Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.
Офіційно вважається, що позовна заява може бути написана в досить довільній формі. І в деякому роді це так, жорстких правил справді не існує. Проте певні норми все ж повинні бути дотримані. Саме від того, наскільки грамотно складено заяву, залежить, чи буде вона задоволена судом.
Про що потрібно пам'ятати, подаючи документи в суд
Перш, ніж подавати заяву чи інший документ в суд або правоохоронні органи, слід усвідомити для себе пару моментів.
По-перше, потрібно розуміти, що справа має важливість лише для самого заявника. Для тих же, хто буде реагувати на заяву, це просто робота. А робота буває нудною, важкою і просто зненавидженою. І виконується відповідно. Значить, завдання заявника - якомога більше полегшити роботу співробітників організацій. Зокрема, заява має бути написана грамотно.
По-друге, складання документів краще довірити професіоналу. Звичайно, можна написати і самостійно, керуючись зразками. Однак практика показує, що часто необхідно добре знати предмет звернення. В іншому випадку текст заяви буде буяти несуттєвими деталями. Можна уявити собі, як «приємно» буде читачу продиратися до суті крізь такі нетрі. Ідеально, якщо складе документ досвідчений адвокат.
Допомога адвоката по складанню позовної заяви до суду
Судовий адвокат - це юрист, який має диплом про вищу юридичну освіту та спеціальний сертифікат. Для його отримання потрібно мати певний стаж роботи і здати кваліфікаційні іспити. Адвокат може працювати один або в складі адвокатського об'єднання - колегії, фірми, контори. Відповідно до законів України, практикуючий адвокат не має права працювати нотаріусом, а також, прокурором, суддею або іншим державним службовцем.
Адвокат може здійснювати захист прав чи інтересів клієнта. Клієнтом може бути як фізична особа, так і організація. По суті, адвокат пропонує ті ж самі послуги, що будь-який інший юрист.
Єдина різниця - в статусі. Проте у адвоката є ряд переваг. Наприклад, він може направляти запити в будь-які організації та державні структури. Проте, у нього є і обов'язки. Так, він зобов'язаний зберігати конфіденційність і не може розголошувати інформацію, отриману від клієнта - навіть якщо не складалася підписка про нерозголошення. У ряді випадків на адвоката може бути накладено дисциплінарне стягнення.
У свідомості більшості людей адвокат міцно асоціюється з судовими розглядами і кримінальними справами. Це вірно, але лише частково. Дійсно, найчастіше до адвоката звертаються лише в тому випадку, коли справу передано до суду. І це цілком розумно - без його допомоги, спираючись лише на власне розуміння, можна взагалі програти справу. Однак насправді адвокат може допомогти завершити справу взагалі без звернення до суду. Отже, чим раніше до нього звернутися, тим більшою стає вірогідність
сприятливого для клієнта вирішення
ситуації.
До речі сказати, захист у кримінальній справі може здійснювати будь-який юрист. Який має по-суті ті ж повноваження, що і адвокат, окрім статусу адвоката.
Юридичні послуги судового адвоката надаються по всім галузям права у судах України (м.Києва), зокрема:
Чи дорого коштують послуги адвоката? На жаль, на це питання відповісти надто складно. Адже кінцева вартість залежить від багатьох факторів, таких, як спеціалізація і досвід адвоката, складність справи і так далі. Приватні адвокати взагалі самі встановлюють, скільки клієнт заплатить за їхню роботу. Так що коливання цін досить значне. Втім, в деяких випадках краще заплатити трохи більше, і бути впевненим в окупності кожної гривні, ніж заплатити не багато, але й отримати лише
не велику допомогу.
У нашій компанії працює велика кількість адвокатів. Вони володіють величезним досвідом роботи та глибокими знаннями як у законодавстві, так і в суміжних питаннях. Постійна практика дозволяє їм ефективно застосовувати сучасні технології в галузі сучасного права. Вони постійно вдосконалюють свої професійні навички та особистісні якості. Все це дозволяє їм надавати клієнтам повноцінну допомогу.
Як скласти позовну заяву до суду?
По-перше, потрібно чітко і, по можливості, коротко сформулювати:
а) що сталося. Описуючи ситуацію, потрібно дуже точно і послідовно перелічити всі факти. Які, само собою, повинні бути підтверджені документально. Ніякі «мені здалося», «в курилці про це говорили», «начальник мене в особистій бесіді попросив вийти на роботу у вихідний» та інші настільки ж "доказові" висловлювання не будуть прийняті до відома. Так що факти, факти і ще раз факти. Якщо є свідки, їх теж потрібно перерахувати.
б) у чому позивач бачить утиск його прав. Для цього потрібно посилатися на закони. Втім, ніхто не вимагає добре знати законодавство: достатньо звернутися до юриста. Він докладно пояснить всі незрозумілі моменти і підкаже, на чому засновувати позицію позивача.
в) що конкретно позивач вимагає від відповідача. Тут потрібно відзначити, що вимоги повинні бути адекватними: просити не багато і не мало. Оцінити ступінь збитку знову ж допоможе судовий юрист.
Крім складання позовної заяви юрист допоможе зі збором доказової бази - всіх документів, які допоможуть виграти справу.
Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.
З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...
Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!
Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо: