Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.
Адвокат у Києві / Юридичні новини / Власти США намерены взыскать с Deutsche Bank 190 млн долл. из-за налоговых махинаций
Власти США намерены взыскать с Deutsche Bank 190 млн долл. из-за налоговых махинаций
Власти США подали иск против Deutsche Bank, подозревая крупнейший немецкий банк в налоговых махинациях на сотни миллионов долларов.
Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.
З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...
ПОСТАНОВА Верховної Ради України У вересні 2012 року виповнюється 80 років з дня народження Анатолія Борисовича Солов’яненка — всесвітньо відомого українського співака (тенора) та видатного громадського діяча.
Про створення комісії У зв'язку з кадровими змінами в Міністерстві охорони здоров'я України, призначенням головних позаштатних спеціалістів, чисельними зверненнями Державної пенітенціарної служби України та з метою надання консультативної допомоги при організації діагностики та лікування НАКАЗУЮ:
Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!
Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо: