• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Міський перинатальний центр Харкова щороку виходжує півтисячі недоношених дітей

  Міський перинатальний центр Харкова щороку виходжує півтисячі недоношених дітей По медичну допомогу в цей спеціалізований медичний заклад, створений на базі пологового будинку № 4, звертаються не лише харків’яни, а й жителі Сум, Донецька, Полтави і Луганська. Адже тут її надають у повному обсязі: від початку планування вагітності до народження малюка й надання йому допомоги. Для цього в перинатальному центрі працює консультативна поліклініка, де проводяться спостереження за жінками з важкою патологією.

  Тут розташовані центр планування сім’ї, відділення з профілактики онкологічних захворювань і центр психологічної підтримки вагітним та родинам, які опинилися у критичній ситуації під час народження хворої дитини. У консультативній поліклініці діє також денний стаціонар, відділення перинатальної діагностики, до якого входять відділення УЗД та обстеження жінок перед пологами. В акушерському блоці, крім гінекологічних відділень на 80 ліжок, функціонують два післяпологових та одне пологове відділення, патології вагітних та інші. Є й неонатальний стаціонар на 140 ліжок, де надають комплекс медичних послуг новонародженим і недоношеним малюкам. За оцінками фахівців, це просто унікальний заклад такого профілю, в якому виходжують дітей від 500 грамів. При цьому смертність новонароджених в реанімаційному відділенні становить 3,5% — один з найнижчих показників в Україні.

  Хто скаже, що я — недоношений? Фото автора

  — Наш перинатальний центр організований першим в Україні ще чотирнадцять років тому, — розповідає головний лікар Світлана Коровай. — Тоді ми створювали зовсім нову для охорони здоров’я структуру згідно із власним розумінням. І, як показав час, вона виявилася вдалою, оскільки її взято за основу в організації інших вітчизняних перинатальних центрів. За цей час якість послуг, які ми надаємо, зросла, оскільки зріс професійний рівень наших медиків і поліпшилася матеріально-технічна база. Якщо раніше, наприклад, ми оперували новонароджених лише після двох місяців, тепер робимо операції двотижневим малюкам.

  У центрі проводять також нейрохірургічні і кардіохірургічні операції. Зокрема, операції на серці зроблено вже 27 малюкам. Тут використовують новітні методи неінвазивної вентиляції легенів. Їх, за словами медиків, застосовують у випадку, якщо дитина народилася з вагою менш як 1,5 кілограма. Це дає змогу уникнути інвалідності, яку спричиняє інвазивна вентиляція. З упровадженням цієї методики майже 60% дітей вдалося уникнути негативних наслідків під час порушення дихання.

  А з осені минулого року в перинатальному центрі з’явився ще й унікальний реанімобіль із комплектом спеціального устаткування для перевезення недоношених дітей: інкубатор для новонароджених, апарат штучної вентиляції легенів, інфузійний шприцевий насос, пульсоксиметр, монітор пацієнта тощо. Усе це дає змогу надавати необхідну меддопомогу породіллям з різними важкими патологіями вже в дорозі.

  — У реанімобілі, наприклад, є пристосування, що надають можливість дитині не відчувати вібрацію, — пояснює головний лікар. — Крім того, тут створено всі умови і для роботи медичного персоналу. Зокрема висота автомобіля дає змогу лікареві за потреби стати на повний зріст. Одне слово, цей автомобіль забезпечує комфортне і безпечне транспортування малюків як до перинатального центру, так і в інші лікарні міста для консультацій та інших потреб.

  Придбати таку дороговартісну техніку, як, до речі, й інше обладнання, перинатальному центру допомогла міська влада, виділивши з бюджету мільйон гривень. За її сприяння замінено 700 звичайних вікон на нові енергоощадні, зроблено ремонт, замінено меблі, розширено реанімаційне відділення. Із січня цього року воно прийматиме одночасно 180 маленьких пацієнтів.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.6/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  будівництво, реконструкцію та функціонування об'єктів сервісу на землях дорожнього господарства та згод і погоджень на об'єкти зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг загального користування", Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

  Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва було прийнято рішення від 11.09.2012 № 3 про необхідність усунення Міністерством інфраструктури України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV  ( 1160-15 )"Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", щодо скасування наказу Державної служби автомобільних доріг України від 29.09.2005 № 414( z1266-05 ) "Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення, будівництво, реконструкцію та функціонування об'єктів сервісу на землях дорожнього господарства та згод і погоджень на об'єкти зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг загального користування".

  Щоб на службовому мундирі — ні плями, ні цяточки

  Суспільство, винаймаючи управлінців на роботу в структури виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, цілком закономірно очікує від них справедливого, чесного і неупередженого виконання ...

  Суд отказал аэропорту «Шереметьево» в аресте средств компании «Аэросвит» на $1,4 млн

  Арбитражный суд Москвы (РФ) отказал в удовлетворении ходатайства ЗАО «ТЗК Шереметьево» (топливо-заправочный комплекс) об обеспечении иска в виде наложения ареста на денежные средства украинской ...

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 166, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про внесення змін до постанови НКРЕ від 28.12.2011 № 166 Відповідно до Законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ) та Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації( v0983227-02 ), затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 № 983, та Процедури встановлення та перегляду тарифів на послуги з транспортування, розподілу, постачання природного газу, закачування, зберігання та відбору природного газу ( z0685-13 ), затвердженої постановою НКРЕ від 03.04.2013 № 369, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa