• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 051/o «Карта хворого, який підлягає лікуванню променевою терапією», Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435

КАРТКА ( z1008-13 BF23.doc ) хворого, який підлягає лікуванню променевою терапією

  Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

  М. Хобзей

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2013 № 435

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 р. за № 1008/23540

  ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми первинної облікової документації № 051/o «Карта хворого, який підлягає лікуванню променевою терапією»

  1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації № 051/о «Карта хворого, який підлягає лікуванню променевою терапією» (далі — форма № 051/о).

  2. Форма № 051/о заповнюється лікарями-радіологами закладів охорони здоров’я, у складі яких є радіологічні відділення (кабінети) променевої терапії.

  3. На титульній сторінці форми у пунктах 1-4 вказуються номер медичної карти стаціонарного (амбулаторного) хворого, прізвище, ім’я, по батькові, вік та місце проживання хворого згідно з паспортними даними (у разі якщо хворим є дитина, зазначається місце проживання її батьків або інших законних представників).

  4. У пунктах 5, 6 зазначаються дата надходження у відділення (кабінет) та дата початку променевого лікування, у пунктах 7, 8 — діагноз та анамнез захворювання, у пункті 9 — попереднє лікування (коли, де, метод лікування та дози), у пунктах 10, 11 — місцевий статус та дані лабораторних досліджень.

  5. У розділі «План променевого лікування» зазначаються: номер за порядком; дата; найменування: методу променевого лікування, апарата, ізотопу; енергія випромінювання; число полів; ритм опромінення; осередкові дози; підпис лікаря-радіолога, поточний нагляд та результати лікування.

  6. У розділі «Сумарні дози в точках і областях обліку» вказуються сумарні дози опромінення в точках і областях обліку, зазначаються первинний ефект лікування (одужання, покращення, без змін, погіршення, смерть) та променеві реакції. Записи завіряються підписами лікуючого лікаря і завідувача відділення.

  7. У розділі «Протокол дистанційного променевого лікування» зазначаються: дата, найменування апарата, область опромінення, найменування та номер поля, номер сеансу, розмір поля, ВДП (відстань джерела опромінення до поверхні шкіри) або ВДВ (відстань джерела опромінення до вогнища пухлини), потужність дози на поверхні шкіри, фільтр: Al, Cu (алюміній, мідь), формуючі пристрої (свинцеві блоки тощо), кут нахилу або коливання джерела, тривалість опромінення, доза на поверхні шкіри, осередкові дози у точках обліку: точки Вл, Впр, А (точка «Б» ліва, точка «Б» права, точка «А») — опорні точки для розрахунку дози при контактній терапії гінекологічних хворих та прізвище, підпис лікаря. У кінці курсу лікування зазначається сумарна доза опромінення.

  8. У розділ «Протокол променевої терапії закритими або відкритими джерелами опромінення» вписуються: найменування методу, засіб введення, джерело опромінення. Потім за порядком зазначаються: дата і час проведення процедури, кількість та активність, область розташування джерела, об’єм або площа розташування, період напіврозпаду, дистанція до точки обліку, потужність дози, ефективний період напіввиведення (Теф — час ефективності), тривалість опромінення, добова доза, а також поглинаючі дози в точках обліку, проставляються прізвище, підпис лікаря-радіолога та зазначається сумарна доза опромінення.

  9. Після закінчення лікування хворого форма № 051/о підписується лікуючим лікарем та завідувачем відділення і до кінця звітного року залишається у кабінеті променевої терапії.

  10. Форма № 051/о використовується при складанні таблиці 4202 «Діяльність радіологічного відділення (кабінету) променевої терапії» форми звітності № 20 «Звіт лікувально-профілактичного закладу за 20 __ рік» (річна)( z1009-07 ), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 10 липня 2007 року № 378, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03 вересня 2007 року за № 1009/14276.

  11. У разі ведення форми № 051/о в електронному форматі в неї має бути включена вся інформація, яка міститься на затвердженому паперовому носії.

 1. 12. Строк зберігання форми № 051/о — 5 років.
 2. Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

  М. Хобзей

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Про затвердження Порядку роботи комісії з установлення стажу наукової роботи, Міністерство екології та природних ресурсів України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2013 р. за № 1860/24392 Про затвердження Порядку роботи комісії з установлення стажу наукової роботи

  Президент України Віктор Янукович видав Указ «Про призначення суддів»

  Президент України Віктор Янукович видав Указ «Про призначення суддів»

  Працівники ДАІ Рівненщини затримали автомобіль, що перебуває в угоні

  Учора, 20 серпня, близько 15-ї години, під час нагляду за дорожнім рухом на стаціонарному посту № 2, що в місті Сарни, спрацювання системи відео-контроль Рубіж.

  Рейсовий автобус Київ-Хуст упав у річку: є постраждалі

  У Закарпатті в річку перекинувся рейсовий автобус, постраждали 4 осіб.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa