• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Про затвердження Порядку роботи комісії з установлення стажу наукової роботи, Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 16.10.2013  № 423
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2013 р. за № 1860/24392

  Про затвердження Порядку роботи комісії з установлення стажу наукової роботи

  Відповідно до статей 41-43 Закону України "Про природно-заповідний фонд України"( 2456-12 ), статті 23 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність"( 1977-12 ), підпункту "а" підпункту 6 пункту 4 Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України( 452/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 452, постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 494( 494-2004-п ) "Про затвердження Порядку виплати надбавки за стаж наукової роботи", та у зв’язку з упорядкуванням реалізації права наукових працівників установ природно-заповідного фонду Мінприроди України на встановлення надбавки за науковий стаж НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок роботи комісії з установлення стажу наукової роботи, що додається.

  2. Департаменту заповідної справи (Канцурак В. В.) забезпечити подання до Міністерства юстиції України цього наказу на державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.

  3. Керівникам установ природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів України організувати роботу комісій з установлення стажу наукової роботи відповідно до цього наказу.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Сушка О. В.

  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Міністр

  О. А. Проскуряков

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України 16.10.2013  № 423

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2013 р. за № 1860/24392

  ПОРЯДОК роботи комісії з установлення стажу наукової роботи

  1. Для встановлення стажу наукової роботи в установі природно-заповідного фонду Мінприроди України (далі — установа ПЗФ) наказом керівника зазначеної установи створюється комісія у складі керівника (заступника керівника з наукової роботи) (голова комісії), керівника фінансово-економічного підрозділу (головного бухгалтера), керівника кадрового підрозділу або іншої особи, на яку покладено ведення кадрових питань, та представника профспілкового органу чи іншої особи, уповноваженої на представництво трудового колективу установи ПЗФ. До складу комісії можуть входити й інші особи, які є працівниками установи ПЗФ.

  2. Основним документом, що підтверджує стаж наукової роботи, є трудова книжка.

  За відсутності відповідних записів у трудовій книжці стаж установлюється на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, навчання, а також архівними установами.

  Якщо із записів у трудовій книжці чітко не можна визначити правовий статус наукової установи, статус структурного підрозділу, що підтверджує науковий напрям його діяльності, або з назви посади безпосередньо не випливає її науковий напрям, додатково розглядається довідка підприємства, установи, організації або їх правонаступників щодо роботи працівника із зазначенням періоду роботи, посади, характеру виконуваної роботи та первинних документів, на підставі яких видана зазначена довідка.

  3. Робота комісії проводиться у такому порядку:

  перевіряються трудова книжка, довідки та інші документи (за наявності), які підтверджують стаж наукової роботи. У разі потреби на засідання запрошується працівник, стаж наукової роботи якого встановлюється. Подані документи після розгляду їх комісією повертаються працівнику;

  установлюється, на яких державних підприємствах, в установах, організаціях працював працівник та які посади він обіймав, визначаються періоди, що підлягають зарахуванню до стажу наукової роботи, та установлюється стаж наукової роботи на день прийняття на роботу, а для працівників, що працюють, — на день початку виплати надбавки за стаж наукової роботи згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 494( 494-2004-п ) "Про затвердження Порядку виплати надбавки за стаж наукової роботи".

  Результати роботи комісії оформлюються протоколом засідання комісії з установлення стажу наукової роботи, який дає працівнику право на отримання надбавки (додаток). Протокол підписується головою і членами комісії та завіряється печаткою установи ПЗФ.

  4. Витяг з протоколу засідання комісії з рішенням про установлення стажу наукової роботи, підписаний головою комісії і завірений печаткою, оформлюється на кожного відповідного працівника окремо в двох примірниках, один з яких є підставою для видання наказу про підтвердження стажу наукової роботи, а другий видається працівникові.

  5. Справи з установлення стажу наукової роботи передаються комісією для зберігання до кадрового підрозділу.

  6. Скарги, пов'язані з установленням стажу наукової роботи, розглядаються згідно з чинним законодавством України.

  Директор Департаменту заповідної справи

  В. В. Канцурак

  Додаток до Порядку роботи комісії з установлення стажу наукової роботи (пункт 3)

  ПРОТОКОЛ ( z1860-13 BF33.doc ) засідання комісії з установлення стажу наукової роботи, який дає працівнику право на отримання надбавки

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  Про встановлення вимог Державному комунальному підприємству "Луцьктепло" щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

  Про встановлення вимог Державному комунальному підприємству "Луцьктепло" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Відповідно до Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Порядку встановлення вимог щодо провадження суб'єктами природних монополій господарської діяльності, яка не належить до сфери природних монополій( z0311-13 ), та обмежень щодо суміщення видів господарської діяльності суб'єктами природних монополій та суб'єктами господарювання на суміжних ринках у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 04.02.2013 № 15, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ВИРІШИЛА:

  И.о. Президента Украины урегулировал вопросы прохождения срочной службы в СБУ

  Исполняющий обязанности Президента Украины, председатель Верховного Совета Украины Александр Турчинов урегулировал вопросы прохождения гражданами срочной службы в военном резерве Службы безопасности ...

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa