Справа № 752/9459/14-п
Провадження № 3/752/3368/14
ПОСТАНОВА
І м е н е м У к р а ї н и
24.06.2014 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Білик О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Києва, тимчасово не працюючої, проживає за адресою: АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1,
за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП -
в с т а н о в и в:
11.06.2014 року о 10 год. 30 хв. водій ОСОБА_1 при виїзді з гаражного боксу на автомобілі марки "Сузуки" державний номерний знак НОМЕР_2, по вул.. Кіквідзе 45 в м. Києві та при русі заднім ходом не впевнилась, що це буде безпечним в наслідок чого здійснила наїзд на перешкоду - задню стіну гаражу, що призвело до механічного пошкодження транспортного засобу, чим водій ОСОБА_1, порушила вимогу п. 10.9 ПДР.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину в порушенні вимог ПДР визнала та підтвердила обставини викладені в протоколі про адміністративне правопорушення.
Вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи та з'ясувавши інші обставини справи, вважаю, що вина водія ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП, повністю підтверджується - зібраними і дослідженими матеріалами справи, а саме: - протоколом про адміністративне правопорушення, схемою ДТП, письмовими поясненнями учасників ДТП.
Дослідивши матеріали адміністративної справи та враховуючи характер вчиненого правопорушення; особу на яку складений протокол про адміністративне правопорушення, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що обтяжують та пом'якшують відповідальність, врахувавши відсутність тяжких наслідків від вчиненого адміністративного правопорушення, суд вважає, що вчинене адміністративне правопорушення є малозначним та приходить до висновку про можливість звільнити ОСОБА_1 на підставі ст. 22 КУпАП від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП,
постановив:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та звільнити її від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, у зв'язку із малозначності правопорушення та обмежитись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: Білик О.В.