті шляхом подання суду апеляційної інстанції оригіналу документа про сплату судового збору за вказаними вище реквізитами.
Відповідно до п. 5 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 цього Кодексу, застосовуються правила ст.108 цього Кодексу, згідно з якою вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту встановлюється строк для усунення недоліків.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 108, ст.189 КАС України,-
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Печерського районного суду м. Києва від 22 липня 2014 року залишити без руху та надати строк для усунення недоліків протягом п'яти календарних днів з моменту отримання копії ухвали.
У випадку невиконання вимог ухвали, апеляційна скарга буде повернута апелянту.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили.
Суддя А.Б. Парінов