• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Альбом урятованих раритетів

  Альбом урятованих раритетів

  Волинські музейники створили непересічне видання, в якому читачі побачать понад сотню ікон

  Книга-альбом «Музей волинської ікони» побачила світ на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України в рамках реалізації програми «Українська книга». Вона фактично підсумувала блискучий результат роботи колективу волинських музейників, які врятували для майбутніх поколінь сотні унікальних раритетів.

  — В альбомі, випущеному накладом тисяча примірників, уперше представлена наша колекція сакрального мистецтва із докладним описом і повноколірними репродукціями понад ста кращих експонатів та їх фрагментів. Значна кількість представлених пам’яток формує цілісне уявлення про художні та стильові особливості феномену волинської ікони. Твори систематизовані, класифіковані і представлені у розділах: «Волинський іконопис XVI—XVIII століть», «Релігійний живопис західноєвропейської традиції XVIII—XIX століть» та «Різьблення і скульптура XVII — початку XIX століть», — розповіла завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлисеєва. — Окремий розділ альбому присвячений унікальній пам’ятці візантійського мистецтва константинопольського письма XI століття —Холмській Чудотворній іконі Богородиці. Він знайомить читачів з історією і традицією пошановування Чудотворного образу. А також містить статтю «Ікона Холмської Богоматері очима Якова Суші» Людмили Міляєвої, дійсного члена Академії мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, заслуженого діяча мистецтв України.

  Інформаційна насиченість видання збільшується завдяки тому, що в ньому вміщена низка ∂рунтовних публікацій музейників та науковців. Вони розповідають про маловідомі сторінки історії чи нюанси збереження врятованих раритетів, що мали всі шанси бути знищеними в роки тоталітарного комуністичного режиму. Цікавим в альбомі є те, що чи не вперше у вітчизняній практиці при публікації репродукцій вказані прізвища реставраторів, праця яких врятувала для майбутніх поколінь шедеври волинського іконопису.

  Виданий на європейському рівні українською і англійською мовами альбом, поза сумнівом, зробить чимало для популяризації духовної спадщини Волині — хранителя традицій українства. Книга має понад дві сотні ілюстрацій. Дизайн усіх чотирьохсот сторінок видання продуманий так, що в елементах декоративного оздоблення — рамках, заставках, форзаці, обкладинці — використані орнаментальні мотиви тла волинських ікон.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Із морозом астматикам не по дорозі

  Холодна погода негативно впливає на багатьох із нас. Але, за словами лікарів, найгірше почуваються люди, що хворіють на астму.

  Судья Верховного Суда Украины отметила нецелесообразность одновременного существования Высшего совета юстиции и Высшей квалификационной комиссии судей

  Верховный Суд Украины в своих предложениях, в том числе и по изменениям в Конституцию Украины, отмечал нецелесообразность одновременного существования двух органов, компетенция которых аналогична: Высшего совета юстиции и Высшей квалификационной комиссии судей Украины. Об этом заявила судья Верховного Суда Украины Лилия Григорьева во время проведения круглого стола по проблематике реформирования украинской системы дисциплинарной ответственности, сообщает пресс-служба ВСУ.

  Про призначення позачергових виборів Павлопільського сільського голови (Павлопільська сільська рада Нікопольського району Дніпропетровської області), Верховна Рада України

  ПОСТАНОВА  Верховної Ради України У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Павлопільського сільського голови Паламарчук О. О. (Павлопільська сільська рада Нікопольського району Дніпропетровської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України( 254к/96-ВР ), частини третьої статті 14( 2487-17 ), частин першої( 2487-17 ) та п’ятої статті 15( 2487-17 ), статей 60( 2487-17 ), 61 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

  Ліцензія на дезінфекцію дератизаційні та дезінсекційні роботи

  Допомога в оформленні ліцензії на дезінфекцію дератизаційні та дезінсекційні роботи,дезінфекція дератизаційні та дезінсекційні роботи в Києві, в Україні, консультування з приводу отримання ліцензії на дезінфекцію дератизаційні та дезінсекційні роботи, ліцензія дезінфекція дератизаційні та дезінсекційні роботи, збір документів для ліцензії на дезінфекцію дератизаційні та дезінсекційні роботи.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa