• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Центр тяжіння зміщується в регіони

  Центр тяжіння зміщується в регіони

  Перед кандидатами на посади голів райдержадміністрацій Президент окреслив коло нагальних завдань для розбудови країни

  «На 2014 рік ми готуємося до будівництва регіональних доріг», — сказав глава держави. Підготовку до реалізації цієї програми вже розпочато. Зокрема заплановано будівництво профільних заводів, планується закупівля необхідних матеріалів, зазначив Президент.

  «Зрозуміло, що всі дороги за рік ми не зробимо, але повинні зробити переважну більшість життєво важливих доріг», — підкреслив Віктор Янукович, додавши, що «рік у рік ми будемо цю програму виконувати». Звертаючись до кандидатів на посаду голів райдержадміністрацій, Президент наголосив на необхідності визначення першочерговості робіт у кожному з регіонів. Він звернув увагу на загальну актуальність питання відновлення та будівництва доріг для України, зокрема в контексті завдань модернізації роботи «швидкої допомоги».

  Президент власним прикладом закликає владу бути ближчою до людей. Фото Михайла МAРКIВA

  Повноваження і відповідальність

  А в державному бюджеті на 2014 рік буде закладено основу для розвитку регіонів, заявив Віктор Янукович. «Уже наступного року центр ваги буде переміщено у регіони. Ми з вами подивимось у вересні, який буде проект бюджету. Моя точка зору, що буде як мінімум 55 на 45», — припустив глава держави. Таке делегування повноважень є цілком природним процесом, адже місцева влада краще орієнтується в ситуації на місцях, знає потреби кожного міста, району.

  «Ми поступово в регіони повинні передавати повноваження разом із відповідальністю. Узгоджена політика регіонів і центру завжди йде на користь країні. Я прихильник того, щоб центр ваги поступово переходив у бік регіонів», — наголосив Президент.

  При цьому головним пріоритетом розвитку економіки є створення гідних умов для життя людей. «Господарство, яким ми управляємо в нашій державі, має величезну перспективу розвитку. Ми плануємо крок за кроком розвиток нашої країни в певній послідовності. Пріоритет — це людина, її життя щоденне, створення умов для людей», — зауважив Віктор Янукович.

  «Для того щоб ми мали змогу наздоганяти розвинені країни, наша економіка повинна зростати швидше в рази, ніж у високорозвинених країнах», — підкреслив він.

  Цього можна досягти за рахунок модернізації різних галузей економіки. «Це означає, що ми повинні рік у рік збільшувати глибину переробки наших сировинних ресурсів, рік у рік ми повинні на кожному технологічному циклі поліпшувати показники переробки, знижувати собівартість, покращувати якість продукції і, безумовно, обсяги», — поставив завдання Віктор Янукович.

  Тому залучення інвестицій, як зовнішніх, так і внутрішніх, сприятиме розвитку регіонів. «Це будівництво різних інфраструктурних проектів, модернізація різних підприємств. Без підвищення рівня фінансування, інвестування різних галузей економіки неможливо підняти рівень економіки і збільшити попит на нашу продукцію», — переконаний глава держави.

  Від держави до людини

  Говорячи про розв’язання проблеми зростання споживчого попиту на внутрішньому ринку, Президент звернув увагу на виконання програми імпортозаміщення, бо вона має величезну перспективу і величезну значимість.

  Глава держави зазначив, що Україна приділяє значну увагу економізації зовнішньої політики, що означає перебудову роботи дипломатичного корпусу, торгово-економічних представництв, реформування роботи Торгово-промислової палати.

  Наголошував Віктор Янукович і на необхідності належного соціального забезпечення працівників медичної галузі та створення для них гідних умов праці. У контексті впровадження медичної реформи Віктор Янукович зазначив, що в Україні бракує лікарів відповідного фахового рівня. «Тому їх треба вчити і створити належні умови. Я маю на увазі заробітну плату, соціальний захист, — підкреслив Президент. — Ця робота триває, і я переконаний, що ми з цим завданням впораємось. Для цього потрібен час».

  Оцінюючи впровадження проекту медичної реформи, Президент підкреслив, що в жодній країні така модернізація не є простим процесом. Водночас, за досить короткий термін в Україні вдалося значно оновити рухомий склад «швидких», забезпечити їх сучасним обладнанням, збільшити кількість та асортимент ліків для медичних бригад. У тих регіонах, де вже впроваджено пілотні проекти, забезпечення «швидких» ліками становить 100 відсотків, додав Віктор Янукович.

  Україна повинна також наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів, європейського рівня життя. «Ми поступово йдемо у бік європейських соціальних стандартів, — підкреслив Президент. — Це цілком природно, що ми будемо щорічно і індексацію робити, і планувати зростання соціальних стандартів».

  Учасників зібрання закликали не бути байдужими до проблем людей. «Ви не повинні бути байдужими до людей і завжди дослухатися, йти назустріч. Не чекати, коли люди почнуть кричати, а своєчасно приходити і допомагати», — цитує слова Президента його прес-служба.

  Особливої підтримки потребують малозабезпечені верстви населення. «Це наша з вами цілодобова робота — від великих проблем, державних, до яких ви матимете відношення, до маленьких проблем однієї людини», — резюмував Президент.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Ліцензія на фізкультурну і спортивну діяльність

  Допомога в оформленні ліцензії на фізкультурну і спортивну діяльність,фізкультурна і спортивну діяльність в Києві, в Україні, консультування з приводу отримання ліцензії на фізкультурну і спортивну діяльність, ліцензія фізкультурна і спортивну діяльність, збір документів для ліцензії на фізкультурну і спортивну діяльність.

  Мухтар не підведе

  Завершивши тримісячне навчання в кінологічному центрі головного управління МВС України в Запорізькій області, випускники курсів підготовки інспекторів-кінологів разом зі своїми чотирилапими напарниками ...

  Втрати підприємства — це мільярдні збитки України

  Запорізький і Стахановський феросплавні заводи, які зупинилися 1 грудня 2012 року, відновили свою роботу лише з 1 березня 2013-го. Завдяки тому, що уряд наполіг на виконанні Енергоринком постанов ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa