• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Як скласти позовну заяву до суду

 1. Про що потрібно пам'ятати, подаючи документи в суд
 2. Допомога адвоката по складанню позовної заяви до суду
 3. Юридичні послуги судового адвоката надаються
  по всім галузям права у судах України (м.Києва), зокрема:
 4. Скільки коштують послуги адвоката у суді
 5. Як скласти позовну заяву до суду?

Офіційно вважається, що позовна заява може бути написана в досить довільній формі. І в деякому роді це так, жорстких правил справді не існує. Проте певні норми все ж повинні бути дотримані. Саме від того, наскільки грамотно складено заяву, залежить, чи буде вона задоволена судом.

 

Про що потрібно пам'ятати, подаючи документи в суд

Як скласти позовну заяву до судуПерш, ніж подавати заяву чи інший документ в суд або правоохоронні органи, слід усвідомити для себе пару моментів.

По-перше, потрібно розуміти, що справа має важливість лише для самого заявника. Для тих же, хто буде реагувати на заяву, це просто робота. А робота буває нудною, важкою і просто зненавидженою. І виконується відповідно. Значить, завдання заявника - якомога більше полегшити роботу співробітників організацій. Зокрема, заява має бути написана грамотно.

По-друге, складання документів краще довірити професіоналу. Звичайно, можна написати і самостійно, керуючись зразками. Однак практика показує, що часто необхідно добре знати предмет звернення. В іншому випадку текст заяви буде буяти несуттєвими деталями. Можна уявити собі, як «приємно» буде читачу продиратися до суті крізь такі нетрі. Ідеально, якщо складе документ досвідчений адвокат.

Допомога адвоката по складанню позовної заяви до суду

Судовий адвокат - це юрист, який має  диплом про вищу юридичну освіту та спеціальний сертифікат. Для його отримання потрібно мати певний стаж роботи і здати кваліфікаційні іспити. Адвокат може працювати один або в складі адвокатського об'єднання - колегії, фірми, контори. Відповідно до законів України, практикуючий адвокат не має права працювати нотаріусом, а також, прокурором, суддею або іншим державним службовцем.

Адвокат може здійснювати захист прав чи інтересів клієнта. Клієнтом може бути як фізична особа, так і організація. По суті, адвокат пропонує ті ж самі послуги, що будь-який інший юрист.

Єдина різниця - в статусі. Проте у адвоката є ряд переваг. Наприклад, він може направляти запити в будь-які організації та державні структури. Проте, у нього є і обов'язки. Так, він зобов'язаний зберігати конфіденційність і не може розголошувати інформацію, отриману від клієнта - навіть якщо не складалася підписка про нерозголошення. У ряді випадків на адвоката може бути накладено дисциплінарне стягнення.

У свідомості більшості людей адвокат міцно асоціюється з судовими розглядами і кримінальними справами. Це вірно, але лише частково. Дійсно, найчастіше до адвоката звертаються лише в тому випадку, коли справу передано до суду. І це цілком розумно - без його допомоги, спираючись лише на власне розуміння, можна взагалі програти справу. Однак насправді адвокат може допомогти завершити справу взагалі без звернення до суду. Отже, чим раніше до нього звернутися, тим більшою стає вірогідність сприятливого для клієнта вирішення ситуації.

До речі сказати, захист у кримінальній справі може здійснювати будь-який юрист. Який має по-суті ті ж повноваження, що і адвокат, окрім статусу адвоката.

Юридичні послуги судового адвоката надаються
по всім галузям права у судах України (м.Києва), зокрема:

Скільки коштують послуги адвоката у суді

Чи дорого коштують послуги адвоката? На жаль, на це питання відповісти надто складно. Адже кінцева вартість залежить від багатьох факторів, таких, як спеціалізація і досвід адвоката, складність справи і так далі. Приватні адвокати взагалі самі встановлюють, скільки клієнт заплатить за їхню роботу. Так що коливання цін досить значне. Втім, в деяких випадках краще заплатити трохи більше, і бути впевненим в окупності кожної гривні, ніж заплатити не багато, але й отримати лише не велику допомогу.

У нашій компанії працює велика кількість адвокатів. Вони володіють величезним досвідом роботи та глибокими знаннями як у законодавстві, так і в суміжних питаннях. Постійна практика дозволяє їм ефективно застосовувати сучасні технології в галузі сучасного права. Вони постійно вдосконалюють свої професійні навички та особистісні якості. Все це дозволяє їм надавати клієнтам повноцінну допомогу.

Як скласти позовну заяву до суду?

Як скласти позовну заяву до судуПо-перше, потрібно чітко і, по можливості, коротко сформулювати:

 • а) що сталося. Описуючи ситуацію, потрібно дуже точно і послідовно перелічити всі факти. Які, само собою, повинні бути підтверджені документально. Ніякі «мені здалося», «в курилці про це говорили», «начальник мене в особистій бесіді попросив вийти на роботу у вихідний» та інші настільки ж "доказові" висловлювання не будуть прийняті до відома. Так що факти, факти і ще раз факти. Якщо є свідки, їх теж потрібно перерахувати.
 • б) у чому позивач бачить утиск його прав. Для цього потрібно посилатися на закони. Втім, ніхто не вимагає добре знати законодавство: достатньо звернутися до юриста. Він докладно пояснить всі незрозумілі моменти і підкаже, на чому засновувати позицію позивача.
 • в) що конкретно позивач вимагає від відповідача. Тут потрібно відзначити, що вимоги повинні бути адекватними: просити не багато і не мало. Оцінити ступінь збитку знову ж допоможе судовий юрист.

Крім складання позовної заяви юрист допоможе зі збором доказової бази - всіх документів, які допоможуть виграти справу.

Рейтинг: 4.5/5, базується на 12 голосах.
Юридичні новини
  В МВФ призвали Украину повысить ...

  В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

  На Дніпропетровщині пройшла акція ...

  На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

  Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

Це буде Вам цікаво:

Cудовий юрист в Шевченківському суді

Представник, яким може бути судовий юрист в Шевченківському суді, виконує певні функції

Cудовий юрист в Деснянському суді

Яких дій можна чекати від судового юриста в Деснянському суді, що виконує функції представника в судовому процесі

Cудовий юрист в Дарницькому суді

Чим може допомогти судовий юрист в Дарницькому суді при підготовці позовної заяви, подання її до суду, консультація юриста, адвоката

Cудовий юрист в Оболонському суді

Чим конкретно допоможе судовий юрист в Оболонському суді, чому допомога юриста в судових справах вкрай важлива

Контакти

(044)

   Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

   Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

Наші Послуги

Юридичні консультації
Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
Послуги в суді
Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
Адвокат із карних справ
Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
Послуги сімейного адвоката
Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
Юридична допомога
Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
Спадкові справи
Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
Реєстрація підприємств
Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
Юридична адреса
Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
Адвокат у кримінальній справі
Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
Сімейний адвокат
Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
Автоадвокат
Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

Наші Вакансії

Вакансія юриста
Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

Суди Києва

Голосіївський районний суд
Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дарницкий районний суд
Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Деснянский районний суд
Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Дніпровский районний суд
Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Оболонський районний суд
Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Печерський районний суд
Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Подільський районний суд
Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Святошинський районний суд
Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Солом'янський районний суд
Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
Шевченківський районний суд
Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa