• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Як доукомплектувати депутатський корпус

  Як доукомплектувати депутатський корпус

  На засіданні уряду в понеділок схвалено низку важливих документів

  Розроблено зокрема нормативну базу для проведення повторних виборів до Верховної Ради в одномандатних округах, де на попередніх виборах було неможливо встановити результати. Мається на увазі законопроект «Про повторні вибори народних депутатів України до Верховної Ради України VII скликання у деяких одномандатних округах у зв’язку з неможливістю встановлення підсумків голосування та результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року».

  Проектом цього закону одноразової дії пропонується встановити, що проведення повторних виборів у цих одномандатних виборчих округах здійснюватиметься відповідно до статей 104 (повторні вибори) та 107 (особливості підготовки і проведення позачергових виборів депутатів) Закону «Про вибори народних депутатів України» на підставі рішення ЦВК, яке приймається не пізніше, як через 15 днів після набрання чинності цим законом.

  Так враховано зауваження остаточного звіту

  Місії спостереження ОБСЄ/БДІПЛ за виборами зокрема щодо створення законодавчих підстав для повторення голосування у 94, 132, 194, 197 та 223 одномандатних виборчих округах. Реалізація здійснюватиметься за кошти резервного фонду державного бюджету.

  Ще одним рішенням уряд підвищує стипендії для відмінників навчання. Про це йдеться в постанові «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій», повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

  Його метою є збільшення розмірів академічних стипендій для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються на «відмінно», а також для студентів, яким призначено іменні та персональні академічні стипендії навчальних закладів. Розміри підвищення до стипендій для студентів вишів І—ІІ рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста або бакалавра, буде збільшено з 50 до 70 гривень. Зростуть і стипендії для майбутніх бакалаврів, спеціалістів і магістрів вишів ІІІ—ІV рівня акредитації: з 85 до 120 гривень. Постанова набуває чинності з 1 січня 2014 року.

  Спрощено також умови надання допомоги тяжко?хворим, які перебувають удома. Це передбачено постановою «Про затвердження Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в закладах охорони здоров’я», яка забезпечить якісніше отримання необхідної допомоги пацієнтами.

  На сьогодні процедура використання певних лікарських засобів та виписування рецептів на них надто складна і тривала. Віддаленість лікувальної установи від пацієнта, особливо в сільській місцевості, ускладнює отримання своєчасно та в достатній кількості знеболювання пацієнтом.

  Постанова забезпечить баланс між запобіганням нецільовому використанню окреслених засобів, їх складових та наявності цих препаратів з медичною метою. А також встановить процедуру обігу лікарських засобів, яка не обмежує наявності та доступності найнеобхідніших препаратів, зокрема морфіну. Значно спрощено процедури призначення наркотичних засобів, вилучено норму про необхідність створювати велику кількість комісій, які фактично діяли формально. Довіра до кваліфікації лікаря, його високих моральних якостей даватиме змогу ефективно та своєчасно надавати лікувальні послуги.

  Встановлення нових правил — простих для виконання і водночас достатніх для запобігання витоку препаратів у незаконний обіг — наблизить практику обігу таких засобів до загальноєвропейської.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Верховный суд РФ разрешил передать США детей, усыновленных до 1 января

  Российские дети, судебные решения об усыновлении которых были приняты до 1 января 2013 года, должны быть переданы усыновителям из США, поясняет Верховный суд РФ.

  Верховный суд Кипра проверит законность списания денег вкладчиков Bank of Cyprus и Laiki

  Законность изъятия средств с депозитов вкладчиков Bank of Cyprus и Laiki проверяет Верховный суд Кипра, пишет газета «Ведомости» со ссылкой на кипрского адвоката Стелиоса Американоса, клиент ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa