• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Микола АЗАРОВ: «Рішення уряду — це рішення прямої дії»

  Микола АЗАРОВ: «Рішення уряду — це рішення прямої дії»

  Прем’єр дав інтерв’ю провідним вітчизняним телеканалам

  Уряд має головну мету: зупинити сповзання України до безодні економічної катастрофи, ліквідувати прояви кризи у фінансах, економіці, дати поштовх розвитку країни. Так Микола Азаров відповів на запитання щодо результатів реформ у країні. За його словами, найголовнішим є те, що за 2,5 року ВВП зріс на 12% та майже вийшов на докризовий рівень.

  «Ми високо цінуємо співпрацю з МВФ. Нещодавно повернули йому 1,5 млрд дол. кредиту. У вересні 2012 року плануємо виплатити ще 1 млрд дол. Ці роки довели спроможність України розв’язувати проблеми без кредитів МВФ, забезпечувати низький рівень інфляції — в цьому році вона поки що нульова, — підтримувати стабільність курсу гривні, — сказав Прем’єр. — Ми не йдемо на умови МВФ — підняти тарифи для населення на газ, аби отримати черговий транш. Розвиватимемо наш внутрішній ринок».

  За його словами, уряду потрібно принаймні кілька років на виконання обраної стратегії: зокрема це будівництво мостів, доріг, підприємств за українські кошти, розв’язання проблем у сфері ЖКГ тощо. «Ось ця «розкрутка» дасть нам можливість вивести внутрішній ринок на новий рівень. Наступного року запрацює, наприклад, програма 100 тис. квартир за рік», — сказав він.

  Відверта розмова з телевізійниками тривала близько години. Фото Олега МАРКЕВИЧА

  Щодо змін в інвестиційному кліматі Микола Азаров також відзначив позитив. За перше півріччя цього року створено 150 тис. нових малих підприємств. «Великий бізнес реагує за фактом на такі сприятливі умови, і внутрішні вклади в наш капітал зростають (за перше півріччя 2012 р. — на 20%). Однак я як керівник уряду поки що не задоволений нинішньою ситуацією з оподаткуванням малого та середнього бізнесу на місцевому рівні», — сказав він.

  Глава уряду нагадав, що за 2,5 року в країні зведено 1661 об’єкт інфраструктури, збільшено середній розмір заробітної платні з 2 до 3 тис. грн та підвищено розмір пенсій на 400 грн. Однак це не той омріяний результат, бо на ці кошти прожити важко.

  Микола Азаров зазначив, що в зв’язку зі світовою кризою економічна активність країн Європейського Союзу значно зменшена, уповільнюються темпи зростання промислового виробництва. А через це страждають наші машинобудівний та металургійний комплекси.

  «Країни ЄС — це 30% нашого товарообігу. Якщо їхня економічна активність зменшується, то попит на продукцію, яку туди постачають, падає також. На азіатських ринках теж зменшується попит на українську продукцію. У зв’язку з цим уряд запровадив комплекс заходів, спрямованих на розвиток внутрішнього ринку. Ми бачимо вихід тільки в цьому», — пояснив Прем’єр, додавши, що спрямовувати вільні ресурси на розвиток внутрішнього ринку допоможе виключно збалансована економічна політика.

  Відповідаючи на запитання журналістів, Прем’єр наголосив, що договір про зону вільної торгівлі в рамках СНД відповідає інтере?сам нашої країни, хоча й не є досконалим. «За великим рахунком, він вирішує питання розвитку нашої економіки, і тому є позитивним», — сказав він.

  Торкаючись іншої теми, глава уряду запевнив, що стипендії з 1 вересня для студентів не зменшуватимуться, а збільшуватимуться. Він окремо пояснив, що студенти отримали влітку на 200 грн менші стипендії через халатність окремих чиновників, він уже попросив їх написати заяви на звільнення.

  «Я не задоволений, як працює наша система управління. Рішення уряду — це рішення прямої дії. Потрібно створити відповідальну систему їх виконання», — зазначив Микола Азаров.

  Урядовий Кур'єр

  Рейтинг: 4.7/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Більшість переїхала на Банкову

  Парламентська більшість у складі депутатів фракцій Партії регіонів, Комуністичної партії та деяких позафракційних знайшли вихід у ситуації із блокуванням роботи Верховної Ради опозицією. Під ...

  Собрание судей ВАСУ внесло изменения в состав судебных палат

  Собрание судей Высшего административного суда Украины внесло изменения в состав судебных палат. Как сообщает пресс-служба ВАСУ, с целью равномерной нагрузки на судей собранием судей Высшего административного ...

  Щодо посадового окладу завідувача ДНЗ, Міністерство освіти і науки України

  Щодо посадового окладу завідувача ДНЗ На <...> лист щодо встановлення тарифних розрядів завідувачам дошкільних навчальних закладів повідомляємо. Наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 р. № 1055( z1157-10 ) затверджені Типові штатні нормативи дошкільних навчальних закладів.

  Про погодження передачі будівлі у м. Сімферополі в державну власність, Кабінет Міністрів України

  Про погодження передачі будівлі у м. Сімферополі в державну власність Погодитися з пропозицією Генеральної прокуратури України та Верховної Ради Автономної Республіки Крим щодо передачі будівлі (літер Б) по вул. Севастопольській, 43, у м. Сімферополі в державну власність із закріпленням її на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa