• Нашими кліентами вже стали:
  Ми вже не перший рік надаємо юридичні послуги резидентам та нерезидентам України, і за цей час нашими кліентами стали відомі українські та зарубіжні фірми и корпорації, що підтверджує наш професіоналізм.

Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк: «Електронний суд - це суд, двері якого відкриті цілодобово для кожного»

  Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк: «Електронний суд - це суд, двері якого відкриті цілодобово для кожного»26 червня 2013 року в агентстві УНІАН відбулася прес-конференція Голови Державної судової адміністрації України Руслана Кирилюка та генерального директора ДП «Інформаційні судові системи» Леоніда Богданова, присвячена впровадженню в Україні інноваційного проекту «Електронний суд».

  «Інтернет дає унікальну можливість доступу до інформації. ДСА України має намір використовувати цей інструмент, щоб зробити більш комфортним доступ громадян до суду. «Електронний суд» — це суд, двері якого цілодобово відкриті для кожного, це суд, в якому немає черг, це суд, в якому ви відчуваєте себе як вдома. І насправді, щоб відвідати його — достатньо одного кліка комп'ютерної мишки», — наголосив Руслан Кирилюк під час прес-конференції.

  Пілотне впровадження проекту «Електронний суд» Державна судова адміністрація України спільно з ДП «Інформаційні судові системи» розпочала в кінці 2011 року. Наразі проект випробовується у чотирьох українських судах — Печерському районному суді м. Києва, Автозаводському районному суді м. Кременчук, Ялтинському міському суді АРК та апеляційному суді Дніпропетровської області.

  Руслан Кирилюк зазначив, що перший етап цього проекту передбачає паралельне ведення як паперової, так і електронної документації. «На сьогоднішній день вже всі суди України мають технічну можливість надсилати електронні копії документів учасникам процесу», — сказав Голова ДСА України. За його словами, налагоджена також система обміну інформацією між судами, прокуратурою, Державною податковою службою, а також з Єдиним реєстром досудових розслідувань.

  «Днями також запрацював пілотний проект розсилки СМС-повістки», — зазначив Голова Державної судової адміністрації України, додавши, що процесуальне законодавство України передбачає можливість інформування учасників процесу за допомогою мобільного телефону. «Після того, як ми відпрацюємо пілотний проект, ми запустимо його в усіх судах України. У майбутньому ми плануємо доопрацювати цей проект і досягти того, що учасники процесу зможуть звертатися до суду в електронному вигляді, засвідчуючи всі документи електронним підписом", — зауважив Руслан Кирилюк.

  Другим етапом проекту буде повне виключення паперових документів із документообігу суду. «Враховуючи велику кількість документів, якими оперує система, та на їхню важливість, — відзначив директор ДП «ІСС» Леонід Богданов,- від впровадження такого проекту ми отримуємо реальний ефект — це скорочення витрат державного бюджету на поштові пересилання в судах. Також, за його словами, скоротяться витрати учасників процесу на подачу в паперовому вигляді заяв до суду та значно скоротиться витрачений час громадян, які зможуть всю необхідну інформацію отримувати і відправляти в електронному вигляді. Генеральний директор ДП «Інформаційні судові системи» наголосив, що одне поштове відправлення сьогодні коштує 7,5 грн, а одне СМС — 0,7 грн. Таким чином, судові витрати в цій категорії інформаційних повідомлень вдасться скоротити в 10 разів.

  Голова ДСА України Руслан Кирилюк зазначив, що економічний ефект від впровадження системи електронного суду поки що розрахувати складно, проте додав, що в 2012 році видатки на поштові відправлення судів по всій Україні склали близько 100 млн грн., а у разі хоча б 70% переходу на електронний обмін інформацією, поштові витрати скоротяться саме на такий відсоток.

  Як зазначив Руслан Кирилюк, проект «Електронний суд» реалізується в рамках створення і удосконалення Єдиної судової інформаційної системи України. «Ми створюємо умови як для працівників судів, так і для громадян. Ми повинні покращувати доступ людей до правосуддя, люди не повинні чекати, коли судова система буде фінансуватися в повному обсязі — необхідно зробити для громадян доступ до суду більш зручним і комфортним», — сказав Голова ДСА України.

  Учасникам прес-конференції було презентовано проект «Електронний суд» в Україні, через віддалений термінал, що буде встановлено в залі ознайомлено з системою Діловодства суду, а також всім бажаючим надіслано тестове SMS-повідомлення та зразок процесуального документа на електронну пошту.

  Довідково:

  Основний принцип проекту «Електронний суд» полягає в налагодженні процесу оперативного обміну інформацією в електронному вигляді між судовими установами, учасниками судового процесу, а також іншими державними структурами з метою забезпечення справедливого та неупередженого правосуддя в Україні.

  Проект передбачає:

  • перехід до системи електронної відправки та прийому процесуальних документів із застосуванням електронного підпису;

  • забезпечення відкритого доступу учасників судового процесу до інформації шляхом створення сучасних інтернет-ресурсів та встановлення в приміщеннях суду інформаційно-довідкових кіосків;

  • налагодження системи електронного обміну з базами даних інших державних органів та установ;

  • формування єдиного електронного архіву судових документів;

  • забезпечення повної комп’ютеризації процесів судового діловодства.

  Одним з ключових завдань проекту є суттєве скорочення видатків на поштову кореспонденцію та друк паперових документів.

  Важливим аспектом запровадження проекту «Електронний суд» є також значне зменшення витрат паперу та скорочення забруднення навколишнього середовища, тобто екологічна складова.

  Судова Влада України

  Рейтинг: 4.9/5, базується на 12 голосах.
  Юридичні новини
   В МВФ призвали Украину повысить ...

   В МВФ призвали Украину повысить тарифы в нефтегазовом секторе Украине следует повысить тарифы в нефтегазовом секторе. Об этом на Международном инвестиционном форуме в Киеве заявил постоянный представитель МВФ на Украине Жером Ваше.

   На Дніпропетровщині пройшла акція ...

   На Дніпропетровщині пройшла акція «Стань помітним у темряві – врятуй своє життя!» З метою розяснення маленьким пішоходам та їх батькам правила поведінки на дорозі в темну пору доби, працівники сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг провели ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися ...

   Найголовніше навчити дітей дотримуватися Правил дорожнього руху і використовувати світловідбиваючі елементи В Управлінні Державтоінспекції Миколаївської області відбулася прес-конференція на тему Стан аварійності за участю, з вини дітей і пішоходів.

  Це буде Вам цікаво:

  На Оболони орудует маньяк-бисексуал

  На Оболони в районе ул. Кондратюка разыскивается подозреваемый в четырех попытках изнасилования. Орудовать мужчина начал три месяца назад тогда в милицию обратилась девушка. Следом за ней написали ...

  В’їзд транспорту до столиці буде обмежено з 00.00 годин 19 лютого 2014 року

  З метою забезпечення безпеки громадян і громадського порядку, запобігання та припинення правопорушень, з 00.00 годин 19 лютого буде обмежено вїзд транспорту, у тому числі й громадського, до міста ...

  Відбулася робоча зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції

     23 грудня 2013 року у приміщенні Державної судової адміністрації України відбулася робоча зустріч фахівців Представництва Міжнародної організації з міграції з керівниками окремих ...

  Ліцензія на користування радіочастотами україні

  Допомога в оформленні ліцензії на користування радіочастотами україні,користування радіочастотами україні в Києві, в Україні, консультування з приводу отримання ліцензії на користування радіочастотами україні, ліцензія користування радіочастотами україні, збір документів для ліцензії на користування радіочастотами україні.

  Контакти

  (044)

     Якщо Ви потребуєте допомоги юриста, кваліфікованого адвоката, чи будь-якої юридичної послуги, зателефонуйте до нас за вищевказаним телефоном; ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти!

     Або, якщо у Вас немає змоги зв'язатись із нами, заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо:

  Наші Послуги

  Юридичні консультації
  Безкоштовна і на платній основі допомога юристів по Україні
  Послуги в суді
  Представництво інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів
  Адвокат із карних справ
  Допомога адвоката у кримінальних справах, участь у допитах
  Послуги сімейного адвоката
  Юрист по сімейним питанням надасть повний спектр послуг
  Юридична допомога
  Консультації від юристів по питанням будь-якої складності
  Спадкові справи
  Оформлення спадщини, поновлення строків на спадок, спадкування через суд
  Реєстрація підприємств
  Реєстрація ТОВ, ПП та ліквідація ФОП, послуги для бізнесу
  Юридична адреса
  Юридичні адреси у всіх районах Києва та у містах області
  Адвокат у кримінальній справі
  Адвокат надасть послуги із кримінального права за помірну ціну у всіх областях України
  Сімейний адвокат
  Спадщина, розлучення, розподіл майна, місцепроживання дитини
  Автоадвокат
  Захист автовласників, допомога юриста та адвоката по ДТП, судові спори зі страховою компанією, відшкодування збитків, послуги автоексперта

  Наші Вакансії

  Вакансія юриста
  Вільні вакансії на посади молодшого юриста та юриста в юридичній компанії

  Суди Києва

  Голосіївський районний суд
  Голосіївський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дарницкий районний суд
  Дарницкий суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Деснянский районний суд
  Деснянский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Дніпровский районний суд
  Дніпровский суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Оболонський районний суд
  Оболонський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Печерський районний суд
  Печерський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Подільський районний суд
  Подільський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Святошинський районний суд
  Святошинський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Солом'янський районний суд
  Солом'янський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  Шевченківський районний суд
  Шевченківський суд, м.Київ: новини, адреса, реквізити тощо.
  35cb4f48bd529bcedde62c8e21cb9aaa