• Нашими кліентами вже стали:
    Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

про розгляд скарги на дії органу державної виконавчої служби Орган державної виконавчої служби - Господарський суд Чернігівської області - Івченко С.М.

  1. УХВАЛА

Господарський суд Чернігівської області

14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 7-99-18, факс 7-44-62

УХВАЛА

"12" лютого 2013 р. Справа № 9/14

Позивач (стягувач у виконавчому провадженні) : Дочірня компанія «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116.

Відповідач ( боржник у виконавчому провадженні) :Товариство з обмеженою відповідальністю «Ніжин Тепло Мережі", вул. Глібова, 1 м. Ніжин , 16600.

про розгляд скарги на дії органу державної виконавчої служби

Орган державної виконавчої служби, дії якого оскаржуються : Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області, вул.Щорса,12, м. Чернігів, 14000

Суддя С.М. Івченко

Представники сторін: не з"явились,

в судовому засіданні присутній Ленько А.М. - головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області; довіреність № 10.2-13/308 від 25.01.2013р.

СУТЬ СПОРУ:

Рішенням господарського суду Чернігівської області від 04 травня 2011 року частково задоволено позов Дочірньої компанії «Газ України»Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Ніжин Тепло Мережі" на користь позивача 1418931,65 грн.. основного боргу, 10949,61 грн. пені, 254854,25 грн. інфляційних, 68536,97грн. трьох відсотків річних , 17532,72 грн. держмита та 223,44 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

09 вересня 2011 р. на примусове виконання вказаного рішення Господарським судом Чернігівської області видано наказ.

На стадії виконавчого провадження Товариством з обмеженою відповідальністю "Ніжин Тепло Мережі" було подано скаргу на дії державного виконавця Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області Ленько А.М. , у якій скаржник просив визнати незаконною та скасувати постанову про арешт коштів боржника від 04.01.13р. у частині , що стосується виконання наказу №9/14, виданого Господарським судом Чернігівської області 09.09.11р., оскільки стосовно боржника є порушеною справа про банкрутство, у межах якої введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, який виключає вжиття державним виконавцем заходів з примусового виконання виконавчих документів.

Відділом примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області к письмовому відзиві скарга заперечується.

Для надання можливості скаржнику надати докази повідомлення органу ДВС про порушення стосовно нього справи про банкрутство, у судовому засіданні 28.01.13р. оголошувалась перерва, однак представник скаржника в судове засідання 01.02.13р., призначене після перерви у судовому засіданні 28.01.13р. не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, а також не надав витребуваних судом доказів повідомлення органу ДВС про порушення справи про банкрутство.

Ухвалою господарського суду від 01.02.2013р. розгляд скарги на дії державного виконавця Головного управління юстиції у Чернігівській області повторно було відкладено та зобов"язано скаржника надати суду докази повідомлення органу ДВС про порушення щодо нього справи про банкрутство.

Вимоги зазначеної ухвали господарського суду скаржником ТОВ "Ніжин Тепло Мережі" повторно без поважних причин залишилися невиконаними, що позбавляє суд можливості повно та всебічно з"ясувати всі обставин справи та у відповідності до ст. 81 Господарського процесуального кодексу України є підставою для залишення даної скарги без розгляду.

Керуючись ст. 81, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Ніжин Тепло Мережі" на дії державного виконавця Головного управління юстиції у Чернігівській області залишити без розгляду.

2. Ухвалу надіслати сторонам та Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області .

Суддя С.М.Івченко

12.02.13

Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
    В МВФ призвали Украину повысить ...

    В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

    На Дніпропетровщині пройшла акція ...

    На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

    Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Миколаївські школяри підуть на канікули з флікером

Урок з виготовлення флікерів своїми руками пройшов сьогодні для учнів 5-х класів миколаївської спеціалізованої школи Академія дитячої творчості. Працівники Управління ДАІ в Миколаївській області ...

В октябре Украина представит ООН Национальный доклад об обеспечении защиты прав человека

В октябре с. г. Украина представит ООН свой второй Национальный доклад о ситуации с обеспечением защиты прав человека в стране. Доклад пройдет в рамках нового механизма деятельности Совета ООН ...

Щодо усереднених показників вартості експлуатації будівельних машин та механізмів та усереднених показників провізної плати транспортування будівельних вантажів автомобільним транспортом, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

ТОВ "Науково-виробнича фірма "Інпроект" Щодо усереднених показників вартості експлуатації будівельних машин та механізмів та усереднених показників провізної плати транспортування будівельних вантажів автомобільним транспортом

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa