• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Принеси те — не знаю що?

  Принеси те — не знаю що?

  Приймальні комісії вишів вимагають від дітей-інвалідів довідку, яку неможливо отримати

  Діти-інваліди, які мають право на позаконкурсний вступ, зіткнулись із тим, що не можуть довести наявність своєї пільги: довідку медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), яку вимагає МОНмолодьспорту, отримати неможливо.

  Згідно з вимогами МОНмолодьспорту, в приймальній комісії дитина-інвалід має особисто надати посвідчення (пенсійне або того, хто отримує державну соціальну допомогу) чи довідку МСЕК. Водночас законодавством таке не передбачено: «У ст.7 Закону «Про реабілітацію інвалідів в Україні» йдеться про те, що діти не можуть отримати довідку від МСЕК. Адже це — комісії, які створюють для осіб від 18 років. Якщо дитина неповнолітня, вона може отримати довідку лише від ЛКК (лікарсько-консультативна комісія. — Авт.). Тому єдиний документ, який такий вступник повинен показати у приймальній комісії, — це посвідчення. Воно може бути в дитини або в її батьків, залежно від того, коли вони його отримували», — повідомила «УК» юрист Громадянської мережі ОПОРА Наталія Радиш. За її словами, найбільше запитань ОПОРА отримує саме від дітей-інвалідів та їхніх батьків.

  За правилами вступу до вишів, які визначає МОНмолодьспорту, якщо абітурієнт пільгової категорії не надасть відповідної довідки чи посвідчення (у зв’язку з втратою, непридатністю для користування чи у зв’язку з обміном на «доросле» посвідчення), він втрачає право на вступ поза конкурсом.

  Як пообіцяв заступник директора департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Микола Фоменко, проблему незабаром розв’яжуть. «На сайті міністерства найближчим часом буде розміщено лист-роз’яснення щодо ситуації з дітьми-інвалідами, яка виникла під час цьогорічної вступної кампанії. Ми зробимо роз’яснення і приймальним комісіям», — наголосив він.

  Окрім того, нинішні абітурієнти-пільговики мали клопіт і з інформаційною системою «Конкурс»: протягом першої половини цьогорічної кампанії в ній бракувало будь-яких даних про вступників пільгових категорій. Прізвища тих, кого зараховують на пільгових засадах, мали бути зазначені на початку списку, проте, оскільки такої інформації не було, не відображались і реальні рейтинги вступників. «Графа про позаконкурсний вступ та першочергове зарахування з’явилася лише 18 липня», — розповіла Н. Радиш.

  Як зазначають громадські спостерігачі, трапляються випадки й некоректного ставлення приймальних комісій до пільговиків під час прийому документів. «Абітурієнта переконують, що він лише одноразово може скористатися пільгою. Тобто рекомендують здавати оригінали, які посвідчують пільги, до цього вишу, аби абітурієнт не міг скористатися нею в іншому місці. Це неправомірно», — наголосила в коментарі для «УК» координатор громадського спостереження за вступною кампанією від ГМ ОПОРА Ольга Стрелюк.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  385 над рівнем Києва…

  Київську телевежу видно з будь-якого району міста. І це не дивно. Така споруда заввишки 385 метрів лише одна з-поміж веж в Україні та на 9-му місці у світі.Вона побила рекорд знаменитої Ейфелевої ...

  Про затвердження протокольних рішень Комісії Аудиторської палати України з сертифікації та освіти аудиторів, Аудиторська палата України

  Про затвердження протокольних рішень Комісії Аудиторської палати України з сертифікації та освіти аудиторів Керуючись статтею 10 Закону України "Про аудиторську діяльність" від 22.04.93 № 3125-XII( 3125-12 ) та відповідно до вимог Положення про сертифікацію аудиторів( vr8_6230-07 ), затвердженого рішенням Аудиторської палати України від 31.05.2007 № 178/6, та Положення про постійне удосконалення професійних знань аудиторів України( vr8-5230-07 ), затвердженого рішенням Аудиторської палати України від 31.05.2007 № 178/5, Аудиторська палата України (далі — АПУ) ВИРІШИЛА:

  Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за № 345 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (зі змінами), НАКАЗУЮ:

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa