• Нашими кліентами вже стали:
    Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Про встановлення Консолідованого заліку, Державна служба молоді та спорту УкраїниДЕРЖАВНА СЛУЖБА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

  1. 07.02.2013  № 377
  2. Про встановлення Консолідованого заліку

    Відповідно до Порядку встановлення консолідованого заліку організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати членів збірних команд України (основний склад та кандидати) в разі переходу з однієї організації до іншої( z0941-06 ), затвердженого наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 14 березня 2006 року № 753( z0940-06 ), зареєстрованого Міністерством юстиції України від 04 серпня 2006 року за № 941/12815, та рішення Комісії з питань встановлення консолідованого заліку організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати в разі переходу з однієї організації до іншої членів збірних команд України (основний склад та кандидати) від 05 лютого 2013 року НАКАЗУЮ:

    1. Встановити Консолідований залік до кінця поточного олімпійського циклу організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України (додаток 1).

    2. Встановити Консолідований залік терміном на 1 рік організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України (додаток 2).

    3. Встановити Консолідований залік терміном на 2 роки організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України (додаток 3).

    4. Встановити Консолідований залік терміном на 1 рік (призов до лав Збройних Сил України) організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України (додаток 4).

    5. Встановити залік організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України (додаток 5).

    6. Департаменту спорту вищих досягнень (Артем'єв О. К.) довести цей наказ до відома структурних підрозділів з фізичної культури і спорту АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств та структурних підрозділів фізкультурно-спортивної спрямованості центральних органів виконавчої влади.

    7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Сисюка В. М.

    Голова Державної служби молоді та спорту України

    Р. С. Сафіуллін

    Додаток 1 до наказу Державної служби молоді та спорту України 07.02.2013  № 377

    КОНСОЛІДОВАНИЙ ЗАЛІК до кінця поточного олімпійського циклу організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України

    Бадмінтон

    Гуркало Владиславу Михайловичу

    -

    Вінницька — Львівська обл.

    Бокс

    Барабанову Євгену Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Берінчику Денису Юрійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Бова Марії Владиславівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Буценку Миколі Валерійовичу

    -

    Вінницька — Донецька обл.

    Голубу Єгору Ігоревичу

    -

    м. Київ — Полтавська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Ільницькому Івану Михайловичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Іщенку Павлу Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Куротчину Назару Васильовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Лапіну Сергію Сергійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Мальованій Марині Андріївні

    -

    ФСТ "Спартак" — Освіта

    Митрофанову Дмитру Юрійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Прудкому Олегу Вікторовичу

    -

    ФСТ "Спартак" — Освіта

    Руденькому Дмитру Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Усику Олександру Олександровичу

    -

    АР Крим — Львівська обл.

    Хомяк Івану Івановичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Шкарубо Денису Сергійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Юхті Івану Олександровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Боротьба вільна

    Айвазяну Миколі Арутюновичу

    -

    Київська обл. — м. Київ

    Алдатову Ібрагіму Еріковичу

    -

    Харківська обл. — м. Київ

    Андрійцеву Валерію Олександровичу

    -

    м. Київ — Київська обл.

    Аракеляну Армену Церуновичу

    -

    Київська — Івано-Франківська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Балушка Людмилі Миронівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Безрукій Маряні Василівні

    -

    Івано-Франківська — Львівська обл.

    Білоцерківському Олегу Георгійовичу

    -

    м. Київ — Львівська обл. ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Бурмістровій Катерині Володимирівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Ващук Оксані Олегівні

    -

    Львівська — Волинська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Гергель Оксані Василівні

    -

    Львівська — Волинська обл.

    Горішній Лілії Романівні

    -

    ФСТ "Спартак" — Освіта

    Гурському Віталію Ярославовичу

    -

    Львівська — Івано-Франківська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Даценку Михайлу Вікторовичу

    -

    Львівська — Волинська обл.

    Єдігарову Арсену Венеміновичу

    -

    Київська — Херсонська обл.

    Квятковському Андрію Васильовичу

    -

    Львівська — Івано-Франківська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Квятковській Мар'яні Василівні

    -

    Івано-Франківська — Львівська обл. Освіта — ФСТ "Динамо"

    Кіт Тетяні Орестівні

    -

    Львівська — Івано-Франківська обл.

    Кравченко Анастасії Олегівні

    -

    Київська — Дніпропетровська обл.

    Кравченко Тетяні Олегівні

    -

    Одеська — Дніпропетровська обл.

    Кушхову Мурадину Сараждиновичу

    -

    Херсонська обл. — м. Київ ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Лавренчук Тетяні Вікторівні

    -

    Львівська — Житомирська обл.

    Лавренюк Юлії Олегівні

    -

    Хмельницька — Київська обл.

    Лєдєньову Юрію Сергійовичу

    -

    Запорізька обл. — м. Київ ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Лівач Марії Василівні

    -

    Львівська — Тернопільська обл.

    Марковичу Тарасу Йосиповичу

    -

    Київська — Тернопільська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Мартинюку Денису Сергійовичу

    -

    Запорізька — Київська обл.

    Мельнику Олексію Олексійовичу

    -

    Хмельницька обл. — м. Київ ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Мерлені Ірині Олексіївні

    -

    Хмельницька обл. — м. Київ

    Мчедлідзе Муразі Гурамовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Нагорному Андрію Валерійовичу

    -

    м. Київ — Київська обл.

    Оганнесяну Гору Вардановичу

    -

    Запорізька — Харківська обл.

    Одинаку Сергію Сергійовичу

    -

    Львівська — Чернівецька обл.

    Олійнику Павлу Станіславовичу

    -

    Хмельницька — Запорізька обл.

    Остапчук Юлії Анатоліївні

    -

    Львівська — Волинська обл.

    Петришен Руслані Олександрівні

    -

    Хмельницька — Київська обл.

    Петріву Івану Івановичу

    -

    Львівська — Івано-Франківська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Польовій Тетяні Володимирівні

    -

    Київська — Івано-Франківська обл.

    Пульковській Наталії Василівні

    -

    Івано-Франківська — Хмельницька обл. ФСТ "Колос" — Освіта

    Ратушному Сергію Євгеновичу

    -

    м. Київ — Запорізька обл.

    Руденку Віталію Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак" м. Київ — Київська обл.

    Свириді Андрію Сергійовичу

    -

    Івано-Франківська — Київська обл.

    Семків Ілоні Володимирівні

    -

    ФСТ "Спартак" — Освіта

    Синишин Наталії Ігорівні

    -

    Львівська обл. — м. Київ ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Скоблюк Ларисі Петрівні

    -

    Львівська — Рівненська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Стаднік Аліні В'ячеславівні

    -

    Донецька — Хмельницька обл.

    Стадніку Андрію Володимировичу

    -

    Львівська — Хмельницька обл. ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Станковій Карині Костянтинівні

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Федоришину Василю Петровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Хавілову Євгену Володимировичу

    -

    м. Київ — Житомирська обл.

    Харченко Аліні Сергіївні

    -

    Полтавська — Київська обл.

    Хоцянівському Олександру Йосиповичу

    -

    Донецька — Хмельницька обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Чепурко Вікторії Вікторівні

    -

    Донецька — Дніпропетровська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Черкасовій Аллі Костянтинівні

    -

    Львівська — Хмельницька обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Чихладзе Гії Джемаловичу

    -

    Дніпропетровська — Харківська обл.

    Шаліковій Оксані Сергіївні

    -

    Запорізька — Хмельницька обл. ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Шнайдер Ользі Михайлівні

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Боротьба греко-римська

    Баліцькому Костянтину Олександровичу

    -

    Запорізька — Вінницька обл. ФМТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Гайдуку Роману Юрійовичу

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Колос"

    Дарагану Миколі Сергійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Єрмакову Костянтину Анатольовичу

    -

    АР Крим — м. Севастополь

    Єрошкіну Сергію Миколайовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Курцебі Павлу Олександровичу

    -

    Донецька обл. — АР Крим

    Кучмій Миколі Сергійовичу

    -

    Донецька — Київська обл.

    Маніну Владиславу В'ячеславовичу

    -

    Миколаївська — Кіровоградська обл.

    Мартинюку Андрію Сергійовичу

    -

    Рівненська — Миколаївська обл.

    Орлову Євгену В'ячеславовичу

    -

    Дніпропетровська обл. — АР Крим

    Павленку Івану Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Пишкову Дмитру Ігоровичу

    -

    Луганська обл. — м. Київ ЗСУ — ФСТ "Динамо"

    Рачибі Василю Дмитровичу

    -

    м. Київ — Київська обл.

    Савченку Миколі Вікторовичу

    -

    Миколаївська — Кіровоградська обл.

    Харько Дмитру Анатольовичу

    -

    Миколаївська обл. — м. Київ

    Цимбалюку Дмитру Олександровичу

    -

    м. Севастополь — Житомирська обл.

    Важка атлетика

    Берестовій Любові Ігорівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Бібіку Олексію Віталійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Болгарину Володимиру Валентиновичу

    -

    Луганська — Миколаївська обл.

    Вашиній Альоні Анатоліївні

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Василевському Роману Вадимовичу

    -

    Рівненська — Львівська обл. ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Дрюмовій Катерині Петрівні

    -

    Харківська — Луганська обл.

    Дяченко Яні Олександрівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Зайцеву Роману Віталійовичу

    -

    Луганська — Донецька обл.

    Каліні Юлії Анатоліївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Кисіль Валентині Вікторівні

    -

    Кіровоградська — Харківська обл.

    Козенко Ганні Вікторівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Коханенко Олені Олександрівні

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Лой Олександру Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Пєлєшенку Олександру Юрійовичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Реві Костянтину Борисовичу

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Романовській Анастасії Сергіївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Смочеку Сергію Юрійовичу

    -

    Рівненська — Львівська обл. ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Тагірову Сергію Алімагометовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Токару Богдану Анатольовичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Спартак"

    Торохтію Олексію Павловичу

    -

    Харківська — Хмельницька обл.

    Хлен Марії Володимирівні

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Чикиді Юрію Івановичу

    -

    Хмельницька — Волинська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Чібісові Надії Миколаївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Шимечку Ігорю Мироновичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Велосипедний спорт (БМХ)

    Вербоватому Андрію Олександровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Сапожнікову Владиславу Сергійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Велосипедний спорт (трек)

    Басовій (Шуліці) Любові Валеріївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Лагкуті Сергію Олеговичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Радіонову Михайлу Семеновичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Щедову Віталію Володимировичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Велосипедний спорт (шосе)

    Демидовій Олені Ігорівні

    -

    Кіровоградська — Луганська обл.

    Велосипедний спорт (маунтенбайк)

    Бацуцу Михайлу Михайловичу

    -

    Хмельницька обл. — м. Київ

    Беломоіній Яні Борисівні

    -

    Волинська обл. — м. Київ

    Годі Анастасії Андріївні

    -

    Тернопільська — Донецька обл.

    Гордіюк Діні Петрівні

    -

    Волинська обл. — м. Київ

    Громку Денису Володимировичу

    -

    Чернівецька обл. — м. Київ

    Кромпець Наталі Ярославівні

    -

    Тернопільська — Донецька обл.

    Слободян Ірині Йосипівні

    -

    Тернопільська — Донецька обл.

    Титаренку Дмитру Олеговичу

    -

    Вінницька — Донецька обл.

    Терещук Марті Сергіївні

    -

    Волинська обл. — м. Київ

    Шевцову Артему Михайловичу

    -

    Кіровоградська обл. — м. Київ

    Веслування академічне

    Буряк Олені Святославівні

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Верестюку Артему Петровичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Гайдуковій Анні Вікторівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Гребенникову Віктору Олександровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Григор'єву Олегу Ігоровичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Гриню Сергію Михайловичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Губі Наталії Петрівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Дементьєвій Яні Михайлівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Димченко Діані Анатоліївні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Довгодько Наталії Вікторівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Железному Дмитру Едуардовичу

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Іванчуку Андрію Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Клецькому Валентину Андрійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Ковальову Станіславу Сергійовичу

    -

    м. Київ — Херсонська обл.

    Коженковій Анастасії Миколаївні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Колесніковій Тетяні Миколаївні

    -

    Дніпропетровська — Миколаївська обл.

    Литвинюку Андрію Олександровичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Морозову Артему Миколайовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Михайлову Андрію Станіславовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Новіченко Світлані Олександрівні

    -

    Дніпропетровська обл. — м. Київ

    Олефіренко Олені Іванівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Приходьку Павлу Миколайовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Сердюку Олександру Олексійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Тарасенко Катерині Миколаївні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Хмарі Ігорю Олександровичу

    -

    ФСТ "Україна" — ФСТ "Динамо"

    Чикиринді Валерію Валентиновичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Шпаку Андрію Васильовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Веслування на байдарках і каное

    Алтухову Павлу Сергійовичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Браташу Тарасу Богдановичу

    -

    ФСТ "Україна" — ФСТ "Динамо"

    Вергелесу Віталію Вікторовичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Зельніченку Василю Вікторовичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Іванову Андрію Анатольовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Іванченку Ігорю Володимировичу

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Малому Анатолію Юрійовичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Осіпенко-Радомській Інні Володимирівні

    -

    Київська — Вінницька обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Римкевич Світлані Вікторівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Скороходу Олександру Григоровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Токарницькому Сергію Олександровичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Трунову Ігорю Сергійовичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Цуркану Віталію Вікторовичу

    -

    Миколаївська — Житомирська обл.

    Янчуку Дмитру Миколайовичу

    -

    Полтавська — Хмельницька обл.

    Вітрильний спорт

    Бурмістренко Владиславу Олександровичу

    -

    Луганська — Донецька обл.

    Горбатих Ользі Ігорівні

    -

    м. Севастополь — Тернопільська обл.

    Гусенку Андрію Валерійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Забіякіну Олександру Олексійовичу

    -

    м. Севастополь — м. Київ

    Орлову Юрію Юрійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Чичеровій Олександрі Олександрівні

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Україна"

    Гандбол

    Савчін Наталії Володимирівні

    -

    Львівська — Івано-Франківська обл.

    Смбатян Тамарі Арпіарівній

    -

    Львівська — Івано-Франківська обл.

    Смолінг Лесі Ігорівні

    -

    Львівська — Івано-Франківська обл.

    Гімнастика спортивна

    Воробйову Олександру Сергійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Лівчіковій Марії Андріївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Радівілову Ігорю Віталійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Саньковій Христині Євгенівні

    -

    Освіта — ФСТ "Україна"

    Семянківу Максиму Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Супруну Олександру Юрійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Гімнастика художня

    Асланян Олександрі Сергіївні

    -

    м. Київ — Львівська обл.

    Грідасовій Олександрі Сергіївні

    -

    м. Київ — АР Крим

    Провоторовій Анастасії Сергіївні

    -

    м. Київ — АР Крим

    Різатдіновій Ганні Сергіївні

    -

    м. Київ — АР Крим

    Дзюдо

    Бондаренко Станіславу Валерійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Бобир Сергію Вікторовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Буйок Марії Миколаївні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Бурдуну Андрію Олександровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Бойковій Аліні Олександрівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Бережному Дмитру Олександровичу

    -

    Київська область — Сумська область ФСТ "Динамо" — Освіта

    Брачеву Антону Анатолійовичу

    -

    Дніпропетровська область — м. Севастополь

    Білецькому Кирилу Вікторовичу

    -

    АР Крим — Донецька область ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Біліченку Денису Олександровичу

    -

    Дніпропетровська область — Львівська область Освіта — ФСТ "Динамо"

    Василенку Артему Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Гончуку Сергію Олександровичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Грекову Валентину Анатолійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Гайнутдіновій Луїзі Анатоліївні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Гевондян Шушані Азатівні

    -

    м. Київ — Рівненська область

    Галаті Катерині Юріївні

    -

    м. Київ — Рівненська область

    Туркс Вікторії Вікторівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Дібріну Микиті Олександровичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Дудчику Віталію Анатолійовичу

    -

    Дніпропетровська область — Луганська область

    Дреботу Сергію Володимировичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Дарчук Ксенії Тарасівні

    -

    Донецька область — АР Крим

    Діденку Владиславу Миколайовичу

    -

    Вінницька область — м. Київ ФСТ "Спартак" — Освіта

    Денисову В'ячеславу Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Зантарая Георгію Малхазовичу

    -

    м. Київ — Запорізька область ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Ковтунову Віталію Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Кіндзерській Ірині Миколаївні

    -

    м. Київ — Хмельницька область ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Лучину Дмитру Геннадійовичу

    -

    м. Київ — Кіровоградська область ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Мельниченку Кирилу Сергійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Макухі Іванні Вікторівні

    -

    ЗСУ — Освіта

    Мусаханову Зауру Аділевичу

    -

    Київська область — Черкаська область

    Ніженку Олексію Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Гізай Аліні Олександрівні

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Ньябалі Кеджау Францисковичу

    -

    м. Київ — Кіровоградська область ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Плієву Сергію Руслановичу

    -

    Дніпропетровська область — Київська область

    Пилипенку Дмитру Олександровичу

    -

    АР Крим — Полтавська область

    Прищепі Марині Андріївні

    -

    м. Київ — Дніпропетровська область

    Поповичу Віталію Сергійовичу

    -

    Полтавська — Луганська обл.

    Ретинському Станіславу Валерійовичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Савенко Тетяні Олегівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Старковій Олександрі Вікторівні

    Київська — Дніпропетровська обл.

    Сороці Володимиру Миколайовичу

    -

    Дніпропетровська — Київська обл.

    Синявському Вадиму Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Савицькому Антону Вячеславовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Стицун Іванні Володимирівні

    -

    Вінницька область — м. Київ ФСТ "Колос" — Освіта

    Смаль Наталії Миколаївні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Хачатряну Геворгу Апресовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Черняку Олександру Олександровичу

    -

    м. Київ — Закарпатська область

    Шашиній Анастасії Миколаївні

    -

    м. Київ — Рівненська область

    Чепуріну Світлану Миколаївну

    -

    Черкаська — Дніпропетровська обл.

    Легка атлетика

    Авраменку Роману Валерійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Александровій Ганні Володимирівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Багачу Миколі Олександровичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Баралей Юлії Юріївні

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Бибику Тарасу Ігоревичу

    -

    АР Крим — Чернівецька обл.

    Бібік Ользі Анатоліївні

    -

    м. Київ — Чернігівська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Борисюку Олександру Степановичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Бризгіній Єлизаветі Вікторівні

    -

    м. Київ — Луганська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Буракову Володимиру Вікторовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Бутриму Віталію Миколайовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Ветвліну Павлу Сергійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Вихопню Юрію Ігоровичу

    -

    Київська — Львівська обл.

    Власову Михайлу Павловичу

    -

    ЗСУ — Освіта

    Герману Олегу Валерійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Главану Ігорю Костянтиновичу

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Колос"

    Головченко Тетяні Іванівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Гречковському Андрію Васильовичу

    -

    Київська — Херсонська обл.

    Гуцолу Євгену Миколайовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Давидову Ігорю Олександровичу

    -

    м. Київ — Чернівецька обл.

    Дацьку Юрію Вікторовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Дем'янюку Дмитру Олексійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Добринській Наталії Володимирівні

    -

    Вінницька обл. — м. Київ ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Должковій Юлії Миколаївні

    -

    ЗСУ — Освіта

    Дремджи Рустему Меметовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Дячок Сергію Сергійовичу

    -

    ФСТ "Колос" — ЗСУ

    Ель-Шеріфу Шеріфу Усману

    -

    Дніпропетровська — Хмельницька обл.

    Єкименко Ользі Володимирівні

    -

    Донецька — Сумська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Жукову Єгору Анатольовичу

    -

    Хмельницька — Донецька обл.

    Завгородній Ользі Леонідівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Земляк Ользі Миколаївні

    -

    м. Київ — Рівненська обл.

    Йосипенко Людмилі Дмитрівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Казбану Артему Юрійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Коваленко Ірині В'ячеславівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Коваленко Людмилі Вікторівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Копанайку Сергію Сергійовичу

    -

    м. Київ — Луганська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Карандюк Ксенії Євгенівні

    -

    Освіта — ФСТ "Спартак"

    Корчміду Олександру Миколайовичу

    -

    Київська — Хмельницька обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Крімаренку Юрію Олександровичу

    -

    м. Київ — Житомирська обл.

    Лабовському Миколі Миколайовичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Лупу Наталії Олексіївні

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Динамо"

    Ляховій Ользі Олександрівні

    -

    Полтавська — Донецька обл.

    Лященку Ігорю Олеговичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Макарчеву Андрію Володимировичу

    -

    Харківська — Хмельницька обл.

    Мацкевичу Олексію Ігоревичу

    -

    Освіта — ФСТ "Спартак"

    Мельниченко Ганні Анатоліївні

    -

    Запорізька — Полтавська обл.

    Мохнюк Анастасії Олександрівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Ничипорчуку Олександру Анатольовичу

    -

    ЗСУ — Освіта

    Новожиловій Ірині Олександрівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Носенко Ганні Володимирівні

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Спартак" Чернігівська — Дніпропетровська обл.

    Оляновській Людмилі Олександрівні

    -

    Київська — Хмельницька обл.

    Павлишин Марії Мирославівні

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Паламар Вікторії Григорівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Петлюк Тетяні Григорівні

    -

    Вінницька обл. — м. Київ

    Плотіциній Ганні Олександрівні

    -

    Харківська — Київська обл.

    Повх Олесі Іванівні

    -

    ФСТ "Україна" — ЗСУ

    Прищепі Наталії Олександрівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Проценку Андрію Олексійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    П'ятаченко Вікторії Валентинівні

    -

    Донецька — Сумська обл.

    П'ятниці Олександру Сергійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Рабченюк Анастасії Володимирівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Ралько Оксані Володимирівні

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Ребрик Вірі Юріївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Регеді Сергію Володимировичу

    -

    Освіта — ФСТ "Динамо"

    Ремєнь Олексію Віталійовичу

    -

    Запорізька — Донецька обл. ФСТ "Україна" — ЗСУ

    Ремєнь Марії Віталіївні

    -

    Запорізька — Донецька обл. ФСТ "Україна" — ЗСУ

    Рибалко Вікторії Юріївні

    -

    Запорізька — Київська обл.

    Сагуткіну Сергію Васильовичу

    -

    ФСТ "Україна" — ЗСУ

    Саладусі Ользі Валеріївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Синянському Анатолію Євгеновичу

    -

    Одеська — Дніпропетровська обл.

    Скидан Ганні Олександрівні

    -

    м. Київ — Луганська обл. ЗСУ — Освіта

    Скрипак Ользі Миколаївні

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Смелику Сергію Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Стребкову Івану Олексійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Стуй Христині Петрівні

    -

    м. Київ — Івано-Франківська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Твердохліб Маргариті Геннадіївні

    -

    ЗСУ — Освіта

    Тесленку Денису Олександровичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Ткачук Анастасії Володимирівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Холоші Олені Анатоліївні

    -

    Миколаївська — Черкаська обл.

    Цихоцькій Руслані Петрівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Чернишу Віктору Дмитровичу

    -

    Львівська — Хмельницька обл.

    Шагову Олександру Олександровичу

    -

    м. Київ — Донецька обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Шаматрину Артему Сергійовичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Шелесту Олександру Васильовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Шмідт Світлані Володимирівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Ярощук Анні Василівні

    -

    Дніпропетровська — Рівненська обл.

    Плавання

    Барабаші Денису Сергійовичу

    -

    Харківська область — Донецька область

    Береснєвій Ользі Олександрівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Бужору Сергію Івановичу

    -

    Миколаївська — Донецька обл.

    Варваруку Сергію Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Коба Надії Валеріївні

    -

    ЗСУ — Освіта

    Львові Катерині Олександрівні

    -

    Київська область — м. Севастополь ЗСУ — Освіта

    Степанюк Дар'ї Вікторівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Фролову Сергію Анатолійовичу

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Плавання синхронне

    Бойко Ользі Олександрівні

    -

    Донецька обл. — Харківська обл.

    Голубовій Вірі Леонтіївні

    -

    Одеська — Харківська обл.

    Гончаровій Катерині Олександрівні

    -

    ФСТ "Україна" — ФСТ "Динамо"

    Гречихіній Олені Сергіївні

    -

    Донецька обл. — Харківська обл.

    Голядкіній Марині Сергіївні

    -

    Донецька обл. — Харківська обл.

    Єсіповій Ганні Володимирівні

    -

    Одеська — Харківська обл.

    Кашубі Олександрі Олександрівні

    -

    Донецька обл. — Харківська обл.

    Кліменко Ганні Павлівні

    -

    Донецька обл. — Харківська обл.

    Ронікер Тетяні Леонідівні

    -

    Одеська — Харківська обл.

    Садурській Катерині Сергіївні

    -

    Харківська обл. — м. Київ ФСТ "Україна" — ФСТ "Динамо"

    Філоненко Олександрі Миколаївні

    -

    Одеська — Харківська обл.

    Шинкаренко Аліні Віталіївні

    -

    Донецька обл. — Харківська обл.

    Стрибки у воду

    Бондару Олександру Ігоровичу

    -

    ЗСУ — Освіта

    Горшковозу Олександру Олеговичу

    -

    ЗСУ — Освіта

    Квашу Іллі Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Письменській Анні Сергіївні

    -

    Луганська — Вінницька обл.

    Пригорову Олексію Вікторовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Меженському Дмитру Вячеславовичу

    -

    ЗСУ — Освіта

    Міляєву Костянтину Сергійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Стрибки на батуті

    Діордієнку Дмитру Леонідовичу

    -

    Хмельницька — Вінницька обл.

    Залізняку Дмитру Михайловичу

    -

    Хмельницька — Вінницька обл. ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Кифоренку Віктору Петровичу

    -

    Вінницька — Хмельницька обл. ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Москвіній Наталії Євгенівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Колос"

    Нікітіну Юрію Вікторовичу

    -

    Херсонська — Миколаївська обл.

    Сатіну Олександру Володимировичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Стрільба стендова

    Лапшинній Олександрі Миколаївні

    -

    Донецька — Львівська обл.

    Стрільба кульова

    Білецькій Лілії Володимирівні

    -

    м. Київ — Івано-Франківська обл. ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Борисовій Євгенії Вікторівні

    -

    м. Київ — Одеська обл.

    Бідняку Івану Олександровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Бондаруку Роману Романовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Бойчук Марті Ігорівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Виливаному Олександру Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Гільченку Андрію Миколайовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Голубченко Ользі Петрівні

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Дімнічу Ігорю Ігоровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Дьомкіній Катерині Олегівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Зайцеву Олександру Олександровичу

    -

    Кіровоградська обл. — м. Київ

    Кулішу Сергію Володимировичу

    -

    ФСТ "Україна" — ФСТ "Динамо"

    Колеснікову Андрію Олександровичу

    -

    Дніпропетровська обл. — м. Київ

    Кушнірову Денису В'ячеславовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Костевич Олені Дмитрівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Клименко Інні Іванівні

    -

    АР Крим — Вінницька обл.

    Магмету Тарасу Мироновичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Макаровій Інні Вікторівні

    -

    Одеська обл. — Хмельницька обл.

    Оверченку Олегу Анатолійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Погорєлку Олексію Юрійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Рибоваловій Вікторії Валентинівні

    -

    Дніпропетровська обл. — АР Крим

    Савельєвій Анастасії Олександрівні

    -

    Дніпропетровська обл. — Хмельницька обл.

    Салій Анастасії Зіновіївні

    -

    м. Київ — Івано-Франківська обл. ФСТ "Динамо" — Освіта

    Тиховій Дар'ї Олександрівні

    -

    Херсонська обл. — АР Крим

    Ульваку Олександру Івановичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Чирві Єгору Юрійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Шаріповій Дар'ї Сергіївні

    -

    ФСТ "Україна" — ФСТ "Динамо"

    Стрільба з лука

    Івашку Маркіяну Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Родіоновій Поліні Сергіївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Сеченіковій Лідії Федорівні

    -

    ФСТ "Спартак" — ФСТ "Динамо"

    Мильченко Ніні Ігорівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Шишкіну Микиті Валерійовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак"

    Сучасне п'ятиборство

    Голядкіній Діані Сергіївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Міщенку Владиславу Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — Освіта

    Терещук Вікторії Анатоліївні

    -

    м. Київ — Луганська обл.

    Тимощенку Павлу Юрійовичу

    -

    м. Київ — Дніпропетровська обл.

    Федечку Андрію Мироновичу

    -

    Донецька — Львівська обл.

    Теніс настільний

    Дідуху Олександру Ігоровичу

    -

    ФСТ "Колос" — ФСТ "Україна"

    Триатлон

    Заблоцькому Юрію Петровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Левковській Ксенії Юріївні

    -

    Харківська — Луганська обл.

    Мартиненку Єгору Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Певцову Ростиславу Олеговичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Спартак "

    Сапунову Данилу Володимировичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Колос"

    Фехтування

    Бойку Дмитру Вікторовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Бомку Івану Олександровичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Воронову Костянтину Ігоровичу

    -

    ЗСУ — ФСТ "Спартак"

    Герею Анатолію Анатолійовичу

    -

    м. Київ — Закарпатська обл.

    Горецькому Іван-Сергію Сергійовичу

    -

    м. Київ — Закарпатська обл.

    Долженку Богдану Андрійовичу

    -

    Освіта — ФСТ "Спартак"

    Жовнір Ользі Богданівні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Україна" Хмельницька обл. — м. Київ

    Задорожній Ользі Романівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Івченко Анастасії Олександрівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Кравацькій Олені Вікторівні

    -

    ФСТ "Україна" — ФСТ "Динамо"

    Комащук Аліні Іванівні

    -

    ФСТ "Динамо" — ЗСУ

    Конопацькому Станіславу Вікторовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Куценко Ользі Вікторовні

    -

    ЗСУ — ФСТ "Динамо"

    Мадяр Ірині Олександрівні

    -

    Львівська обл. — Хмельницька обл.

    Пантєлєєвій Ксенії Геннадіївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Почкаловій Анфісі Сергіївні

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Пундику Дмитру Васильовичу

    -

    ФСТ "Динамо" — ФСТ "Україна"

    Пундик Галині Василівні

    -

    Хмельницька обл. — м. Київ ЗСУ — ФСТ "Україна"

    Платонову Богдану Сергійовичу

    -

    ЗСУ — Ф

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.8/5, базується на 12 голосах.
    Юридичні новини
      В МВФ призвали Украину повысить ...

      В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

      На Дніпропетровщині пройшла акція ...

      На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

      Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

      Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

    Це буде Вам цікаво:

    Щодо врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у березні 2013 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

    Щодо врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у березні 2013 року Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ) та Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059/2011( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", відповідно до Правил Оптового ринку електричної енергії України ( v1028862-12 ), затверджених Протоколом Ради Оптового ринку електричної енергії України від 28.05.2012 № 8 та погоджених постановою НКРЕ від 09.08.2012 № 1028, постанови НКРЕ від 26.02.2001 № 184 ( v0184227-01 ) "Про затвердження Положення про порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електроенергії побутовим споживачам", постанови НКРЕ від 16.11.2006 № 1487( v1487227-06 ) "Про затвердження Положення про порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електроенергії споживачам за тарифами, диференційованими за періодами часу", постанови НКРЕ від 18.01.2007 № 27( v0027227-07 ) "Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат при здійсненні постачання електроенергії побутовим споживачам, які розраховуються за тарифами, диференційованими за періодами часу", постанови НКРЕ ( v0198227-08 )від 21.02.2008 № 198( v0198227-08 ) "Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів", постанови НКРЕ від 26.07.2007 № 996 ( v0996227-07 ) "Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії міському електричному транспорту за тарифами, встановленими на рівні, як для населення", постанови НКРЕ від 26.06.2007 № 866( v0866227-07 ) "Про затвердження Порядку встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для вугледобувних підприємств", постанови НКРЕ від 02.04.2009 № 387 ( v0387227-09 ) "Про затвердження Порядку надання компенсації втрат ВАТ "Крименерго" та ВАТ ЕК "Одесаобленерго" від здійснення постачання електричної енергії дитячим центрам "Артек" і "Молода гвардія", постанови НКРЕ від 08.07.2010 № 795 ( v0795227-10 ) "Про затвердження Порядку встановлення роздрібних тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти, зареєстровані в установленому законом порядку, що передбачають впровадження та виробництво обладнання, а також матеріалів, сировини і комплектуючих для виробництва обладнання, яке виробляє енергію з використанням альтернативних джерел енергії" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

    Контакти

    (044)

       Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

       Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

    Наші Послуги

    Юридичні консультації
    Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
    Послуги в суді
    Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
    Адвокат із карних справ
    Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
    Послуги сімейного адвоката
    Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
    Юридична допомога
    Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
    Спадкові справи
    Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
    Реєстрація підприємств
    Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
    Юридична адреса
    Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
    Адвокат у кримінальній справі
    Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
    Сімейний адвокат
    Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
    Автоадвокат
    Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

    Наші Вакансії

    Вакансія юриста
    Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

    Суди Києва

    Голосіївський районний суд
    Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Дарницкий районний суд
    Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Деснянский районний суд
    Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Дніпровский районний суд
    Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Оболонський районний суд
    Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Печерський районний суд
    Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Подільський районний суд
    Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Святошинський районний суд
    Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Солом'янський районний суд
    Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    Шевченківський районний суд
    Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
    35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa