• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

До Києва завітали самураї

  До Києва завітали самураї

  «УК» дізнавався про мистецтво японського воїна

  Дарина ФІАЛКО для «Урядового кур’єра» Олександр ЛЕПЕТУХА (фото), «Урядовий кур’єр»

  Східний войовничий дух оповив Київський планетарій. Тут триває виставка «Самураї. Мистецтво війни», на якій «УК» уже побував і поспішає поділитися враженнями від побаченого й почутого. Тож запрошуємо до уявної екскурсії виставкою.

  Манекени самураїв на повен зріст — видовище вражаюче

  Із виставкової зали лунають слова японської мудрості, що звучать на тлі східної музики. І ось фактично на порозі відвідувачів зустрічають три манекени заввишки з людину: один самурай — верхи на коні, інші приготували до бою зброю. Історія свідчить, що спершу самураї були звичайними слугами. А воїнами стали, коли військам бракувало кількісної сили. Тоді й освоїли мистецтво війни. Воно виявлялося і в зовнішніх ознаках. В експозиції представлено обладунки воїнів XIV—XIX ст., що заворожують своєю мозаїчною композицією. Над таким одностроєм працювала низка майстрів упродовж року, проте бувало, що цей термін подвоювався. Якість матеріалів, із яких виготовляли обладунок, вказувала на ранг воїна. Родзинкою експозиції називають спорядження Токугава Ізясу, завдяки якому в Японії свого часу настала епоха миру.

  Японська красуня на тлі віяла

  До того ж виставка представляє різні види масок для воїнів, якими вони жахали супротивників, шоломів і прикрас до них. Кожен шолом забезпечував упізнаваність самурая на полі бою, мав призначення й вказував на ранг воїна.

  Якщо зброя в руках справжнього воїна — навіть травинка, то на що здатна його стріла?

  Окрема експозиційна зала присвячена мечам. Кажуть, що в цій зброї містилася душа самурая. Тож її передавали з покоління в покоління. Наш екс?кур?со?вод розказала, що сила самурая була не в мечі, а в його розумі, дусі, бажанні здобути перемогу. Тому навіть травинка в руці справжнього воїна може перетворитися на зброю.

  Жахати супротивників можна і своїми масками

  Головною зброєю самурая були лук і стріли. Цікаво, що назва лівої руки у перекладі з японської означає «рука, у якій тримають лук», тому її японці вважали важливішою, ніж праву. Існує навіть традиція відрізання мізинця лівої руки на знак спокутування серйозної провини.

  Серед зброї окреме місце займає експозиція споряджень для здійснення сеппуку (японського ритуального самогубства). Тут і білий костюм віком понад сто років, призначений лише для цього ритуалу.

  Сила самурая була не в мечі, а в розумі

  Такий запеклий дух війни утихомирюють шовкові сувої, що звисають зі стелі, майже торкаючись підлоги. Вони демонструють зразки інтимної лірики Тайра Цунеморі, принцеси Шікіко та інших. Стіни прикрашає японський живопис. Справді «живописний» вигляд має колекція кімоно: дорожчих і дешевших, із довгими рукавами (ознака незаміжніх) і коротшими (вказують на заміжню жінку), повсякденних і весільних. Неподалік красується уквітчаний золотом японський театральний костюм.

  Передають японський колорит і другорядні експонати, як ось заслони. Вони слугують не тільки для розподілу простору, це частина декору, оскільки у традиційному японському будинку картин немає. На заслонах японці зображували різноманітні сюжети, які могли розглядати годинами. У будинках самураїв популярними були сюжети воєнної тематики.

  Ворожіння по-японськи: що чекає на родину в новому році?

  Якщо нас, сучасників, віяла рятують від спеки або доповнюють образ, то японці знаходили їм значно оригінальніше призначення. Віяла слугували записниками ідей, а ще на них японці могли передати милостиню. Пізніше віяла використовували під час війни: ними, наприклад, можна було давати сигнали на полі битви. До того ж спочатку їх носили лише чоловіки, пізніше — жінки, діти.

  Закінчують експозицію костюми японських аристократів, пошиті на англійський кшталт. А передує їм найбільш мрійлива частина експозиції — святилище Аматерасу, богині-сонця, однієї з головних божеств синтоїзму. Саме тут відвідувачам пропонують загадати бажання. Як це зробити? Дізнайтеся на самій виставці, що триватиме до 20 квітня.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Четвертий пішов, п’ятий — на підході

  Чорноморський суднобудівний завод завершив будівництво корпусу четвертого універсального судна проекту CF3850 і передав його представникам голландської компанії Damen Shipyards Bergum.

  Про переоформлення ліцензії на вид господарської діяльності - експорт, імпорт дисків для лазерних систем зчитування, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Про переоформлення ліцензії на вид господарської діяльності — експорт, імпорт дисків для лазерних систем зчитування Відповідно до Законів України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів господарювання, пов'язаної з виробництвом, експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування"( 2953-14 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ), постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698( 1698-2000-п ) "Про затвердження переліку органів ліцензування", наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 08.08.2002 № 244( z0704-02 ) "Про Порядок видачі ліцензій на вид господарської діяльності — експорт, імпорт дисків для лазерних систем зчитування, матриць", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.08.2002 за № 704/6992, та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27.03.2013 № 321 ( v0321731-13 ) "Деякі питання прийняття та оформлення рішень з питань ліцензування" НАКАЗУЮ:

  Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (зі змінами), НАКАЗУЮ:

  Студентка киевского вуза, чтобы погасить собственный кредит пошла на интернет-мошенничество. ВИДЕО

  Сотрудники отдела уголовного розыска Святошинского районного управления милиции столицы задержали 20-летнюю девушку за совершение мошеннических действий. СообщаетОСО ГУМВД Украины в г. Киеве.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa