• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Повертаючись до Чорнобиля

  Повертаючись до ЧорнобиляПісля 26 числа медійні голоси різко стихають і лише вряди-годи десь щось чорнобильське може зринути в різних інтерпретаціях. До певної міри це й зрозуміло, бо якісь рани за понад двадцять років могли зарубцюватися, а по живому дерти боляче… На жаль, Чорнобиль болітиме ще довго, бо нести його хрест — не перенести багатьом поколінням українців.

  Щиро кажучи, наше видання також не претендує на вичерпність чорнобильської тематики, хоч за новинами в цій сфері намагаємося стежити. Нещодавно у пресі із трохи абстрактним посиланням на фахівців Національної комісії з радіаційного захисту населення промайнуло повідомлення, що, мовляв, частина 30-кілометрової зони відчуження навколо АЕС і саме містечко Чорнобиль уже придатні для постійного проживання людей. Очевидно, спираючись на це, тридцять п’ять колишніх жителів Чорнобиля попросили уряд допомогти переселитися назад…

  Чимало подивувавшись із цього приводу, зателефонував у Вінницю, де тепер мешкає колишній редактор чорнобильської районки, давній товариш і наставник Микола Петрович Лаціс. Погомоніли про те, про се, і я переказав йому вичитану новину. Бо знаю, що душа в нього не перестає щеміти за, з дозволу сказати, дочорнобильським Чорнобилем, де минула молодість, де народилися і зростали сини… Після паузи Микола Петрович тільки й мовив: їм що, немає чого в Києві робити?

  Уже згодом, на брифінгу, в. о. голови Державного агентства з управління зоною відчуження Дмитро Бобро наголосив, що, попри зміни в радіаційній ситуації, повернення людей для постійного проживання в зоні відчуження поки що неможливе. Хоч у науковців є різні думки з приводу того, чи можна господарювати на цих землях, за нашими розрахунками, південні околиці Чорнобильської зони можна буде заселяти людьми не раніше, ніж через 20—30 років, зауважив посадовець. Уже тепер там є відносно чисті райони, але з певними «плямами» радіації. Проте в сам Чорнобиль повернутися не можна буде ніколи.

  Як відомо, в Україні законом закріплені відповідні радіаційні норми: для населення — 1 м3в на рік, для працівників зони — 1,2 м3в. При постійному проживанні в зоні доза зовнішнього опромінення людини становитиме 2,5 м3в на рік, що значно перевищує допустимі межі. А якщо ще й вживати вирощені на забрудненій радіацією землі продукти, доза внутрішнього опромінення становитиме понад 5 м3в на рік, стверджують спеціалісти. Як же тоді персонал, який обслуговує зону? Д. Бобро пояснив, що люди працюють вахтовим методом і харчуються виключно чистими продуктами, завезеними з-за меж зони відчуження.

  Окрема тема — самосели. За даними Держагентства, їх налічується приблизно 200 чоловік, половина з них мешкають у Чорнобилі, інша — на тих самих південних околицях зони. Здебільшого це люди похилого віку, і вивозити їх звідти було б негуманно, бо стрес від переселення може гірше вплинути на їхнє здоров’я, ніж проживання в зоні відчуження, вважає посадовець. Родичі можуть приїжджати до них у гості, але не більш ніж на п’ять днів, уточнив він.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Місто з особливим духом свободи

  Другий рік поспіль у Парку відпочинку біля села Новоселівка, що поблизу Дніпропетровська, відбувався міжнародний рок-фестиваль, який організатори назвали кращим музичним містом рок-н-ролу під ...

  вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги", Міністерство охорони здоров'я України

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 9 січня 2013 р. за № 87/22619 Про затвердження Державних санітарних норм та правил "Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги"

  когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ „КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

  Про видачу ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ „КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО"

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa