• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Європа нам заздритиме

  Європа нам заздритиме

  У Національному інституті імені М. Амосова з’явиться новий корпус серцево-судинної хірургії

  Перебуваючи у медичному закладі, Прем’єр-міністр Микола Азаров зазначив, що розпочати будівельні роботи планують уже у 2013 році. «Ми домовилися з вашим керівництвом про будівництво найсучаснішого, найкращого в Україні корпусу серцево-судинної хірургії. Він має бути кращим, ніж усі центри, які працюють у Європі», — сказав глава уряду, наголосивши, що в інституті встановлено найсучаснішу медичну техніку. Там працюють фахівці найвищої кваліфікації, які застосовують найпередовіші методи лікування серцево-судинних хвороб і проводять найскладніші операції на серці у немовлят.

  Найкращий кардіохірургічний центр повинен мати найсучасніше обладнання. Фото Oлега МAРКЕВИЧA

  Водночас Прем’єр акцентував, що висококваліфікована медична допомога має стати доступною не лише у столиці та великих містах, а й у віддалених населених пунктах. «У нас є медичні центри з найсучаснішим обладнанням, та у районних поліклініках часто немає навіть кардіографа. Це неприйнятно, адже саме серцеві захворювання — головна причина смертності в Україні. Тому наше завдання — розвивати кардіологічну допомогу за двома напрямками: своєчасно діагностувати і проводити профілактику, доправляти хворих до лікарень і розвивати по країні мережу таких центрів», — сказав він.

  За словами Миколи Азарова, кошти, які цей інститут може отримувати від страхової медицини, зокрема й від іноземних компаній, мають використовувати цілковито на його потреби.

  «Директор інституту поінформував мене, що до нього звертаються страхові медичні компанії з-за кордону щодо проведення операцій у вашому центрі. Вони зацікавлені в тому, щоб лікувати у нас своїх хворих. Передовсім ми повинні лікувати своїх громадян, але якщо є можливість, було б непогано залучати ресурси від іноземних компаній. Я гарантую, що всі залучені вами ресурси підуть на розвиток і підвищення заробітної плати медичному персоналу», — передає слова глави уряду департамент інформації та комунікацій з громадськістю Cекретаріату Кабміну.

  Микола Азаров окремо сказав, що лікарі цього інституту надають медичну допомогу на найвищому рівні, та поява ще одного сучасного корпусу дасть змогу збільшити кількість операцій до 9 тисяч на рік.

  До слова, станом на цей період, майже 30% усіх операцій на серці в Україні проводять у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. Амосова. Впродовж останніх двох років за підтримки уряду в інституті оновлено медичне обладнання та проведено реконструкцію операційних залів, завдяки цьому у поточному році кількість проведених операцій збільшиться на тисячу.

  У НІССХ розроблено та успішно застосовують унікальні методи лікування серцево-судинних хвороб. Зокрема, фахівці інституту мають найбільший у світі досвід хірургічного лікування інфекційного ендокардиту: післяопераційна смертність після лікування цього захворювання у клініці М. Амосова у 10 разів нижча, ніж у провідних кардіохірургічних клініках світу.

  Окрім цього, інститут є світовим лідером у лікуванні тяжкого ускладнення інфаркту міокарда та післяінфарктної аневризми лівого шлуночка. Таких операцій виконано понад 1,5 тис. (післяопераційна смертність становить близько 1%, а у США, до прикладу, у 2011 р. цей показник був на рівні 8,3%).

  Інститут також проводить операції коронарного шунтування на працюючому серці без штучного кровообігу. Це дало змогу зменшити післяопераційну смертність більш ніж в 10 разів. Таких операцій виконано понад 8 тис.

  І впродовж останніх семи років післяопераційна смертність становила близько 0,5%, а у Західній Європі та США цей показник перевищує наш у 4 рази — становить 2%.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Севастопольский горсовет утвердил русский язык в качестве регионального

  Севастопольский городской совет на своем заседании 16 августа принял решение о предоставлении русскому языку статуса регионального в городе. За такое решение проголосовали 54 депутата из 54, ...

  Щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ВАТ «Венчурний закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Столичні інвестиції», Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ВАТ «Венчурний закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Столичні інвестиції»

  що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2013 р. за № 1419/23951 Про затвердження Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних "Працівники" Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa